Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pawlók (wyników 1214):

  1. Paw Julianna x Żurek Antoni (Kraków - św. Salwator 1837/76)
  2. ---------- Piotr x Tydzis Katarzyna (Bebelno 1813/8)
  3. ---------- Tomasz x Czopek Julianna (Kraków - św. Salwator 1844/37)
  4. Pawa Marianna x Witos Franciszek (Kraków - św. Anna 1849/6)
  5. Pawczowski Jakub x Gasiewski Salomea (Kraków - św. Florian 1823/45)
  6. Pawek Anna x Theuss Franciszek August (Raciąż 1895/4)
  7. ---------- Wit x Wilczyński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1846/10)
  8. Paweł Marianna x Sikorski Grzegorz (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1777/17)
  9. ---------- Petronela x Janik Filip (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/38)
  10. ---------- Regina x Dusza Paweł (Kościelec pow. kaliski 1813/4)
  11. ---------- Rozyna x Banasiak Józef (Kościelec pow. kaliski 1808/2)
  12. Pawela Anna x Mazgajczyk Jan (Kazimierz Biskupi 1895/37)
  13. ---------- Franciszek x Marmulewicz Marianna (Kraków - św. Florian 1827/117)
  14. ---------- Katarzyna x Sołtyka Mateusz (Koprzywnica 1818/27)
  15. Pawelaczek Maciej x Miczko Barbara (Podlesie 1637/1)
  16. Pawelak Agata x Gach Andrzej (Koprzywnica 1862/9)
  17. ---------- Agnieszka x Kołacz Andrzej (Koprzywnica 1862/17)
  18. ---------- Marianna x Biernacki Józef (Truskolasy 1819/37)
  19. Pawelc Barbara x Gutowski Franciszek (Gniew 1821/16)
  20. Pawelcak Paweł x Krolikiewicz Anna (Kraków - Boże Ciało 1824/8)
  21. Pawelczak Anna x Ciepły Ignacy (Koprzywnica 1836/3)
  22. Pawełczak Franciszek x Parzygwóźdź Franciszka (Gnojno 1750/5)
  23. ---------- Franciszka x Babić Jan (Bełżyce 1830/8)
  24. Pawelczak Jadwiga x Lipa Krzysztof (Koprzywnica 1855/16)
  25. Pawełczak Katarzyna x Kowalczyk Andrzej (Bełżyce 1831/23)
  26. Pawelczak Krzysztof x Kurzepina Jadwiga (Koprzywnica 1834/21)
  27. ---------- Leonard x Ornowski Małgorzata (Pniewnik 1769/138)
  28. Pawełczak Maciej x Ciach Marianna (Łoniów 1854/15)
  29. Pawelczak Maciej x Kaczmarski Apolonia (Koprzywnica 1847/25)
  30. ---------- Maciej x Olszewski Magdalena (Koprzywnica 1850/24)
  31. ---------- Marianna x Walasek Michał (Koprzywnica 1868/22)
  32. Pawełczak Mateusz x Sobczak Agata (Koprzywnica 1823/24)
  33. Pawelczak Paweł x Burek Małgorzata (Kraków - Boże Ciało 1831/6)
  34. Pawełczak Salomea x Ziętara Ignacy (Podlesie 1782/1)
  35. Pawelczak Stanisław x Ostroski Katarzyna (Koprzywnica 1827/35)
  36. Pawełczyk Andrzej x Szewczyk Zofia (Grocholice 1879/23)
  37. ---------- Antoni x Kluka Julianna (Pabianice 1857/40)
  38. Pawelczyk Franciszek x Głodowski Barbara (Stężyca 1869/35)
  39. ---------- Franciszek x Trepczyk Rozalia (Stężyca 1885/33)
  40. ---------- Franciszka x Ratajczyk Franciszek (Buczek 1871/12)
  41. ---------- Jan x Szwichtenberg Augustyna (Stężyca 1893/39)
  42. Pawełczyk Józef x Jadwiszczak Antonina (Grocholice 1883/9)
  43. Pawelczyk Józefa x Agaciak Andrzej (Tubądzin k. Warty 1858/1)
  44. ---------- Marianna x Itryk Teofil (Stężyca 1886/11)
  45. ---------- Marta x Lehmann Jakub (Stężyca 1897/40)
  46. ---------- Michał x Białek Marianna (Kraków - św. Szczepan 1830/38)
  47. ---------- Michał x Formella Franciszka (Stężyca 1899/40)
  48. ---------- Mirosław x Zemsta Otylia (Cisów 1939/11)
  49. ---------- Piotr x Hinz Katarzyna (Stężyca 1886/28)
  50. Pawełczyk Regina x Stanisławski Urban (Podlesie 1808/5)
  51. ---------- Szymon x Sikora Marianna (Dmenin 1875/26)
  52. Pawelczyk Walentyna x Kuchta Józef (Stężyca 1899/32)
  53. Pawelec Adam x Kusowski Józefina (Gniew 1855/44)
  54. ---------- Amelia x Wróblewski Franciszek (Gniew 1903/24)
  55. ---------- Anna x Borca Piotr (Gniew 1822/4)
  56. ---------- Barbara x Rutkowski Albrecht (Gniew 1849/85)
  57. ---------- Cecylia x Kowalczyk Teodor (Buczek 1868/13)
  58. ---------- Franciszek x Binerowski Katarzyna (Gniew 1866/7)
  59. ---------- Franciszek x Dunajski Anna (Gniew 1854/67)
  60. ---------- Franciszek x Salach Józefa (Górzno k. Garwolina 1887/20)
  61. ---------- Izydor x Aronowski Marianna Ewa (Gniew 1911/7)
  62. ---------- Maria x Czarnecki Albert (Gniew 1847/16)
  63. ---------- Marianna x Gadzinski Paweł (Gniew 1908/26)
  64. ---------- Marianna x Klimkowicz Wawrzyniec (Łoniów 1868/17)
  65. ---------- Marianna x Kłos Stanisław (Gniew 1906/57)
  66. ---------- Mateusz x Mękowski Katarzyna (Budziszewice 1863/1)
  67. ---------- Michał x Sikorski Marianna (Gniew 1822/30)
  68. ---------- Paweł x Kowalski Marianna (Gnojno 1858/54)
  69. ---------- Piotr x Bukowski Anna (Mileszki 1871/19)
  70. ---------- Sofia x Budnarewski Franciszek (Barłożno 1902/5)
  71. ---------- Weronika x Kurek Franciszek (Barłożno 1933/1)
  72. ---------- Wojciech x Gorzenski Magdalena (Gniew 1821/30)
  73. Pawelecki Elżbieta x Parchowski August (Gniew 1865/27)
  74. Pawełek Adam x Bobek Marianna (Połaniec 1868/38)
  75. ---------- Adam x Jaros Marianna (Połaniec 1872/40)
  76. ---------- Agata x Maj Piotr (Połaniec 1875/23)
  77. ---------- Anna x Szcześniak Marcin (Połaniec 1880/59)
  78. Pawelek Antoni x Gad Marianna (Połaniec 1879/6)
  79. Pawełek Franciszek x Lewandowski Katarzyna (Łoniów 1817/46)
  80. Pawelek Grzegorz x Ruda Zofia (Końskowola 1643/4)
  81. ---------- Jakub x Bugaj Marianna (Połaniec 1875/2)
  82. Pawełek Jakub x Kozioł Tekla (Połaniec 1878/49)
  83. ---------- Jan x Baradziej Józefa (Połaniec 1880/66)
  84. ---------- Jan x Hotańska Marianna (Połaniec 1879/14)
  85. ---------- Jan x Stelmach Zofia (Koprzywnica 1857/38)
  86. ---------- Jan x Więcek Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1924/12)
  87. ---------- Józef x Miturzyna Marianna (Połaniec 1824/18)
  88. ---------- Józef x Styk Magdalena (Połaniec 1820/63)
  89. ---------- Józefa x Burczyna Kasper (Połaniec 1879/13)
  90. ---------- Józefa x Maj Piotr (Połaniec 1879/28)
  91. ---------- Karol x Stępczykowski Franciszka (Działoszyce 1883/17)
  92. ---------- Katarzyna x Sokołowski Wojciech (Połaniec 1868/23)
  93. ---------- Kazimierz x Sowroz Józefa (Połaniec 1864/13)
  94. ---------- Ludwik x Wawryło Tekla (Połaniec 1872/38)
  95. ---------- Maciej x Nieboscikowna Zofia (Końskowola 1665/13)
  96. ---------- Małgorzata x Majka Antoni (Połaniec 1875/7)
  97. ---------- Małgorzata x Zając Adam (Połaniec 1824/36)
  98. ---------- Marcin x Balicka Marianna (Połaniec 1865/66)
  99. ---------- Marianna x Bartosik Ignacy (Niekrasów Świętokrzyski 1939/15)
  100. ---------- Marianna x Bryk Antoni (Połaniec 1862/41)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne