Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pison (wyników 95):

  1. Pisakowicz Magdalena x Wegner Adam (Raciąż 1810/8)
  2. Pisarczuk Jan x Szymanowski Katarzyna (Hrubieszów 1814/46)
  3. Pisarczyk Albert x Kulpa Jadwiga (Gnojno 1741/11)
  4. ---------- Józef x Dorobek Anna (Gnojno 1848/36)
  5. Pisarek Barbara x Biel Wojciech (Gnojno 1759/17)
  6. ---------- Magdalena x Kochański Jan (Brok 1831/6)
  7. ---------- Marianna x Serafin Mateusz (Chlewiska 1832/38)
  8. ---------- Szymon x Jachna Joanna (Brok 1817/47)
  9. ---------- Tekla x Bieńkowski Franciszek (Ostrów mazowiecka 1863/4)
  10. ---------- Wiktoria x Zygmont Bartłomiej (Ostrów mazowiecka 1864/3)
  11. Pisarski Andrzej x Parzyszek Marianna (Górzno k. Garwolina 1852/8)
  12. ---------- Barbara x Zagórski Wincenty (Koprzywnica 1827/53)
  13. ---------- Jan x Kowalski Franciszka (Klimontów 1812/96)
  14. ---------- Jan x Wielądek Marianna (Pniewnik 1863/2)
  15. ---------- Józefa x Żubrowski Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1855/3)
  16. ---------- Karol x Boczkiewicz Salomea (Kraków - Boże Ciało 1832/15)
  17. ---------- Katarzyna x Zajda Kazimierz (Kraków - Wszyscy Święci 1833/49)
  18. ---------- Marianna x Miśtal Józef (Przyłęk 1856/7)
  19. ---------- Wiktoria x Brykowski Michał (Papowo Toruńskie 1794/5)
  20. Pisarzowski Marianna x Placer Józef (Kraków - Mariacka 1832/63)
  21. ---------- Teresa x Trzeszczkowski Ludwik (Kraków - Mariacka 1830/85)
  22. Pisiałek Józef x Bielecka Katarzyna (Skórkowice 1884/28)
  23. ---------- Józef x Gawora Brygida (Skórkowice 1873/24)
  24. ---------- Ludwik x Kluski Marianna (Skórkowice 1863/20)
  25. ---------- Ludwik x Piwińska Marianna (Skórkowice 1877/14)
  26. ---------- Małgorzata x Nowak Mateusz (Skórkowice 1883/7)
  27. ---------- Szczepan x Kluski Franciszka (Skórkowice 1869/16)
  28. ---------- Tekla x Nowak Filip (Skórkowice 1887/22)
  29. ---------- Weronika x Opaczyński Aleksy (Skórkowice 1881/24)
  30. Piskar Andrzej x Malecki Anna (Łoniów 1836/17)
  31. Piskarski Bolesław x Burczy Janina (Niekrasów Świętokrzyski 1943/8)
  32. Piskor Krzysztof x Stachura Franciszka (Łoniów 1829/1)
  33. ---------- Mikołaj x Charpeniak Rozalia (Łoniów 1812/128)
  34. ---------- Walenty x Żyła Marianna (Łoniów 1843/25)
  35. Piskora Jan x Bobowski Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1846/17)
  36. ---------- Józefa x Terlecki Jan (Gnojno 1864/41)
  37. Piskorski Antonina x Kryszak Józef (Pabianice 1860/42)
  38. ---------- Elżbieta x Szach Tadeusz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/2)
  39. ---------- Franciszka x Chara Jan (Łoniów 1844/15)
  40. ---------- Grzegorz x Kobus Katarzyna (Brok 1824/24)
  41. ---------- Helena x Suchorzewski Tomasz (Łoniów 1821/13)
  42. ---------- Ignacy x Białkowski Tekla (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/5)
  43. ---------- Józefa x Molzahn Ludwik (Papowo Toruńskie 1883/18)
  44. ---------- Józefa x Nawrocki Stanisław (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/2)
  45. ---------- Katarzyna x Wesołowski Jan (Papowo Toruńskie 1844/1)
  46. ---------- Marianna x Ozimek Walenty (Łoniów 1837/14)
  47. ---------- Wojciech x Kittel Emilia Julianna (Pabianice 1857/86)
  48. ---------- Wojciech x Radomski Regina (Końskowola 1653/52)
  49. Piskorz Adam x Parzyszek Marianna (Górzno k. Garwolina 1829/22)
  50. ---------- Agnieszka x Dejer Jan (Kraków - św. Szczepan 1848/49)
  51. ---------- Anastazja x Galas Andrzej (Chlewiska 1832/7)
  52. ---------- Andrzej x Liszcz Agnieszka (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1851/3)
  53. ---------- Antoni x Grochólski Stanisława (Górzno k. Garwolina 1951/34)
  54. ---------- Jan x Machalewski Stanisława (Górzno k. Garwolina 1945/15)
  55. ---------- Katarzyna x Rejczyk Nikodem (Łoniów 1866/2)
  56. ---------- Konstancja x Noawcki Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1824/22)
  57. ---------- Marcin x Ornat Gabriela (Górzno k. Garwolina 1893/27)
  58. ---------- Marianna x Głaszcz Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1865/24)
  59. ---------- Marianna x Kałucki Wojciech (Łoniów 1868/23)
  60. ---------- Marianna x Ściślak Stanisław (Górzno k. Garwolina 1850/1)
  61. ---------- Marianna x Sienko Piotr (Zielonki 1821/20)
  62. ---------- Marianna x Zygadło Wojciech (Górzno k. Garwolina 1858/20)
  63. ---------- Michał x Tobiasz Józefa (Górzno k. Garwolina 1856/10)
  64. ---------- Paweł x Król Anna (Górzno k. Garwolina 1893/25)
  65. ---------- Wojciech x Biegacz Katarzyna (Zielonki 1842/11)
  66. ---------- Wojciech x Gałązki Agata (Górzno k. Garwolina 1839/14)
  67. ---------- Wojciech x Kolbus Małgorzata (Skórkowice 1865/16)
  68. ---------- Wojciech x Parzyszek Marianna (Górzno k. Garwolina 1852/18)
  69. ---------- Wojciech x Sadzik Apolonia (Zielonki 1836/3)
  70. ---------- Zofia x Grzela Jan (Górzno k. Garwolina 1965/7)
  71. ---------- Zofia x Olchawa Szymon (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/10)
  72. Piskorzyński Florentyna x Jasion Franciszek (Skórkowice 1872/24)
  73. Piskulak Julian x Dulnik Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1904/5)
  74. Pisoń Jadwiga x Molitor Krzysztof (Dmenin 1660/1)
  75. Pison Maciej x Kasprzyk Ewa (Dmenin 1663/1)
  76. ---------- Małgorzata x Bąbka Michał (Dmenin 1646/1)
  77. Pisonczyk Grzegorz x Rybski Anna (Dmenin 1659/3)
  78. Pisul Helena x Maj Mikołaj (Łoniów 1851/11)
  79. Pisula Andrzej x Kubik Marianna (Połaniec 1865/19)
  80. ---------- Katarzyna x Piątek Jakub (Połaniec 1824/15)
  81. Pisuła Stanisław x Puchała Antonina (Kraszewice 1892/33)
  82. Pisulski Józefa x Widomski Walenty (Pniewnik 1856/11)
  83. Pisurek Katarzyna x Lewandowski Feliks (Babsk 1848/11)
  84. Piszczała Antonina x Czubaj Andrzej (Dmenin 1884/14)
  85. ---------- Bronisława x Gałecki Bolesław Jakub (Dmenin 1896/9)
  86. ---------- Franciszek x Basiński Rozalia (Dmenin 1866/10)
  87. ---------- Franciszek x Malczyk Gertruda (Dmenin 1857/11)
  88. ---------- Jadwiga x Brzeziński Teofil (Dmenin 1878/20)
  89. ---------- Jan x Kempa Antonina (Dmenin 1888/25)
  90. ---------- Józef x Marcinkowski Katarzyna (Turek 1891/34)
  91. ---------- Józefa x Stanisz Karol (Dmenin 1881/24)
  92. ---------- Józefa x Stolarczyk Jan (Dmenin 1869/8)
  93. Piszczałkowski Barbara x Kadziuk Klemens (Hrubieszów 1839/22)
  94. Piszoszcz Katarzyna x Otręba Józef (Irządze 1811/5)
  95. Piszula Katarzyna Wiktoria x Fijałkowski Antoni (Połaniec 1868/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne