Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Passek (wyników 651):

  1. Pasak Antoni x Lubiniecki Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/25)
  2. ---------- Antonina x Bugała Stanisław (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/19)
  3. ---------- Jan x Woch Marianna (Lgota Wielka 1825/3)
  4. ---------- Rozalia x Załoga Józef (Lgota Wielka 1832/15)
  5. ---------- Wiktoria x Gliwicki Józef (Lgota Wielka 1832/27)
  6. Pasamonik Feliks x Żurkiewicz Joanna (Kraków - św. Salwator 1834/13)
  7. Pasamoński Leopold x Jabłoński Felicja (Pniewnik 1882/20)
  8. Paschek Marta x Schroder Jan (Gniew 1942/27)
  9. Pasckowski Maciej x Ciesielski Marianna (Raciąż 1787/9)
  10. Pasek Adam x Kołodziej Marianna (Gnojno 1737/10)
  11. ---------- Adam x Lewy Tekla (Mileszki 1873/21)
  12. ---------- Agnieszka x Grabda Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1786/14)
  13. ---------- Anna x Gromecka Krzysztof (Końskowola 1673/6)
  14. ---------- Anna x Kob....... Paweł (Końskowola 1667/1)
  15. ---------- Anna x Korczakowski Stanisław (Połaniec 1871/34)
  16. ---------- Anna x Pietraytis Michał (Łabunowo 1807/5)
  17. ---------- Anna x Zychowicz Franciszek (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1897/4)
  18. ---------- Antonina x Mikus Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1927/17)
  19. ---------- Antonina x Oset Tomasz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1890/3)
  20. ---------- Antonina x Wielgus Tomasz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1866/1)
  21. ---------- Balbina x Auguszczak Józef (Borzykowa 1858/39)
  22. ---------- Dorota x Rafenkiewicz Mateusz (Łabunowo 1812/5)
  23. ---------- Franciszek x Chaja Apolonia (Bebelno 1796/1)
  24. ---------- Franciszka x Śliwa Jan (Bebelno 1799/3)
  25. ---------- Jakub x Śladowski Tekla (Bebelno 1864/12)
  26. ---------- Jan x Idzik Rozalia (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1888/1)
  27. ---------- Jan x Krzemieniewski Joanna (Pniewnik 1867/8)
  28. ---------- Jan x Latosiński Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1863/3)
  29. ---------- Józefa x Kocołuch Andrzej (Bebelno 1902/1)
  30. ---------- Katarzyna x Pawlik Antoni (Pierzchnica: wieś Osiny 1882/4)
  31. ---------- Katarzyna x Sternic Tomasz (Końskowola 1651/10)
  32. ---------- Katarzyna x Wąchocki Michał (Pierzchnica: wieś Osiny 1889/3)
  33. ---------- Łucja x Łyszczyński Józef (Pierzchnica: wieś Gumienice 1884/1)
  34. ---------- Ludwina x Zajdler Ludwik (Rakoszyn 1846/1)
  35. ---------- Maciej x Stochmal Franciszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1822/3)
  36. ---------- Maciej x Wojnowski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Osiny 1894/5)
  37. ---------- Małgorzata x Nowak Jan (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1814/1)
  38. ---------- Maria x Pięta Ryszard (Raciąż 1997/6)
  39. ---------- Marianna x Kałużyński Stefan (Borzykowa 1859/17)
  40. ---------- Marianna x Kmiecik Michał (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1904/3)
  41. ---------- Marianna x Śliwiński Andrzej (Bebelno 1879/1)
  42. ---------- Marianna x Stochmal Tomasz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1867/1)
  43. ---------- Mateusz x Kozieł Monika (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1799/12)
  44. ---------- Michał x Kozak Małgorzata (Pierzchnica: wieś Gumienice 1863/1)
  45. ---------- Michał x Pachołkowski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/22)
  46. ---------- Paweł x Piwowarczyk Zofia (Pierzchnica: wieś Gumienice 1832/8)
  47. ---------- Szymon x Czerwiec Konstancja (Bebelno 1807/1)
  48. ---------- Szymon x Jelonek Julianna (Bebelno 1816/9)
  49. ---------- Szymon x Pytel Agata (Bebelno 1775/1)
  50. ---------- Tekla x Kłodziński Paweł (Bebelno 1804/4)
  51. ---------- Urszula x Suliga Franciszek (Bebelno 1829/10)
  52. ---------- Walenty x Machniak Marianna (Połaniec 1877/32)
  53. ---------- Wincenty x Tarka Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1819/3)
  54. ---------- Zofia x Dudek Wojciech (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1851/2)
  55. ---------- Zofia x Kula Tomasz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1863/4)
  56. ---------- Zofia x Litarła Krzysztof (Podlesie 1633/7)
  57. Paseka Marianna x Czyżowski Walenty (Siercza, par. Wieliczka 1883/5)
  58. Pasi Regina x Drzascka Marcin (Końskowola 1647/25)
  59. ---------- Zofia x Gorzałecka Franciszek (Końskowola 1653/69)
  60. Pasiak Adam x Golec Ewa (Zbuczyn 1811/287)
  61. Pasicki Marianna x Jendrowlik Piotr (Barłożno 1853/16)
  62. Pasiecz Kazimierz x Melnik Anastazja (Kolembrody, par. grekokatolicka 1865/1)
  63. Pasieczny Marianna x Sobstyl Maciej (Surhów 1865/13)
  64. Pasieka Anna x Brożek Maciej (Kraków - Wszyscy Święci 1811/27)
  65. ---------- Antoni x Śliwiński Antonina (Bebelno 1886/11)
  66. ---------- Antonina x Wilk Szymon (Truskolasy 1819/24)
  67. ---------- Bazyli x Kuczyński Rozalia (Hrubieszów 1857/23)
  68. ---------- Franciszek x Stefański Jadwiga (Babsk 1819/6)
  69. ---------- Ignacy x Ciułany Tekla (Bebelno 1905/2)
  70. ---------- Jakób x Koper Agnieszka (Truskolasy 1811/36)
  71. ---------- Józefa x Błaut Franciszek (Bebelno 1877/13)
  72. ---------- Tomasz x Szeffer Helena (Kraków - Mariacka 1824/45)
  73. ---------- Tomasz x Wywiałkowski Marianna (Kraków - św. Krzyż 1838/6)
  74. Pasierb Jan x Szymoniak Magdalena (Gnojno 1821/17)
  75. Pasierbieński Magdalena x Samburski Kazimierz (Obiechów 1829/1)
  76. Pasierbski Antonina x Podziemski Franciszek (Koprzywnica 1820/24)
  77. Pasierpka Jakub x Sabła Marianna (Końskowola 1650/21)
  78. Pasik Andrzej x Marzec Marianna (Bebelno 1879/7)
  79. ---------- Bartłomiej x Work Katarzyna (Końskowola 1670/3)
  80. ---------- Elżbieta x Guła Jędrzej (Bebelno 1830/10)
  81. ---------- Jan x Mąkowski Marianna (Górzno k. Garwolina 1880/19)
  82. ---------- Katarzyna x Karkocha Kazimierz (Bebelno 1870/3)
  83. ---------- Katarzyna x Zbroiński Maciej (Bebelno 1883/6)
  84. ---------- Kazimierz x Gut Kunegunda (Bebelno 1829/2)
  85. ---------- Marianna x Gaiewski Feliks (Bebelno 1852/4)
  86. ---------- Marianna x Luzar Maciej (Bebelno 1892/13)
  87. ---------- Marianna x Rajca Józef (Bebelno 1885/12)
  88. ---------- Marianna x Stępień Paweł (Bebelno 1854/5)
  89. ---------- Piotr x Owczarczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1941/29)
  90. ---------- Piotr x Zając Janina (Górzno k. Garwolina 1952/28)
  91. ---------- Sebastian x Kowalik Tekla (Bebelno 1843/8)
  92. ---------- Stanisław x Walenda Ludwika (Górzno k. Garwolina 1893/32)
  93. ---------- Walenty x Nowak Marianna (Bebelno 1865/1)
  94. ---------- Zofia x Starczewski Jan (Bebelno 1885/7)
  95. Pasikowski Anastazja x Polaczyk Wawrzyniec (Mikstat 1835/12)
  96. ---------- Andrzej x Piechowicz Marianna (Kraków - Mariacka 1837/11)
  97. ---------- Apolonia x Filipowicz Jan (Pabianice 1858/29)
  98. ---------- Brygida x Fabrowski Jan (Mikstat 1847/1)
  99. ---------- Domicela x Zimerski Stefan (Mikstat 1832/9)
  100. ---------- Elżbieta x Ostrowicz Jan (Mikstat 1842/13)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne