Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Piastucha (wyników 134):

  1. Piadzawski Katarzyna x Wulf Jakub (Gniew 1829/28)
  2. Piakow Anna x Sobecki Kazimierz (Raciążek 1774/12)
  3. Piaścieński Agnieszka x Nowiński Jan (Koprzywnica 1844/31)
  4. ---------- Katarzyna x Stylski Franciszek (Koprzywnica 1816/29)
  5. Piaściński Marianna x Gorycki Piotr (Koprzywnica 1849/10)
  6. Piaseck Marianna x Laskowski Michał (Dobrzejewice 1828/13)
  7. Piasecki Adam x Godlewski Teodozja (Hrubieszów 1868/10)
  8. ---------- Agnieszka x Fiałkowski Józef (Borzykowa 1858/14)
  9. ---------- Agnieszka x Matyasik Piotr (Kraków - Mariacka 1818/54)
  10. ---------- Agnieszka x Nawrocki Walenty (Kazimierz Biskupi 1843/5)
  11. ---------- Aleksander x Majewski Helena (Kazimierz Biskupi 1902/12)
  12. ---------- Anastazja x Chudy Andrzej (Borzykowa 1849/9)
  13. ---------- Anatazy x Zalewski Weronika (Okrzeja 1849/28)
  14. ---------- Aniela x Młyńczak Antoni (Borzykowa 1861/4)
  15. ---------- Anna x Ciołek Antoni (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/2)
  16. ---------- Anna x Suleski Ignacy (Papowo Toruńskie 1861/13)
  17. ---------- Antoni x Gromek Kunegunda (Zielonki 1820/28)
  18. ---------- Antoni x Kościelniak Karolina (Kraków - Mariacka 1846/10)
  19. ---------- Antonina x Lewandowski Marcin (Hrubieszów 1858/44)
  20. ---------- Apolonia x Woźniak Michał (Kazimierz Biskupi 1892/4)
  21. ---------- Barbara x Kurek Antoni (Borzykowa 1842/17)
  22. ---------- Bartłomiej x Krzyżanowski Kunegunda (Kraków - Wszyscy Święci 1814/9)
  23. ---------- Brygida x Sojka Łukasz (Kazimierz Biskupi 1861/4)
  24. ---------- Cecylia x Stojecki Teodor (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/10)
  25. ---------- Emilia x Lipowski Wawrzyniec (Pabianice 1860/24)
  26. ---------- Ewa x Jarzębkowski Mateusz (Papowo Toruńskie 1807/3)
  27. ---------- Feliks x Andrzejewski (Czapla) Marianna (Grudusk 1890/3)
  28. ---------- Feliks x Stoczkowski Wiktoria (Kraków - Mariacka 1820/48)
  29. ---------- Filip x Kaszeński Katarzyna (Papowo Toruńskie 1832/22)
  30. ---------- Franciszek x Hossa Cecylia (Kazimierz Biskupi 1895/23)
  31. ---------- Franciszek x Hossa Cecylia (Kazimierz Biskupi 1895/23)
  32. ---------- Franciszek x Wiątkowski Michalina (Kazimierz Biskupi 1851/7)
  33. ---------- Franciszek x Zieliński Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1890/10)
  34. ---------- Franciszka x Banasiński Józef (Kraków - św. Szczepan 1837/48)
  35. ---------- Henryka x Stępkowski Ludwik (Płock 1888/55)
  36. ---------- Ignacy x Grabna Rozalia (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/49)
  37. ---------- Jadwiga x Tomczyk Tomasz (Grocholice 1885/43)
  38. ---------- Jakub x Wrona Franciszka (Borzykowa 1840/18)
  39. ---------- Jan x Namysł Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1810/4)
  40. ---------- Jan x Smolarczyk Józefa (Borzykowa 1842/16)
  41. ---------- Józef x Stakowicz Wiktoria (Skała 1861/3)
  42. ---------- Józefa x Jagodziński Franciszek (Borzykowa 1859/22)
  43. ---------- Józefa x Łukaszewski Józef (Płock 1886/34)
  44. ---------- Józefa x Michalski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1933/33)
  45. ---------- Karolina x Baziński Józef (Kraków - św. Mikołaj 1833/1)
  46. ---------- Karolina x Kufel Błażej (Borzykowa 1861/28)
  47. ---------- Katarzyna x Nowak Wojciech (Borzykowa 1864/14)
  48. ---------- Katarzyna x Orzechowski Andrzej (Papowo Toruńskie 1829/13)
  49. ---------- Katarzyna x Stypka Józef (Borzykowa 1849/22)
  50. ---------- Katarzyna x Woźniczka Franciszek (Dmenin 1825/8)
  51. ---------- Kazimierz Józef x Palicki Zofia (Kazimierz Biskupi 1848/19)
  52. ---------- Kazimierz x Kaczmarczyk Agnieszka (Borzykowa 1858/31)
  53. ---------- Konstancja x Woźniak Marcin (Kazimierz Biskupi 1927/39)
  54. ---------- Kwiryn x Dudziński Jadwiga (Raciążek 1830/13)
  55. ---------- Łucja x Kwaśniewski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1925/41)
  56. ---------- Łucja x Penot Jakub Fryderyk (Kraków - Boże Ciało 1813/6)
  57. ---------- Maciej x Bazelski Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1824/21)
  58. ---------- Maksymilian x Waszak Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1848/3)
  59. ---------- Marcin x Kaczanowski Anna (Łomna 1891/4)
  60. ---------- Marianna Frnciszka x Iżycki (Iżyczek) Marcin (Kraków - św. Salwator 1837/47)
  61. ---------- Marianna x Łabęcki Kazimierz (Skała 1846/10)
  62. ---------- Marianna x Lipnicki Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/22)
  63. ---------- Marianna x Wiekierak Grzegorz (Kraków - św. Florian 1830/77)
  64. ---------- Michał x Górski Teresa (Kraków - św. Florian 1816/21)
  65. ---------- Michał x Raczek Antonina (Hrubieszów 1839/13)
  66. ---------- Piotr x Kaczmarczyk Marianna (Borzykowa 1864/1)
  67. ---------- Piotr x Zaczyński Rozalia (Surhów 1857/15)
  68. ---------- Roman x Myk Irena (Raciąż 1977/19)
  69. ---------- Rozalia x Skrzypiel Adam (Borzykowa 1840/26)
  70. ---------- Rozalia x Szumiński Stanisław (Kazimierz Biskupi 1925/16)
  71. ---------- Salomea x Zraziński Wincenty (Kraków - św. Florian 1815/83)
  72. ---------- Stanisław x Obst Marianna (Dobrzejewice 1856/19)
  73. ---------- Stefan x Smoliński Teofila (Ludzisko 1820/0)
  74. ---------- Sylwester x Łechtański Cecylia (Kazimierz Biskupi 1930/42)
  75. ---------- Szczepan x Dunaj Marianna (Kazimierz Biskupi 1893/43)
  76. ---------- Tekla x Siudak Walenty (Koprzywnica 1850/27)
  77. ---------- Teofil x Kopiecki Helena (Łomna 1894/11)
  78. ---------- Teresa x Rączyński Michał (Płock 1862/55)
  79. ---------- Walenty x Aleksiejewicz Anna (Hrubieszów 1838/7)
  80. ---------- Walenty x Michałkiewicz Teresa (Hrubieszów 1859/6)
  81. ---------- Waleria x Renge Augustyn (Ludzisko 1825/0)
  82. ---------- Walerya x Horowski Teodor (Kazimierz Biskupi 1897/23)
  83. ---------- Wawrzyniec x Jacek Marianna (Turek 1891/73)
  84. ---------- Weronika x Szulc Edward (Kazimierz Biskupi 1924/39)
  85. ---------- Wiktoria x Mikuła Ignacy (Kazimierz Biskupi 1923/38)
  86. ---------- Wincenty x Królikowski (Adamczyk) Marianna (Skała 1854/4)
  87. ---------- Wincenty x Sowa Marianna (Skała 1833/5)
  88. ---------- Wincenty x Topolski Małgorzata (Kazimierz Biskupi 1856/20)
  89. ---------- Wojciech x Rutkowski Marianna (Borzykowa 1830/12)
  90. Piaseczniak Stefan x Ignaczak Józefa (Kościelec pow. kaliski 1851/25)
  91. Piaseczny Antoni x Sroka Anna (Dmenin 1893/8)
  92. ---------- Elżbieta x Warowny Janusz (Górzno k. Garwolina 1976/14)
  93. ---------- Franciszek x Kucharzewski Stanisława (Kazimierz Biskupi 1923/53)
  94. ---------- Gabriel x Przyrada Magdalena (Dmenin 1873/9)
  95. Piasek Barbara x Nadstawny Walenty (Górzno k. Garwolina 1737/3)
  96. ---------- Jan x Schmidt Kazimiera (Raciąż 1947/3)
  97. ---------- Józefa x Postek Wiktor (Prażmów 1898/13)
  98. ---------- Maria x Gośka Andrzej (Raciąż 1973/17)
  99. ---------- Salomea x Sołtys Wojciech (Kłomnice, par. św. Marcina 1811/1)
  100. Piask Jadwiga x Waskowski Szymon (Barłożno 1737/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne