Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Patela (wyników 187):

  1. Patak Apolonia x Franiak Franciszek (Kraków - Mariacka 1846/5)
  2. Patała Jadwiga x Gozdzik Walenty (Końskowola 1653/61)
  3. ---------- Jadwiga x Lube... Walenty (Końskowola 1645/32)
  4. ---------- Józefa x Siemioniec Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1839/5)
  5. Patalka Paweł x Krupa Regina (Końskowola 1653/56)
  6. Pataszewski Petronela x Kajzy Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1839/30)
  7. Patczeńska Łucja x Sargula Benedykt (Kraków - św. Salwator 1838/34)
  8. Patej Ewa x Dziubek Tomasz (Skała 1864/11)
  9. ---------- Jakub x Pruć Elżbieta (Zbuczyn 1811/400)
  10. ---------- Marcin x Dziubek Marianna (Skała 1859/15)
  11. Patejka Marianna x Szostek Filip (Skała 1864/10)
  12. Patela Walenty x Sowa Łucja (Skała 1828/1)
  13. Patena Jakub x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/30)
  14. ---------- Józef x Gołda Agnieszka (Kraków - św. Krzyż 1847/2)
  15. Pater Jacek x Olechowski Karolina (Kraków - Wszyscy Święci 1845/2)
  16. ---------- Jan x Waśkowski Anna (Barłożno 1834/4)
  17. ---------- Kamila x Łysakiewicz Władysław (Hrubieszów 1862/18)
  18. ---------- Michał x Rzepecki Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1815/7)
  19. ---------- Piotr x Nowopolski Zuzanna (Barłożno 1849/26)
  20. ---------- Wanda x Krzyżanowski Alfons (Gniew 1940/3)
  21. ---------- Wojciech x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/88)
  22. Patera Jakub x Łukasik Franciszka (Gnojno 1825/17)
  23. ---------- Karol x Dudziński Marianna (Gnojno 1833/25)
  24. ---------- Mateusz x Stupiński Konstancja (Mikstat 1825/9)
  25. ---------- Szymon x Jaros Katarzyna (Gnojno 1749/23)
  26. Paterak Roman x Worżała Teresa (Raciąż 1984/16)
  27. ---------- Tomasz x Nowak Apolonia (Działoszyce 1883/12)
  28. Paterek Andrzej x Majstrzak Ewa (Trzebieszów 1810/412)
  29. ---------- Barbara x Jóźwik Szymon (Trzebieszów 1814/43)
  30. ---------- Józefa x Jędrych Bartłomiej (Okrzeja 1863/35)
  31. ---------- Karol x Michalak Katarzyna (Okrzeja 1865/25)
  32. ---------- Katarzyna x Gośniak Franciszek (Okrzeja 1850/30)
  33. ---------- Rozalia x Kłusek Paweł (Okrzeja 1852/13)
  34. ---------- Wiktoria x Sojka Michał (Trzebieszów 1814/42)
  35. Paterkiewicz Józef x Woyciechowski Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1843/8)
  36. ---------- Marianna x Rybacki Wojciech (Kazimierz Biskupi 1854/13)
  37. Paterkowski Stanisław x Paliński Apolonia (Klimontów 1854/5)
  38. Patersdorf Leokadia Marianna x Gerne Paweł Herman (Raciąż 1899/30)
  39. Patersiewicz Julianna x Gościmski Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1826/1)
  40. Paterski Brygida x Szczepankiewicz Mikołaj (Mikstat 1843/7)
  41. ---------- Jan x Janiszewski Julianna (Mikstat 1843/4)
  42. ---------- Maciej x Mrowiński Marianna (Mikstat 1824/10)
  43. ---------- Marianna x Bodel Józef (Mikstat 1830/20)
  44. Patin Dorota x Wecławek Jan (Końskowola 1653/34)
  45. ---------- Marianna x Surowic Wojciech (Końskowola 1680/14)
  46. Patina Jan x Walask Agnieszka (Końskowola 1657/10)
  47. ---------- Józef x Kłodziński Franciszka (Raciąż 1914/15)
  48. Patk Agata x Deschatu Michał (Gniew 1814/6)
  49. ---------- Febronia x Legowski Jan (Barłożno 1925/14)
  50. Patkin Maria x Hoppe Piotr Paweł (Raciąż 1902/22)
  51. Patkmur Marianna x Orgaski Kazimierz (Papowo Toruńskie 1862/10)
  52. Patkowski Andrzej x Dobosz Anna (Hrubieszów 1857/7)
  53. ---------- Antoni x Bojarczuk Elżbieta (Hrubieszów 1832/8)
  54. ---------- Franciszka x Rypalski Stanisław (Hrubieszów 1816/32)
  55. ---------- Marianna x Kulczynski Franciszek (Hrubieszów 1810/4)
  56. ---------- Marianna x Turulczuk Paweł (Hrubieszów 1832/35)
  57. ---------- Michał x Antoński Karolina (Hrubieszów 1866/7)
  58. ---------- Teofil x Frank Aniela (Gniew 1884/4)
  59. ---------- Zachariasz x Szumiata Anastazja (Hrubieszów 1863/39)
  60. ---------- Zachariasz x Szumiata Anastazja (Hrubieszów 1869/39)
  61. Patocki Alojzy x Buchholz Apolonia (Gniew 1939/17)
  62. ---------- Alojzy x Draim Maria (Gniew 1958/26)
  63. ---------- Gertruda x Wera (Werra) Roman (Gniew 1929/36)
  64. ---------- Katarzyna x Kostelecki Józef (Gniew 1906/38)
  65. Patok Franciszka x Bednarek Jan (Stężyca 1874/32)
  66. Patoka Feliks x Drywa Helena (Grabowo kościerskie 1925/9)
  67. ---------- Feliks x Muszka Anna (Grabowo kościerskie 1934/14)
  68. ---------- Franciszek x Bemowski Matylda Maria (Grabowo kościerskie 1922/8)
  69. ---------- Franciszka x Macholla Aleksander (Stężyca 1878/21)
  70. ---------- Jan x Konopacki Marianna (Stężyca 1862/4)
  71. ---------- Jan x Ludwikowski Katarzyna (Stężyca 1881/10)
  72. ---------- Józef x Jeliński Marianna (Stężyca 1863/31)
  73. ---------- Józef x Mielewczyk Franciszka (Stężyca 1868/28)
  74. ---------- Julianna x Kąkol Józef (Stężyca 1883/4)
  75. ---------- Łucja x Makurat Jan (Stężyca 1889/12)
  76. ---------- Marianna x Walewski Karol (Stężyca 1887/27)
  77. ---------- Marta x Bądzmera Leon (Grabowo kościerskie 1920/13)
  78. ---------- Matylda x Kupper Józef (Stężyca 1885/3)
  79. ---------- Stanisław x Barłożek Józefa (Grudusk 1883/6)
  80. ---------- Władysław x Dawidowski Stefania (Grabowo kościerskie 1932/19)
  81. Patoła Feliks x Mrówczyński Józefa (Kraków - Mariacka 1836/68)
  82. ---------- Tadeusz x Jagleński Regina (Kraków - Mariacka 1817/78)
  83. Patolski Waleria x Burdziński Jan (Kraków - św. Anna 1849/9)
  84. Patr Dorota x Drzazga Jan (Końskowola 1651/8)
  85. Patrągowski Stanisław x Skaliński Antonina (Grudusk 1894/8)
  86. Patraika Anna x Falgowski Józef (Barłożno 1878/6)
  87. Patraskiewicz Jadwiga x Zalewski Kanty (Koprzywnica 1817/59)
  88. Patriak Agnieszka x Rychłowski Franciszek (Płock 1862/97)
  89. ---------- Anna x Gucza Stanisław (Zborówek 1882/19)
  90. Patroch Wiktoria x Pająk Tomasz Franciszek (Kraków - Mariacka 1815/70)
  91. Patrok Tomasz x Gładys Marianna (Lgota Wielka 1828/21)
  92. Patrończyk Szymon x Dudek Marianna (Kraków - św. Salwator 1815/44)
  93. Patrowski Bonawentura x Kamiński Regina (Kraków - św. Florian 1815/57)
  94. ---------- Dominik x Głogowski Zofia (Kraków - św. Florian 1824/31)
  95. ---------- Franciszka x Kulej Kazimierz (Kraków - św. Florian 1824/65)
  96. ---------- Grzegorz x Łabusiewicz Magdalena (Kraków - św. Florian 1827/28)
  97. ---------- Kasper x Imielski Katarzyna (Kraków - św. Florian 1840/27)
  98. ---------- Magdalena x Dębski Franciszek (Kraków - św. Florian 1850/2)
  99. ---------- Magdalena x Paździerski Wojciech (Kraków - św. Florian 1849/42)
  100. ---------- Magdalena x Pojałowski Maksymilian (Kraków - św. Florian 1830/111)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne