Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Plac (wyników 46):

  1. Plac Jakub x Seypel Anna Marianna (Mileszki 1866/20)
  2. ---------- Jan x Walaszczyk Teofila (Mileszki 1864/29)
  3. Placek Helena x Kuczaba Bonawentura (Kraków - św. Szczepan 1836/6)
  4. ---------- Jakub x Piorun Wiktoria (Działoszyce 1888/14)
  5. ---------- Jan x Hałuda Tekla (Działoszyce 1865/4)
  6. ---------- Jan x Szymański Franciszka (Mileszki 1853/37)
  7. ---------- Julianna x Koszałka Walenty (Kraków - św. Szczepan 1831/63)
  8. ---------- Ludwik x Rożek Jadwiga (Pabianice 1859/33)
  9. ---------- Piotr x Kołton Franciszka (Działoszyce 1889/24)
  10. ---------- Piotr x Socha Maryanna (Pabianice 1859/63)
  11. Placer Franciszek x Rüdmüller Emilia (Kraków - Wszyscy Święci 1836/10)
  12. ---------- Józef x Pisarzowski Marianna (Kraków - Mariacka 1832/63)
  13. Placha Maria x Miszkier Alfons (Gniew 1946/7)
  14. Plachowski Józef x Górski Małgorzata (Gniew 1935/23)
  15. ---------- Urszula x Kozłowski Eugeniusz (Gniew 1958/33)
  16. Plackowski Jan x Bieniewski Marianna (Gniew 1732/36)
  17. Plagowska Julianna x Dzielski Jan (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/50)
  18. Plaisner Antoni x Bigdowski Zofia (Mikstat 1842/14)
  19. ---------- Rozalia x Roszykiewicz Cyprian (Mikstat 1834/1)
  20. Plak Ewa x Jankowski Franciszek (Płock 1864/36)
  21. ---------- Rozalia x Wąchało Jan (Mileszki 1862/27)
  22. Plar Marianna x Grzywna Jan (Podlesie 1793/11)
  23. Plasiński Józef x Sadowski Antonina (Kraków - św. Florian 1839/14)
  24. Plaskała Małgorzata x Czechowski Ludwik (Ludzisko 1839/0)
  25. ---------- Małgorzata x Parulniczak Jakub (Ludzisko 1823/0)
  26. Plaskota Kazimierz x Milicz Józefa (Żelazna 1870/13)
  27. Plasqude Jan x Gertner Emilia (Kraków - Mariacka 1819/27)
  28. Plaszkiewicz Konstancja x Drobuszewski Paweł (Płock 1862/100)
  29. ---------- Teresa x Oliwa Jan (Górzno k. Garwolina 1964/28)
  30. Plaszowski Marianna x Sławiński Jan (Kraków - Mariacka 1816/40)
  31. Plata Feliks x Pobłocki Agnieszka (Grabowo kościerskie 1928/11)
  32. ---------- Ferdynand x Florkowski Maria (Gniew 1876/36)
  33. Platała Ignacy x Matuszak Urszula (Kazimierz Biskupi 1862/5)
  34. Plater Teresa Maria x Górski Jan Kanty (Kazimierz Biskupi 1928/21)
  35. ---------- Teresa Maria x Górski Jan Kanty (Kazimierz Biskupi 1928/21)
  36. Platerski Edward x Herbergier Maria (Kłomnice, par. św. Marcina 1916/9)
  37. Plath Józef x Kełpiński Leokadia (Stężyca 1890/26)
  38. Platkowski Kazimierz x Łubowski Agnieszka (Gniew 1778/30)
  39. Platowicz Józef x Ulrych Antonina (Kraków - Mariacka 1842/58)
  40. Plattkowski Wilhelmina x Dohrau Aleksander (Gniew 1873/1)
  41. Platzing Józef x Winowski Anna (Gniew 1848/32)
  42. Plauman Jakub x Łubienski Katarzyna (Gniew 1792/23)
  43. Playsner Katarzyna x Gałczyński Józef (Mikstat 1835/14)
  44. Plaz Józefa x Żak Franciszek (Łoniów 1826/21)
  45. Plazar Andrzej x Bielicki Katarzyna (Hrubieszów 1819/53)
  46. Plazma Petronella x Kalbarczyk Walenty (Górzno k. Garwolina 1730/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne