Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Połoska (wyników 120):

  1. Połański Katarzyna x Wojciszkiewicz Grzegorz (Opole Lubelskie 1859/72)
  2. Połapski Wojciech x Jachciński Agnieszka (Zakliczyn 1744/10)
  3. Połaski Andrzej x Świętochowski Bronisława (Pniewnik 1881/22)
  4. ---------- Andrzej x Tkaczyk Marianna (Pniewnik 1839/14)
  5. ---------- Antoni x Świętochowski Marianna (Pniewnik 1756/64)
  6. ---------- Fabian x Roguski Marianna (Pniewnik 1764/87)
  7. ---------- Fabian x Skarżyński Małgorzata (Pniewnik 1796/40)
  8. ---------- Franciszek x Skarzyński Marianna (Pniewnik 1853/5)
  9. ---------- Jakub x Jasiński Franciszka (Pniewnik 1851/12)
  10. ---------- Józef x Nojszewski Elżbieta (Pniewnik 1858/20)
  11. ---------- Józef x Wielądek Antonina (Pniewnik 1841/3)
  12. ---------- Józefa x Nojszewski Franciszek (Pniewnik 1872/3)
  13. ---------- Kazimierz x Konował Ewa (Pniewnik 1757/3)
  14. ---------- Marianna x Roguski Stanisław (Pniewnik 1771/150)
  15. ---------- Marianna x Siwiński Tomasz (Pniewnik 1849/18)
  16. ---------- Marianna x Wielądek Ksawery (Pniewnik 1881/10)
  17. ---------- Paweł x Roguski Franciszka (Pniewnik 1805/129)
  18. ---------- Paweł x Zaleski Karolina (Pniewnik 1879/17)
  19. ---------- Stanisław x Roguski Ewa (Pniewnik 1765/97)
  20. ---------- Walenty x Roguski Marianna (Pniewnik 1783/256)
  21. ---------- Zofia x Wielądek Karol (Pniewnik 1879/16)
  22. Połasowski Wacława x Zając Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1972/53)
  23. Połat Franciszka x Liczmański Adam (Barłożno 1873/7)
  24. Połatyński Marianna x Bobrowski Piotr (Turek 1889/46)
  25. ---------- Rozalia x Wiśniewski Walenty (Turek 1892/30)
  26. Poławski Marianna x Turek Ryszard (Górzno k. Garwolina 1972/34)
  27. ---------- Tomasz Ignacy x Jaczewski Marianna (Pniewnik 1848/10)
  28. Połbiński Jerzy x Szydłowskaytis Elżbieta (Łabunowo 1804/9)
  29. Połcik Jakub x Szwed Weronika (Przyłęk 1859/3)
  30. ---------- Józefa x Szamborski Bartłomiej (Przyłęk 1852/3)
  31. ---------- Katarzyna x Pośpiech Franciszek (Przyłęk 1859/10)
  32. ---------- Łucja x Rycerz Mateusz (Przyłęk 1854/6)
  33. ---------- Maciej x Połcik Małgorzata (Przyłęk 1856/3)
  34. ---------- Magdalena x Drupalski Józef (Kraków - św. Szczepan 1838/51)
  35. ---------- Małgorzata x Połcik Maciej (Przyłęk 1856/3)
  36. ---------- Marcela x Kowalik Franciszek (Przyłęk 1855/6)
  37. ---------- Marianna x Kasprzycki Jan (Kraków - św. Szczepan 1846/57)
  38. ---------- Mikołaj x Dzienniak Franciszka (Przyłęk 1852/5)
  39. ---------- Rozalia x Szamborski Urban (Przyłęk 1850/1)
  40. Połczyński Adam x Polach Marianna (Stężyca 1884/39)
  41. ---------- Anna x Hynca Bronisław (Grabowo kościerskie 1932/1)
  42. ---------- Szczepan x Łuszczek Marianna (Kraków - św. Salwator 1844/29)
  43. Połeć Antoni x Cybula Teresa (Babsk 1838/5)
  44. ---------- Antoni x Lisiecki Marianna (Łomna 1890/10)
  45. ---------- Franciszka x Wasileski Roch (Łomna 1887/12)
  46. ---------- Jan x Buczyński Julia (Łomna 1889/10)
  47. ---------- Jan x Luśnia Władysława (Górzno k. Garwolina 1933/35)
  48. ---------- Kazimierz x Janaszowski Józefa (Babsk 1840/7)
  49. ---------- Marianna x Lisiecki Stanisław (Łomna 1884/12)
  50. Połeczek Marianna x Gacuła Piotr (Kraków - św. Szczepan 1816/54)
  51. Połenz Michał x Zajdowski Ewa (Gniew 1834/48)
  52. Połetek Antoni x Kaczor Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1857/3)
  53. ---------- Antoni x Pietrzyk Agata (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1874/5)
  54. ---------- Jan x Piróg Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1827/3)
  55. ---------- Katarzyna x Łukawski Józef (Pierzchnica: wieś Szczecno 1880/6)
  56. ---------- Małgorzata x Stochmal Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Gumienice 1856/1)
  57. ---------- Marianna x Kozera Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1846/2)
  58. ---------- Marianna x Zychowicz Szymon (Pierzchnica: wieś Gumienice 1839/4)
  59. Połłom Wanda x Zieliński Jan (Raciąż 1961/9)
  60. Połnowicz Marianna x Piątek Maciej (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1864/2)
  61. Połocki Maciej x Grzonkowski Konstancja (Gniew 1798/18)
  62. Połom Barbara x Drzewicki Alojzy (Raciąż 1972/21)
  63. ---------- Jan x Kotowski Leokadia (Barłożno 1908/11)
  64. ---------- Jan x Piotrowski Krystyna (Raciąż 1970/7)
  65. ---------- Katarzyna Weronika x Sobański Edmund Witold (Raciąż 1956/23)
  66. ---------- Klara x Wegner Józef (Raciąż 1925/9)
  67. ---------- Konrad x Kurkowski Renata (Raciąż 1983/10)
  68. ---------- Małgorzata x Kurzelewski Eugeniusz (Raciąż 1983/12)
  69. ---------- Maria x Kula Marian (Raciąż 1971/14)
  70. ---------- Teodor x Gromowski Marta (Raciąż 1959/23)
  71. ---------- Wiesława x Chróstowski Wiesław (Raciąż 1975/23)
  72. ---------- Zenon x Czerwiński Anna (Raciąż 1955/18)
  73. Połomski Bogumiła x Raczyński Mirosław (Gniew 1968/22)
  74. ---------- Bronisław x Gretkowski Stanisława (Gniew 1948/34)
  75. ---------- Czesław x Rosalz Danuta (Gniew 1954/34)
  76. ---------- Erazm x Połomski Stanisława (Gniew 1955/19)
  77. ---------- Eryka x Olszewski Jan Franciszek (Gniew 1961/20)
  78. ---------- Eugeniusz x Zakrzewski Czesława (Gniew 1956/11)
  79. ---------- Ignacy x Liczywek Urszula (Raciąż 1914/6)
  80. ---------- Katarzyna x Aniszewski Szymon (Gniew 1788/1)
  81. ---------- Lidia x Srożek Kazimierz (Gniew 1961/41)
  82. ---------- Magdalena x Warmuż Karol (Kraków - św. Mikołaj 1847/34)
  83. ---------- Maria x Kaczorowski Jakub (Gniew 1852/26)
  84. ---------- Piotr x Brzo-- Marianna (Gniew 1869/15)
  85. ---------- Stanisława x Połomski Erazm (Gniew 1955/19)
  86. Połoniewski Tomasz Józef x Wiśniewski Marianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/96)
  87. Połoński Anna x Chmielowski Władysław (Gnojno 1820/2)
  88. ---------- Ewa x Kwiatkowski Józef (Gnojno 1844/12)
  89. ---------- Ignacy x Kuc Elżbieta (Gnojno 1816/7)
  90. ---------- Jan x Chmielowski Elżbieta (Gnojno 1841/39)
  91. ---------- Jan x Kozieł Salomea (Gnojno 1857/34)
  92. ---------- Józef x Rasała Marianna (Gnojno 1846/33)
  93. ---------- Józef x Stępień Marianna (Gnojno 1863/34)
  94. ---------- Józefa x Cisowski Antoni (Gnojno 1872/3)
  95. ---------- Katarzyna x Kowalik Jakub (Gnojno 1825/2)
  96. ---------- Maciej x Kamiński Katarzyna (Gnojno 1819/10)
  97. ---------- Magdalena x Chmielowski Sebastian (Gnojno 1834/33)
  98. ---------- Maryanna x Łoboda Paweł (Pabianice 1860/32)
  99. ---------- Mateusz x Rasała Marianna (Gnojno 1871/43)
  100. ---------- Salomea x Kuc Antoni (Gnojno 1863/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne