Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pietrzykoski (wyników 668):

  1. Pieterczyk Marianna x Mars Augustyn (Kraków - Boże Ciało 1838/1)
  2. Pieterek Franciszka x Gusik Michał (Skała 1851/9)
  3. ---------- Małgorzata x Cyganek Andrzej (Skała 1842/3)
  4. ---------- Marianna x Piotrowski Franciszek (Skała 1855/3)
  5. ---------- Marianna x Szostek Jan (Skała 1864/5)
  6. ---------- Michał x Wilk Helena (Skała 1832/5)
  7. ---------- Piotr x Czerw Franciszka (Skała 1871/3)
  8. ---------- Tomasz x Madejski Salomea (Skała 1825/17)
  9. ---------- Wincenty x Guzik Martyna (Skała 1883/15)
  10. ---------- Wojciech x Zadęcki Katarzyna (Skała 1860/9)
  11. ---------- Zofia x Jakóbek Andrzej (Skała 1827/2)
  12. Pieterkiewicz Michał x Kieres Ludwika (Kraków - Wszyscy Święci 1846/19)
  13. Pieterwas Antoni x Kopeć Anna (Kraków - Mariacka 1835/49)
  14. Pietrach Antoni x Bińkoszczanka Marianna (Skórkowice 1879/11)
  15. ---------- Katarzyna x Kubiak Mateusz (Lgota Wielka 1828/6)
  16. Pietracki Jan x Płancinaitis Magdalena (Łabunowo 1814/5)
  17. Pietraitis Jakub x Podziunas Helena (Łabunowo 1784/9)
  18. Pietrak Agnieszka x Denisiak Antoni (Okrzeja 1820/33)
  19. ---------- Agnieszka x Hajduk Karol (Okrzeja 1832/23)
  20. ---------- Agnieszka x Pawlak Grzegorz (Okrzeja 1858/27)
  21. ---------- Anastazja x Morlo Andrzej (Okrzeja 1851/16)
  22. ---------- Anna x Lemieszek Łukasz (Okrzeja 1845/3)
  23. ---------- Antonina x Malinowski Marcin (Okrzeja 1833/9)
  24. ---------- Barbara x Łubianka Leonard (Okrzeja 1829/8)
  25. ---------- Barbara x Ochnik Mateusz (Okrzeja 1851/34)
  26. ---------- Dorota x Osial Stanisław (Okrzeja 1827/11)
  27. ---------- Ewa x Tkaczak Łukasz (Okrzeja 1850/48)
  28. ---------- Franciszka x Jaroniec Tomasz (Okrzeja 1824/7)
  29. ---------- Grzegorz x Lemieszek Franciszka (Okrzeja 1854/31)
  30. ---------- Grzegorz x Michalak Rozalia (Okrzeja 1843/21)
  31. ---------- Grzegorz x Warda Marianna (Okrzeja 1828/17)
  32. ---------- Jakub x Tkaczyk Tekla (Okrzeja 1857/13)
  33. ---------- Jan x Łęgowski Józefa (Okrzeja 1862/24)
  34. ---------- Joanna x Gajek Tomasz (Okrzeja 1825/38)
  35. ---------- Julianna x Zacz Łukasz (Okrzeja 1828/8)
  36. ---------- Kazimierz x Pietrak Łucja (Okrzeja 1849/34)
  37. ---------- Klara x Marczak Grzegorz (Okrzeja 1825/52)
  38. ---------- Krystyna x Jakubasik Grzegorz (Okrzeja 1862/26)
  39. ---------- Krystyna x Różewski Jan (Okrzeja 1848/20)
  40. ---------- Łucja x Pietrak Kazimierz (Okrzeja 1849/34)
  41. ---------- Ludwika x Beczek Wojciech (Okrzeja 1848/45)
  42. ---------- Maciej x Marchwicki Marianna (Okrzeja 1834/12)
  43. ---------- Małgorzata x Marlo Krzysztof (Okrzeja 1836/8)
  44. ---------- Marek x Kalbarczyk Teresa (Okrzeja 1819/28)
  45. ---------- Marianna x Osial Jakub (Okrzeja 1837/2)
  46. ---------- Marianna x Pawlak Wojciech (Okrzeja 1821/48)
  47. ---------- Marianna x Szklarczyk Krzysztof (Okrzeja 1850/33)
  48. ---------- Marianna x Zdziechowski Franciszek (Okrzeja 1859/16)
  49. ---------- Mateusz x Jędrych Anna (Okrzeja 1847/25)
  50. ---------- Mateusz x Marcinkowski Marianna (Okrzeja 1828/22)
  51. ---------- Mateusz x Szalej Marianna (Okrzeja 1823/34)
  52. ---------- Michał x Niezabitowski Magdalena (Okrzeja 1838/10)
  53. ---------- Mikołaj x Długoszek Agata (Okrzeja 1837/21)
  54. ---------- Mikołaj x Madej Marianna (Okrzeja 1839/13)
  55. ---------- Mikołaj x Wachnio Zofia (Okrzeja 1841/7)
  56. ---------- Sebastian x Długoszek Marianna (Okrzeja 1845/27)
  57. ---------- Stanisław x Kot Marianna (Okrzeja 1835/1)
  58. ---------- Stanisław x Wiech Krystyna (Okrzeja 1821/31)
  59. ---------- Tekla x Marlo Jędrzej (Okrzeja 1827/26)
  60. ---------- Teresa x Konderacki Franciszek (Okrzeja 1833/7)
  61. ---------- Teresa x Przybyszka Marcin (Okrzeja 1844/38)
  62. ---------- Tomasz x Krupiak Marianna (Okrzeja 1854/5)
  63. ---------- Wojciech x Osial Salomea (Okrzeja 1824/35)
  64. ---------- Zofia x Łukasiak Jędrzej (Okrzeja 1825/56)
  65. Pietrakowski Marianna x Szczepaniak Szymon (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1800/14)
  66. Pietral Antonina x Adamczyk Maciej (Bodzentyn 1866/23)
  67. Pietralczyk Anastazja x Sroll Roch (Mikstat 1836/7)
  68. ---------- Andrzej x Kamieński Jadwiga (Mikstat 1854/1)
  69. ---------- Jan x Fluder Helena (Mikstat 1848/17)
  70. ---------- Jan x Monieta Agnieszka (Mikstat 1844/13)
  71. ---------- Jan x Zawidzki Józefa (Mikstat 1853/13)
  72. ---------- Karol x Pietralczyk Katarzyna (Mikstat 1839/7)
  73. ---------- Karol x Sroll Małgorzata (Mikstat 1847/10)
  74. ---------- Katarzyna x Pietralczyk Karol (Mikstat 1839/7)
  75. ---------- Łukasz x Fluder Zofia (Mikstat 1844/2)
  76. ---------- Magdalena x Korpys Łukasz (Mikstat 1836/1)
  77. ---------- Marcin x Monieta Urszula (Mikstat 1848/9)
  78. ---------- Marianna x Manieta Mateusz (Mikstat 1835/11)
  79. ---------- Marianna x Polaczyk Stanisław (Mikstat 1842/21)
  80. ---------- Marianna x Stawiński Wawrzyniec (Mikstat 1849/5)
  81. ---------- Marianna x Witkowski Leon (Mikstat 1841/13)
  82. ---------- Marianna x Żołądek Tomasz (Mikstat 1840/31)
  83. ---------- Michał x Tarczyński Marianna (Mikstat 1847/16)
  84. ---------- Salomea x Pawlik Antoni (Mikstat 1843/18)
  85. ---------- Stefan x Smałek Łucja (Mikstat 1843/20)
  86. ---------- Stefan x Stawik Wiktoria (Mikstat 1847/4)
  87. ---------- Tekla x Korpys Roch (Mikstat 1844/12)
  88. ---------- Wojciech x Karulewski Balbina (Mikstat 1838/7)
  89. Pietrall Paweł x Wydra Marianna (Mikstat 1819/8)
  90. ---------- Sebastian x Lesiewicz Eleonora (Mikstat 1818/5)
  91. ---------- Stefan x Korpys Marianna (Mikstat 1818/13)
  92. Pietranek Kunegunda x Wałczeński Walenty (Brzeziny 1779/1813)
  93. ---------- Teresa x Siewek Wojciech (Brzeziny 1775/1720)
  94. Pietras Agata x Szczepanowski Antoni (Działoszyce 1888/24)
  95. ---------- Agnieszka x Gruszczyński Paweł (Chlewiska 1833/28)
  96. ---------- Anastazja x Bęben Bazyli (Cisów 1864/2)
  97. ---------- Anastazja x Wojcik Florian (Kraków - Mariacka 1830/57)
  98. ---------- Andrzej x Baran Urszula (Chlewiska 1839/6)
  99. ---------- Andrzej x G Marianna (Kazimierza Mała 1880/13)
  100. ---------- Anna x Baran Stanisław (Chlewiska 1839/30)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne