Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Plichta (wyników 75):

  1. Plich Anna x Krupa Andrzej (Łoniów 1862/11)
  2. ---------- Anna x Kulza Kazimierz (Łoniów 1863/8)
  3. ---------- Rozalia x Kiciński Wincenty (Łoniów 1863/15)
  4. Plichański Małgorzata x Paskiewicz Karol (Kazimierz Biskupi 1830/38)
  5. Plichciński Julianna x Graboski Roch (Kazimierz Biskupi 1820/1)
  6. Plicheński Wojciech x Marciniak Magdalena (Kazimierz Biskupi 1857/1)
  7. Plicht Anna x Chajewski Franciszek (Grabowo kościerskie 1873/8)
  8. ---------- Antonia x Derra August (Grabowo kościerskie 1880/6)
  9. ---------- Elżbieta x Armatowski Jan (Grabowo kościerskie 1835/1)
  10. ---------- Elżbieta x Paukowski Piotr (Grabowo kościerskie 1841/2)
  11. ---------- Ewa x Lewandowski Ignacy (Grabowo kościerskie 1876/3)
  12. ---------- Józefina x Freyda Marcin (Grabowo kościerskie 1836/3)
  13. ---------- Katarzyna x Siwik Jan (Grabowo kościerskie 1847/9)
  14. ---------- Paulina x Dargacz Jan (Grabowo kościerskie 1876/2)
  15. ---------- Paulina x Kuzieł August (Grabowo kościerskie 1866/1)
  16. Plichta Anna x Arendt Stanisław (Grabowo kościerskie 1928/9)
  17. ---------- Anna x Chajewski Franciszek (Grabowo kościerskie 1873/10)
  18. ---------- Anna x Daszyk Julian (Grabowo kościerskie 1932/13)
  19. ---------- Anna x Kinowski Adam (Grabowo kościerskie 1869/4)
  20. ---------- Anna x Łytkowski Teofil (Grabowo kościerskie 1920/16)
  21. ---------- Antoni Jan x Deja Marta Rozalia (Grabowo kościerskie 1903/8)
  22. ---------- Barbara Marianna x von Gruchałła Lucjan (Grabowo kościerskie 1897/1)
  23. ---------- Elżbieta x Engler Józef Albin (Grabowo kościerskie 1891/3)
  24. ---------- Elżbieta Matylda x Wałduch Józef (Grabowo kościerskie 1924/4)
  25. ---------- Franciszek x Kruszyński Ewa (Grabowo kościerskie 1874/2)
  26. ---------- Franciszek x Niklas Cecylia (Grabowo kościerskie 1933/10)
  27. ---------- Franciszek x Smuczyński Helena (Grabowo kościerskie 1933/20)
  28. ---------- Franciszek x Strenga Augustyna (Stężyca 1882/28)
  29. ---------- Franciszka x Ciecholiński Teodor (Grabowo kościerskie 1934/6)
  30. ---------- Franciszka x Hoeft Franciszek Augustyn (Grabowo kościerskie 1927/10)
  31. ---------- Franciszka x Plichta Walenty (Grabowo kościerskie 1849/3)
  32. ---------- Helena x Waligórski Mieczysław Tadeusz (Grabowo kościerskie 1920/7)
  33. ---------- Jan x Krużycki Paulina (Grabowo kościerskie 1873/6)
  34. ---------- Jan x Wysocki Małgorzata (Łoniów 1836/11)
  35. ---------- Józef x Jesionek Marianna (Łomna 1891/26)
  36. ---------- Józef x Kuchlin Maria (Grabowo kościerskie 1934/12)
  37. ---------- Józef x Macholla Józefina Augustyna (Grabowo kościerskie 1922/15)
  38. ---------- Józef x Zwara Augusta (Grabowo kościerskie 1901/6)
  39. ---------- Katarzyna x Luba Kazimierz (Kiczki 1816/74)
  40. ---------- Katarzyna x Niedźwiedź Marcin (Kraszewice 1892/35)
  41. ---------- Klara x Mazur Jan (Grabowo kościerskie 1933/9)
  42. ---------- Ludwik x Mroziński Anna (Łoniów 1837/7)
  43. ---------- Marianna x Grombliniak Józef (Kazimierz Biskupi 1900/20)
  44. ---------- Marianna x Grombliniak Józef (Kazimierz Biskupi 1900/20)
  45. ---------- Marianna x Nazim Stanisław (Kraków - Boże Ciało 1818/46)
  46. ---------- Marianna x Ruchniewicz Leon Augustyn (Grabowo kościerskie 1921/4)
  47. ---------- Marta Stanisława x Aszyk Jan (Grabowo kościerskie 1927/11)
  48. ---------- Matylda x Walentowski Jakub (Grabowo kościerskie 1899/4)
  49. ---------- Michał x Bartczak Agnieszka (Nieborów 1828/1)
  50. ---------- Michał x Engler Łucja (Grabowo kościerskie 1896/5)
  51. ---------- Michał x Jesionek Katarzyna (Łomna 1895/2)
  52. ---------- Michał x Sobecki Wanda (Grabowo kościerskie 1937/21)
  53. ---------- Paulina x Stolz Józef (Grabowo kościerskie 1872/11)
  54. ---------- Petronella x Łysiak Jacek (Górzno k. Garwolina 1814/6)
  55. ---------- Teodor x Kruza Jadwiga (Gniew 1942/8)
  56. ---------- Tomasz x Waleryańczyk Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1864/30)
  57. ---------- Urszula x Kłos Wojciech (Kiczki 1816/48)
  58. ---------- Walenty x Plichta Franciszka (Grabowo kościerskie 1849/3)
  59. ---------- Walentyna x Tocha Bolesław (Grabowo kościerskie 1923/5)
  60. Plichtawski Józef x Nowinowski Michalina (Turek 1889/47)
  61. Plischke Franciszka x Słotwiński Tomasz (Kraków - Wszyscy Święci 1842/11)
  62. Plisiecki Konstancja x Motyl Mateusz (Chabielice 1874/9)
  63. ---------- Marianna x Sukiennik Wincenty (Chabielice 1872/11)
  64. Pliszczyn Teofilia x Małecki Piotr (Pabianice 1857/19)
  65. Pliszczynski Agnieszka x Jaworski Jan (Górzno k. Garwolina 1968/44)
  66. Pliszczyński Elżbieta x Drost Jan (Gniew 1935/4)
  67. ---------- Walerian x Skotnicki Julia (Hrubieszów 1862/23)
  68. Pliszka Antoni x Schnitka Weronika (Raciąż 1858/4)
  69. ---------- Irena x Lewandowski Franciszek (Raciąż 1962/14)
  70. ---------- Jakub x Dębski Wiktoria (Pabianice 1860/73)
  71. ---------- Jakub x Przybysz Marianna (Rogotwórsk 1834/6)
  72. ---------- Józef x Katka Anna (Raciąż 1964/14)
  73. ---------- Piotr x Wegner Mirosława (Raciąż 1986/7)
  74. ---------- Walenty x Jeżewski Teodora (Barłożno 1935/33)
  75. Pliziewski Sylwester x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/69)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne