Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Paziewski (wyników 142):

  1. Paza Marianna x Mazella Franciszek (Gniew 1870/32)
  2. Pazda Stefan x Boroń Marianna (Skała 1889/8)
  3. Pazdal Dorota x Pielaczek Piotr (Końskowola 1645/26)
  4. ---------- Dorota x Smycek Piotr (Końskowola 1653/5)
  5. Pazdała Stanisław x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/69)
  6. Pazdalik Jan x Czwikiełek Barbara (Końskowola 1646/23)
  7. Pazdanski Ignacy x Bochenek Katarzyna (Kraków - Mariacka 1814/6)
  8. Pazdej Gertruda x Kaczmarek Jakub (Bebelno 1856/27)
  9. ---------- Jan x Szabela Ewa (Mileszki 1850/6)
  10. Pazderski Magdalena x Młynarczyk Błażej (Kraków - Wszyscy Święci 1846/4)
  11. Pazdo Rozalia x Szewczykiewicz Jan (Kraków - św. Anna 1820/3)
  12. Pazdol Ewa x Smiczek Jakub (Końskowola 1674/10)
  13. Pazdon Franciszka x Kukiałka Walenty (Kraków - św. Mikołaj 1830/39)
  14. Pazdoń Marianna x Rogalski Andrzej (Kraków - Mariacka 1838/23)
  15. Pazdon Piotr x Socha Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1838/5)
  16. Pazdoński Maciej x Trębacz Marianna (Kraków - św. Szczepan 1833/87)
  17. Pazdowski Bartłomiej x Ałuszewski Katarzyna (Gniew 1797/29)
  18. ---------- Katarzyna x Rutkowski Marcin (Gniew 1821/32)
  19. Pazdro Jan x Żugaj Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1924/32)
  20. Pazdyczka Józefa x Białożyk Paweł (Mikstat 1832/13)
  21. Pazdyk Józefa x Batorski Józef (Połaniec 1862/49)
  22. Pazdyka Antoni x Sieroń Józefa (Mikstat 1826/9)
  23. ---------- Franciszek x Kamiński Wiktoria (Mikstat 1828/6)
  24. ---------- Jan x Polaczek Franciszka (Mikstat 1834/4)
  25. ---------- Józef x Korczak Katarzyna (Pniewnik 1876/16)
  26. ---------- Małgorzata x Srall Błażej (Mikstat 1844/10)
  27. ---------- Marianna x Fabrowski Piotr (Mikstat 1853/12)
  28. ---------- Marianna x Kałużny Adam (Mikstat 1847/15)
  29. ---------- Nikodem x Materla Marianna (Mikstat 1823/8)
  30. ---------- Piotr x Kupiec Marianna (Pniewnik 1867/11)
  31. ---------- Salomea x Witczak Antoni (Mikstat 1828/2)
  32. ---------- Wincenty x Urbański Konstancja (Mikstat 1851/2)
  33. Pazdykiewicz Jan x Moryx Zuzanna (Mikstat 1825/3)
  34. Pazdziernik Andrzej x Wajda Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1818/49)
  35. Pazdzierny Franciszek x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/24)
  36. Pazdzierski Dominik x Aperkiewicz Rozalia (Kraków - św. Florian 1813/7)
  37. ---------- Józefa x Tomaski Andrzej (Kraków - św. Florian 1842/23)
  38. ---------- Karol x Gromczński Katarzyna (Kraków - św. Florian 1851/27)
  39. Pazdzior Wojciech x Stachowicz Regina (Kraków - św. Anna 1814/9)
  40. Pazdziora Lucyna x Stonek Paweł (Bełżyce 1829/7)
  41. Pazdziorkiewicz Wiktoria x Cały Wojciech (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1812/1)
  42. Pazdziura Józef x Sekuła Antonina (Kraków - Wszyscy Święci 1838/6)
  43. Pazdziurkiewicz Salomea x Brandysiewicz Tomasz (Kraków - św. Florian 1822/21)
  44. Pazelski Ignacy x Krzakowski Marianna (Kraków - św. Florian 1825/107)
  45. Paziewicz Antoni x Balcerzak Agata (Grocholice 1884/45)
  46. Paziewski Andrzej x Jaworski Petronella (Górzno k. Garwolina 1892/24)
  47. ---------- Anna x Mucha Władysław (Górzno k. Garwolina 1928/30)
  48. ---------- Antoni x Błażejczyk Justyna (Górzno k. Garwolina 1864/39)
  49. ---------- Antoni x Chmielak Józefa (Górzno k. Garwolina 1937/32)
  50. ---------- Antoni x Ściślak Stefan (Górzno k. Garwolina 1936/24)
  51. ---------- Antoni x Ściślak Stefania (Górzno k. Garwolina 1936/23)
  52. ---------- Antoni x Szwed Helena (Górzno k. Garwolina 1940/23)
  53. ---------- Antoni x Szwed Janina (Górzno k. Garwolina 1941/25)
  54. ---------- Bronisław x Świętochowski Stefania (Górzno k. Garwolina 1938/8)
  55. ---------- Bronisława x Kucharski Bolesław (Górzno k. Garwolina 1937/3)
  56. ---------- Celina x Gromuł Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1956/14)
  57. ---------- Celina x Owczarczyk Władysław (Górzno k. Garwolina 1975/22)
  58. ---------- Czesław x Lewandowski Władysława (Górzno k. Garwolina 1975/6)
  59. ---------- Edward x Czarek Ewa (Górzno k. Garwolina 1971/8)
  60. ---------- Eugeniusz x Grysik Barbara (Górzno k. Garwolina 1967/21)
  61. ---------- Feliks x Mucha Bronisława (Górzno k. Garwolina 1944/17)
  62. ---------- Feliksa x Molak Jan (Górzno k. Garwolina 1939/25)
  63. ---------- Filipina x Trzpil Józef (Górzno k. Garwolina 1939/14)
  64. ---------- Franciszek x Pieniążek Marianna (Górzno k. Garwolina 1927/28)
  65. ---------- Franciszek x Trzpil Zofia (Górzno k. Garwolina 1931/31)
  66. ---------- Helena x Bogusz Bolesław (Górzno k. Garwolina 1952/26)
  67. ---------- Helena x Rudnicki Stanisław (Górzno k. Garwolina 1935/49)
  68. ---------- Helena x Więckowski Jan (Górzno k. Garwolina 1937/8)
  69. ---------- Henryk x Bartak Cecylia (Górzno k. Garwolina 1974/21)
  70. ---------- Henryk x Owczarczyk Wanda (Górzno k. Garwolina 1964/22)
  71. ---------- Jadwiga x Przybysz Bolesław (Górzno k. Garwolina 1926/29)
  72. ---------- Jan x Czyszek Marianna (Górzno k. Garwolina 1891/5)
  73. ---------- Jan x Gałązki Franciszka (Górzno k. Garwolina 1948/11)
  74. ---------- Jan x Gożdż Stanisława (Górzno k. Garwolina 1943/13)
  75. ---------- Jan x Karwatowicz Regina (Górzno k. Garwolina 1966/1)
  76. ---------- Jan x Rudnicki Stefania (Górzno k. Garwolina 1927/11)
  77. ---------- Jan x Szczepański Stanisława (Górzno k. Garwolina 1940/12)
  78. ---------- Jan x Wiśniewski Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1972/2)
  79. ---------- Jan x Żak Helena (Górzno k. Garwolina 1941/26)
  80. ---------- Janina x Lis Jan (Górzno k. Garwolina 1956/13)
  81. ---------- Janina x Makulec Józef (Górzno k. Garwolina 1957/3)
  82. ---------- Janina x Prusiński Antoni (Górzno k. Garwolina 1938/45)
  83. ---------- Janina x Ruta Stefan (Górzno k. Garwolina 1951/9)
  84. ---------- Janina x Turek Stefan (Górzno k. Garwolina 1946/67)
  85. ---------- Janusz x Prusiński Wanda (Górzno k. Garwolina 1968/3)
  86. ---------- Józef x Dziubiński Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1839/19)
  87. ---------- Józef x Lasek Marianna (Górzno k. Garwolina 1862/27)
  88. ---------- Józef x Machaj-Machalewski Józefa (Górzno k. Garwolina 1884/21)
  89. ---------- Józef x Rusak Krystyna (Górzno k. Garwolina 1878/4)
  90. ---------- Julianna x Warowny Ludwik (Górzno k. Garwolina 1893/33)
  91. ---------- Kazimierz x Brojek Franciszka (Górzno k. Garwolina 1880/25)
  92. ---------- Kazimierz x Trzpil Józefa (Górzno k. Garwolina 1971/3)
  93. ---------- Konstanty x Frankowski Marianna (Górzno k. Garwolina 1842/23)
  94. ---------- Marian x Brojek Teresa (Górzno k. Garwolina 1951/35)
  95. ---------- Marianna x Czmochowski Bolesław (Górzno k. Garwolina 1947/12)
  96. ---------- Marianna x Dąbrowa Jan (Górzno k. Garwolina 1934/47)
  97. ---------- Marianna x Gnat Andrzej (Górzno k. Garwolina 1878/26)
  98. ---------- Marianna x Żak Edward (Górzno k. Garwolina 1971/13)
  99. ---------- Michał x Gałkowski Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1887/13)
  100. ---------- Mikołaj x Hejs (Chyży) Franciszka (Górzno k. Garwolina 1891/19)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne