Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pluciński (wyników 102):

  1. Pluciński Aleksander x Dziubek Marianna (Bebelno 1826/7)
  2. ---------- Andrzej x Jakubczak Katarzyna (Buczek 1871/17)
  3. ---------- Anna x Łukasiewicz Piotr (Kraków - Mariacka 1821/41)
  4. ---------- Bibianna x Idzikowski Maciej (Kościelec pow. kaliski 1848/15)
  5. ---------- Bolesław x Sziwelbejn Stanisława (Turek 1894/43)
  6. ---------- Franciszek x Janek Justyna (Kościelec pow. kaliski 1825/9)
  7. ---------- Franciszek x Ogrodniak Apolonia (Bebelno 1825/11)
  8. ---------- Franciszka x Jadamus Jan (Bebelno 1845/7)
  9. ---------- Hipolit x Kozłowski Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1853/5)
  10. ---------- Józef x Karkoszka Józefa (Dmenin 1878/12)
  11. ---------- Justyna x Przebinda Wojciech (Kraków - św. Florian 1813/47)
  12. Plucinski Katarzyna x Fidler Andrzej (Rakoszyn 1865/5)
  13. Pluciński Konstancja x Famulski Stanisław (Dmenin 1874/0)
  14. ---------- Laurenty x Ossuchowski Katarzyna (Bebelno 1780/6)
  15. ---------- Ludwina x Zapałkiewicz Mateusz (Kraków - Mariacka 1821/62)
  16. ---------- Magdalena x Kasza Wincenty (Łoniów 1812/214)
  17. ---------- Magdalena x Tuszewski Kasper (Kraków - Mariacka 1836/90)
  18. ---------- Marian Bernard x Podsada Honorata (Kazimierz Biskupi 1932/8)
  19. ---------- Marianna x Gaiewski Jędrzej (Bebelno 1829/1)
  20. ---------- Marianna x Mrozik Franciszek (Kazimierz Biskupi 1890/6)
  21. ---------- Marianna x Szczypczyński Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/21)
  22. ---------- Michał x Koluta Zofia (Kraków - św. Szczepan 1830/34)
  23. ---------- Paweł x Kwieciński Anastazja (Kazimierz Biskupi 1863/16)
  24. ---------- Piotr x Chodczowicz Marianna (Bebelno 1778/1)
  25. ---------- Sebastian x Jędrzejowski (Kłos) Franciszka (Bebelno 1828/8)
  26. ---------- Stanisław x Hoba Marianna (Dmenin 1885/16)
  27. ---------- Szymon x Pawlikowski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1825/6)
  28. ---------- Walenty x Kubiak Tekla (Kościelec pow. kaliski 1841/2)
  29. ---------- Wincenty x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/72)
  30. Pluczyński Anastazja x Mikołajewski Jan (Raciążek 1834/10)
  31. ---------- Konstancja x Famulski Stanisław (Dmenin 1874/0)
  32. Pluder Magdalena x Bielawski Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1845/4)
  33. Pludrak Franciszek x Musiał Salomea (Kraków - Mariacka 1818/3)
  34. Plugawy Salomea x Siejka Marcin (Kraków - Mariacka 1828/44)
  35. Pluskwa Ludwik x Joachimiak Anna (Charłupia Mała 1871/6)
  36. Pluta Agnieszka x Kowalik Jan (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/43)
  37. ---------- Andrzej x Kostecki Alojza (Okrzeja 1858/2)
  38. ---------- Andrzej x Kowalik Julianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1915/1)
  39. ---------- Andrzej x Ruta Marianna (Bebelno 1853/2)
  40. ---------- Aniela x Jaloski Wojciech (Okrzeja 1850/8)
  41. ---------- Apolonia x Bocheński Antoni (Koprzywnica 1837/3)
  42. ---------- Barbara x Kempicki Paweł (Brzeziny 1790/19)
  43. ---------- Florian x Łopata Marianna (Bełżyce 1833/9)
  44. ---------- Franciszek x Kamiński Antonina (Bebelno 1867/3)
  45. ---------- Franciszek x Ozorkiewicz Agnieszka (Pniewnik 1814/13)
  46. ---------- Franciszek x Węgrzyn Anna (Opole Lubelskie 1860/8)
  47. ---------- Franciszka x Wach Wawrzyniec (Opole Lubelskie 1858/42)
  48. ---------- Gaspar x Ciupa Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/9)
  49. ---------- Grzegorz x Gajaszek Małgorzata (Okrzeja 1822/16)
  50. ---------- Grzegorz x Komor Marianna (Okrzeja 1834/14)
  51. ---------- Helena x Wolski Aleksander (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/8)
  52. ---------- Jakub x Kaparski Tekla (Kraków - św. Szczepan 1832/57)
  53. ---------- Jan x Biekacz Anastazja (Kraków - św. Salwator 1831/106)
  54. ---------- Jan x Bieniek Zofia (Kraków - św. Salwator 1848/43)
  55. ---------- Jan x Dej Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1850/41)
  56. ---------- Jan x Guzęda Joanna (Mileszki 1871/13)
  57. ---------- Jan x Kamiński Helena (Barłożno 1937/3)
  58. ---------- Jan Kanty x Patynkiewicz Katarzyna (Kraków - Mariacka 1824/9)
  59. ---------- Jan x Szustek Gertruda (Kraków - św. Mikołaj 1831/20)
  60. ---------- Joanna x Rogalski Stefan (Bebelno 1855/11)
  61. ---------- Józef x Bugaj Katarzyna (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/25)
  62. ---------- Józef x Misiewicz Rozalia (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/11)
  63. ---------- Józef x Trzpioła Agata (Łomna 1886/6)
  64. ---------- Julianna x Przybyłowicz Jacek (Brzeziny 1787/2014)
  65. ---------- Kajetan x Dylkowski Anna (Kraków - św. Salwator 1829/51)
  66. ---------- Katarzyna x Kołodziej Maciej (Kraków - Boże Ciało 1812/15)
  67. ---------- Kazimierz x Klita Marianna (Kraków - św. Salwator 1843/8)
  68. ---------- Kunegunda x Stacherczak Walenty (Kłomnice, par. św. Marcina 1811/16)
  69. ---------- Kunegunda x Szumlas Mateusz (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/6)
  70. ---------- Magdalena x Zimoń Wojciech (Pabianice 1860/36)
  71. ---------- Małgorzata x Pośpiech Tomasz (Dmenin 1884/1)
  72. ---------- Marcin x Czernik Barbara (Brzeziny 1784/1927)
  73. ---------- Marcjanna x Beczek Jan (Okrzeja 1827/22)
  74. ---------- Marianna x Kaczmarek Kazimierz (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/13)
  75. ---------- Marianna x Kamieński Andrzej (Bebelno 1854/2)
  76. ---------- Marianna x Kuropatwiński Antoni (Brzeziny 1782/1875)
  77. ---------- Marianna x Latosiński Sebastian (Bebelno 1857/8)
  78. ---------- Marianna x Modliński Jan (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1851/1)
  79. ---------- Marianna x Sergiel Jan (Okrzeja 1844/15)
  80. ---------- Maryanna x Kołodziej Piotr (Pabianice 1860/64)
  81. ---------- Michał x Kowalski Michalina (Łomna 1891/13)
  82. ---------- N. x Nawara Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1844/38)
  83. ---------- Norbert x Bażela Teresa (Kraków - św. Salwator 1834/29)
  84. ---------- Norbert x Halik Justyna (Kraków - św. Salwator 1829/56)
  85. ---------- Norbert x Kozioł Marianna (Kraków - św. Salwator 1823/89)
  86. ---------- Salomea x Kaczmarek Kazimierz (Bebelno 1848/2)
  87. ---------- Stanisław x Giełdzik Agnieszka (Końskowola 1684/3)
  88. ---------- Stanisław x Kurowski Marianna (Trzebieszów 1812/98)
  89. ---------- Stanisław x Przygocki Marianna (Łomna 1881/21)
  90. ---------- Szymon x Łągiewka Tekla (Kłomnice, par. św. Marcina 1811/14)
  91. ---------- Tekla x Rachfał Andrzej (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/32)
  92. ---------- Tekla x Wojtasik Kazimierz (Bebelno 1853/11)
  93. ---------- Teresa x Pieja Sebastian (Brzeziny 1777/1774)
  94. ---------- Tomasz x Pawlak Marianna (Mileszki 1857/41)
  95. ---------- Wawrzyniec x Paiork Agnieszka (Końskowola 1689/10)
  96. ---------- Wincenty x Wadzinowska Antonina (Skórkowice 1885/16)
  97. ---------- Wojciech x Graboski Anna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1829/10)
  98. Plutaj Jan x Bagaj Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1818/29)
  99. Plutecki Marcin x Goszyca Julianna (Kraków - Wszyscy Święci 1825/17)
  100. ---------- Tekla x Tondos Michał (Kraków - Mariacka 1843/35)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne