Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Piotrowski (wyników 417):

  1. Pioterczak Agata x Jurzysta Jakub (Okrzeja 1856/19)
  2. ---------- Andrzej x Mańkowski Apolonia (Okrzeja 1841/8)
  3. ---------- Antoni x Kłuski Urszula (Okrzeja 1857/7)
  4. ---------- Apolonia x Książek Antoni (Okrzeja 1854/1)
  5. ---------- Barbara x Kryczka Jan (Okrzeja 1839/29)
  6. ---------- Franciszek x Sojka Petronela (Okrzeja 1842/7)
  7. ---------- Franciszek x Woźniak Agata (Okrzeja 1850/19)
  8. ---------- Franciszka x Kornas Bartłomiej (Okrzeja 1849/1)
  9. ---------- Helena x Ługowski Marcin (Okrzeja 1863/15)
  10. ---------- Jan x Gral Franciszka (Okrzeja 1862/23)
  11. ---------- Jan x Woźniak Agata (Okrzeja 1827/18)
  12. ---------- Katarzyna x Beczek Antoni (Okrzeja 1854/6)
  13. ---------- Łucja x Hajduk Kacper (Okrzeja 1827/17)
  14. ---------- Łucja x Sowa Mikołaj (Okrzeja 1836/22)
  15. ---------- Łukasz x Osial Józefa (Okrzeja 1831/8)
  16. ---------- Maciej x Beczek Ewa (Okrzeja 1832/10)
  17. ---------- Marianna x Beczek Stanisław (Okrzeja 1837/17)
  18. ---------- Marianna x Daszkiewicz Antoni (Okrzeja 1864/30)
  19. ---------- Marianna x Janeczek Andrzej (Okrzeja 1845/15)
  20. ---------- Marianna x Kryczka Jan (Okrzeja 1848/27)
  21. ---------- Marianna x Stępnicki Marcin (Okrzeja 1822/23)
  22. ---------- Marianna x Zawadzki Józef (Okrzeja 1836/1)
  23. ---------- Michał x Iwanek Marianna (Okrzeja 1857/10)
  24. ---------- Mikołaj x Sowa Anastazja (Okrzeja 1822/30)
  25. ---------- Zofia x Grzęda Paweł (Okrzeja 1855/14)
  26. ---------- Zofia x Hajduk Wojciech (Okrzeja 1827/6)
  27. Piotr Agata x Rosiński Jan (Wieniec 1788/275)
  28. ---------- Domicella x Marzulski Stanisław (Gieczno 1820/21)
  29. ---------- Joanna x Zakrzewski Paweł (Gniew 1817/54)
  30. ---------- Katarzyna x Aleksandrzak Piotr (Wieniec 1785/234)
  31. ---------- Katarzyna x Masiak Wojciech (Gieczno 1815/17)
  32. ---------- Katarzyna x Zawadzki Bartłomiej (Pniewnik 1764/85)
  33. ---------- Magdalena x Kosiewicz Andrzej (Gieczno 1813/8)
  34. ---------- Rozalia x Magdzik Jan (Pniewnik 1756/65)
  35. ---------- Teodora x Nowakowski Michał (Pniewnik 1767/118)
  36. ---------- Zofia x Ciesielczyk Krzysztof (Końskowola 1669/19)
  37. ---------- Zofia x Haftowski Józef (Gniew 1822/15)
  38. Piotrak Jadwiga x Błażejczyk Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1972/15)
  39. ---------- Marianna x Długoszek Antoni (Okrzeja 1819/19)
  40. ---------- Stanisław x Florek Dorota (Pniewnik 1758/16)
  41. Piotras Rozalia x Chojnowski Jan (Brok 1821/19)
  42. Piotrczyk Kasper x Matczak Magdalena (Brzeziny 1775/1732)
  43. Piotrek Adam x Damrad Małgorzata (Barłożno 1727/4)
  44. ---------- Barbara x Kolęda Kazimierz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/25)
  45. Piotrkowic Maciej x Zdan Ewa (Końskowola 1650/17)
  46. Piotrkowski Anna x Tulichowski Ludwik (Grudusk 1886/27)
  47. ---------- Edward x Obojski Józefa (Grudusk 1876/8)
  48. ---------- Franciszka x Pszczółkowski Ludwik (Grudusk 1892/12)
  49. ---------- Halina x Trzpil Stanisław (Górzno k. Garwolina 1975/29)
  50. ---------- Marianna x Długokęcki Ludwik (Grudusk 1894/7)
  51. ---------- Marianna x Humięcki Władysław (Grudusk 1889/26)
  52. ---------- Marianna x Nowakowski Marcin (Barłożno 1750/5)
  53. ---------- Matylda Marianna x Łojewski Antoni (Grudusk 1877/11)
  54. ---------- Paulina x Klicki Franciszek (Grudusk 1881/28)
  55. ---------- Rozalia x Bekiar Michał (Raciąż 1758/6)
  56. Piotrkowskii Anna Katarzyna x Reymann Józef (Kraków - Boże Ciało 1833/18)
  57. Piotrończyk Wincenty x Wiśniowski Marianna (Kraków - św. Anna 1840/3)
  58. Piotroski Anna x Ceberek Mateusz (Koprzywnica 1836/5)
  59. ---------- Józef x Kaminski Anna (Kazimierz Biskupi 1832/20)
  60. ---------- Katarzyna x Rauczak Franciszek (Koprzywnica 1825/35)
  61. ---------- Marianna Agnieszka x Wejde Adam (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/103)
  62. ---------- Marianna x Smuga Szymon (Cisów 1861/1)
  63. ---------- Szymon x Oleynik Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1829/13)
  64. Piotrowczyk Tomasz x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/17)
  65. Piotrowicz Agata x Kowalewski Antoni (Łabunowo 1823/4)
  66. ---------- Apolonia x Neyman Łukasz (Dobrzejewice 1855/6)
  67. ---------- Elżbieta x Cukrzeński Ferdynand (Kraków - Mariacka 1841/61)
  68. ---------- Ewa x Dąbrowski Wojciech (Gnojno 1851/46)
  69. ---------- Franciszek x Mroczkowski Magdalena (Klimontów 1852/2)
  70. ---------- Ignacy x Chmielewski Rozalia (Papowo Toruńskie 1857/5)
  71. ---------- Jadwiga x Łątkowski Jan (Papowo Toruńskie 1797/5)
  72. ---------- Jan x Szwarc Agata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1824/1)
  73. ---------- Joanna x Charas Marcin (Dzierzgów 1832/47)
  74. ---------- Józef x Skarzyński Zuzanna (Pniewnik 1873/19)
  75. ---------- Józef x Wielgus Karolina (Pierzchnica: wieś Gumienice 1900/2)
  76. ---------- Kajetan x Nowakowski Petronela (Kraków - św. Florian 1829/14)
  77. ---------- Katarzyna x Nowak Józef (Kraków - św. Szczepan 1850/14)
  78. ---------- Kazimiera x de Prechamps Leon (Płock 1866/68)
  79. ---------- Leonard x Poznański Kunegunda (Gniew 1945/26)
  80. ---------- Magdalena x Miodek Wojciech (Skała 1862/2)
  81. ---------- Marcin x Pasternak Małgorzata (Gnojno 1752/15)
  82. ---------- Marianna x Bednarek Karol (Czermno 1824/17)
  83. ---------- Marianna x Rak Maciej (Trzebieszów 1813/65)
  84. ---------- Marianna x Sapała Maciej (Bełżyce 1830/15)
  85. ---------- Marianna x Zielinski Ignacy (Dobrzejewice 1854/8)
  86. ---------- Marianna x Zyher Michał (Chwaszczyno 1750/4)
  87. ---------- Stanisław x Kamiński Marcjanna (Kazimierz Biskupi 1840/21)
  88. ---------- Stefan x Dunaniewicz Katarzyna (Papowo Toruńskie 1817/8)
  89. ---------- Władysław x Szlązak Rozalia (Książnice Wielkie 1865/18)
  90. ---------- Zuzanna x Balewski Antoni (Dobrzejewice 1857/19)
  91. Piotrowksi Jan x Tylkiewicz Katarzyna (Kraków - Mariacka 1833/100)
  92. Piotrowska Agnieszka x Stawiany Franciszek (Brzeziny 1787/2007)
  93. ---------- Antonina x Brzdękiewicz Wojciech (Połaniec 1869/7)
  94. ---------- Franciszka x Stawiany Bernard (Brzeziny 1789/2056)
  95. ---------- Julianna x Spychalski Jan (Brzeziny 1772/1645)
  96. ---------- Kunegunda x Skłodowski Mateusz (Brzeziny 1797/31)
  97. ---------- Magdalena x Dębski Wincenty (Brzeziny 1789/2058)
  98. ---------- Magdalena x Jóźwik Stanisław (Brzeziny 1783/1904)
  99. ---------- Marianna x Tumiński Szymon (Brzeziny 1771/1637)
  100. ---------- Melania x Osiołkiewicz Józef (Połaniec 1878/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne