Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pogoda (wyników 67):

  1. Pogoda Franciszek x Kaleta Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/32)
  2. ---------- Gaspar x Mendek Agata (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/21)
  3. ---------- Józefa x Zatorski Kacper (Lgota Wielka 1842/3)
  4. ---------- Kasper x Podolski Marianna (Kraków - św. Anna 1835/12)
  5. ---------- Małgorzata x Łęgocki Ludwik (Mileszki 1850/3)
  6. ---------- Marianna x Miazek Tomasz (Brzeziny 1798/13)
  7. ---------- Marianna x Poros Wawrzyniec (Pabianice 1858/26)
  8. ---------- Marianna x Prokop Józef (Kazimierza Wielka 1882/9)
  9. ---------- Walenty x Podgórska Salomea (Brzeziny 1795/10)
  10. ---------- Wiktoria x Domarasiewicz Kazimierz (Żelazna 1885/34)
  11. ---------- Wincenty x jarczak Barbara (Pabianice 1858/54)
  12. ---------- Zofia x Bartosik Konstanty (Żelazna 1876/4)
  13. Pogodka Łukasz x Stawiana Agnieszka (Brzeziny 1796/1)
  14. Pogodziński Aniela Joanna x Talma Władysław Konstanty (Dmenin 1858/12)
  15. ---------- Marcin x Kociński Franciszka (Kraków - św. Florian 1835/17)
  16. ---------- Teresa Agnieszka x Wesołowski Józef (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/4)
  17. Pogodzki Ewa x Pajk Antoni (Brok 1827/10)
  18. Pogoń Wojciech x Dobrzański Marianna (Działoszyce 1887/19)
  19. Pogonowski Franciszka x Jagodziński Teodor (Cisów 1826/4)
  20. ---------- Józef Tadeusz x Mączyński Józefa (Kraków - Mariacka 1825/2)
  21. ---------- Piotr x Wielgórski Marianna (Zbuczyn 1811/314)
  22. ---------- Stanisław x Czepuchowicz Agnieszka (Kraków - Mariacka 1842/49)
  23. ---------- Tomasz x Radzikowski Marianna (Trzebieszów 1813/227)
  24. Pogorejko Paweł x Balicki Marianna (Hrubieszów 1866/8)
  25. Pogorzała Franciszka x Rybacki Franciszek (Wieniec 1791/317)
  26. Pogorzalonka Jadwiga x Szydłowski Wojciech (Wieniec 1769/90)
  27. ---------- Marianna x Kwaśny Mateusz (Wieniec 1780/186)
  28. Pogorzelczyk Adam x Skotnicka Ludwika (Tubądzin k. Warty 1860/2)
  29. ---------- Franciszka x Grzegorzewski Szymon (Tubądzin k. Warty 1865/2)
  30. Pogorzelski Agnieszka x Ciach Tomasz (Łoniów 1847/16)
  31. ---------- Agnieszka x Maślak Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1829/10)
  32. ---------- Aleksander x Drążyński Małgorzata (Kazimierz Biskupi 1836/18)
  33. ---------- Aleksander x Rybacki Antonina (Kazimierz Biskupi 1856/2)
  34. ---------- Antoni x Kaliciński Helena (Obiechów 1849/5)
  35. ---------- Antoni x Wapniarski Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1826/6)
  36. ---------- Antonina x Szafrański Mikołaj (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/182)
  37. ---------- Barbara x Grzeszak Marian (Gniew 1952/18)
  38. ---------- Franciszka x Albrycht Tomasz (Kazimierz Biskupi 1847/11)
  39. ---------- Franciszka x Zwierzyk Wojciech (Łoniów 1842/13)
  40. ---------- Jan x Malecki Marianna (Łoniów 1869/13)
  41. ---------- Józef x Łojek Ewa (Chlewiska 1829/1)
  42. ---------- Józef x Zawadzki Michalina (Kazimierz Biskupi 1853/12)
  43. ---------- Katarzyna x Pałka Antoni (Łoniów 1832/28)
  44. ---------- Katarzyna x Pieczyński Maciej (Kazimierz Biskupi 1834/7)
  45. ---------- Katarzyna x Pokojowczyk Antoni (Kościelec pow. kaliski 1836/15)
  46. ---------- Katarzyna x Wojsz Antoni (Pniewnik 1807/165)
  47. ---------- Kazimierz x Pietras Marianna (Bełdów 1895/16)
  48. ---------- Konstancja x Szostakiewicz Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1817/80)
  49. ---------- Maciej x Miklaszewski Magdalena (Zborówek 1884/4)
  50. ---------- Maciej x Walczak Józefa (Kościelec pow. kaliski 1841/14)
  51. ---------- Marianna x Bik Andrzej (Łoniów 1818/218)
  52. ---------- Marianna x Bożęta Franciszek (Łoniów 1825/19)
  53. ---------- Marianna x Ciach Onufry (Łoniów 1820/226)
  54. ---------- Marianna x Grziminski Tomasz (Kazimierz Biskupi 1832/12)
  55. ---------- Marianna x Wiśniewski Piotr (Pniewnik 1871/11)
  56. ---------- Marianna x Zakrzewski Andrzej (Łoniów 1826/3)
  57. ---------- Michalina x Ślosarek Marcin (Buczek 1867/1)
  58. ---------- Paweł x Szulc Wanda (Gniew 1934/36)
  59. ---------- Stanisław x Jankoski Józefa (Kościelec pow. kaliski 1839/3)
  60. ---------- Szymon x Lis Magdalena (Łoniów 1822/12)
  61. ---------- Tekla x Wieczorek Jakub (Łoniów 1816/19)
  62. Pogorzeński Anna x Sarnowski Ignacy (Papowo Toruńskie 1866/17)
  63. Pogrodka Urszula x Łazanowski Leon (Brok 1820/18)
  64. Pogródko Joanna x Przyborowski Antoni (Brok 1836/24)
  65. Pogwizd Jan x Górka Marianna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1873/7)
  66. Pogwiździak Szymon x Jerzak Julianna (Kościelec pow. kaliski 1813/3)
  67. ---------- Szymon x Ładenczak Teresa (Kościelec pow. kaliski 1821/20)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne