Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Piechnik (wyników 56):

  1. Piechmak Józef x Głodo Janina (Niekrasów Świętokrzyski 1939/16)
  2. Piechniak Aniela x Zieliński Bartłomiej (Niekrasów Świętokrzyski 1928/19)
  3. ---------- Anna x Żyła Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1933/2)
  4. ---------- Katarzyna x Kotyra Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1932/7)
  5. ---------- Michał x Sulik Kunegunda (Niekrasów Świętokrzyski 1928/23)
  6. Piechniczek Kunegunda x Lech Wojciech (Kraków - Mariacka 1834/31)
  7. Piechnik Aniela x Baniowski Stanisław (Domosławice, wieś Faliszewice 1928/4)
  8. ---------- Anna x Klęk Jan (Domosławice, wieś Domosławice 1902/8)
  9. ---------- Anna x Mrzygłód Kamil (Domosławice, wieś Melsztyn 1920/1)
  10. ---------- Ewa x Łośko Ignacy (Domosławice, wieś Domosławice 1888/2)
  11. ---------- Franciszek x Gajec Zofia (Domosławice, wieś Faliszewice 1878/3)
  12. ---------- Helena x Mrzygłód Dionizy (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1903/4)
  13. ---------- Ignacy x Piech Rozalia (Domosławice, wieś Domosławice 1895/5)
  14. ---------- Jan x Chochorowski Zofia (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1901/2)
  15. ---------- Jan Kazimierz x Stalmach Agnieszka (Domosławice, wieś Domosławice 1932/1)
  16. ---------- Jan x Mielec Agata (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1894/1)
  17. ---------- Julian x Kolak Marcjanna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1936/1)
  18. ---------- Kazimiera Eleonora x Szot Adam (Domosławice, wieś Melsztyn 1927/1)
  19. ---------- Łucja Bogumiła x Ojczyk Stanisław (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1926/1)
  20. ---------- Ludwik x Łośko Maria (Domosławice, wieś Faliszewice 1931/3)
  21. ---------- Maria x Ryłko Jakub (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1907/1)
  22. ---------- Maria x Świerczek Paweł (Domosławice, wieś Faliszewice 1921/1)
  23. ---------- Marianna x Mielec Piotr (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1929/1)
  24. ---------- Marianna x Roman Stefan (Domosławice, wieś Faliszewice 1886/2)
  25. ---------- Piotr Jan x Bednarz Rozalia (Domosławice, wieś Faliszewice 1929/5)
  26. ---------- Piotr x Socha Katarzyna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1902/1)
  27. ---------- Piotr x Wójcik Katarzyna (Domosławice, wieś Faliszewice 1903/5)
  28. ---------- Stanisław x Jaje Marianna (Domosławice, wieś Faliszewice 1876/2)
  29. ---------- Wojciech x Kilian Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1877/4)
  30. ---------- Wojciech x Rylewicz Helena (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1889/2)
  31. ---------- Zofia x Średniawa Adam (Domosławice, wieś Faliszewice 1920/1)
  32. ---------- Zofia x Świerczek Maciej (Domosławice, wieś Faliszewice 1907/2)
  33. ---------- Zofia x Zakrocki Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1843/5)
  34. Piechnikowski Kunegunda x Owczarz Melchior (Kraków - św. Szczepan 1831/44)
  35. Pieciński Sebastian x Pajęcki Marianna (Skórkowice 1863/17)
  36. Piecyna Filip x Michalak Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1908/25)
  37. Pieczniewski Franciszek x Kwietniewski Anna (Koprzywnica 1825/33)
  38. Pieczyńska Marianna x Wiaderny Franciszek (Skórkowice 1883/25)
  39. Pieczyński Antoni x Gruszczyński Magdalena (Kazimierz Biskupi 1825/11)
  40. ---------- Elżbieta x Biczysko Mikołaj (Mikstat 1841/3)
  41. ---------- Franciszek x Garbowska Karolina (Tubądzin k. Warty 1863/2)
  42. ---------- Józef x Szymanowski Władysława (Kazimierz Biskupi 1928/38)
  43. ---------- Łukasz x Przybylski Julianna (Kazimierz Biskupi 1836/23)
  44. ---------- Maciej x Pogorzelski Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1834/7)
  45. ---------- Marcin x Zawadzki Antonina (Kazimierz Biskupi 1832/35)
  46. Pieczynski Marianna x Wozniak Stefan (Kazimierz Biskupi 1827/21)
  47. Pieczyński Mateusz x Swiderski Rozalia (Kazimierz Biskupi 1857/26)
  48. ---------- Michalina x Duczmański Piotr (Kazimierz Biskupi 1918/29)
  49. ---------- Michalina x Duczmański Piotr (Kazimierz Biskupi 1918/29)
  50. ---------- Tomasz x Walczak Janina (Kazimierz Biskupi 1920/22)
  51. ---------- Wincenty x Dorozińska Otolia (Skórkowice 1885/7)
  52. Piekniak Stefania x Joniec Andrzej (Niekrasów Świętokrzyski 1936/24)
  53. ---------- Zofia x Cebula Wincenty (Niekrasów Świętokrzyski 1935/4)
  54. Pieśniewski Wincenty x Kamrat Józefa Ludwika (Brok 1832/32)
  55. Pieszczyński Agnieszka x Gajewski Edmund (Barłożno 1932/1)
  56. ---------- Franciszka x Kręski Karesius (Barłożno 1933/19)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne