Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Paruch (wyników 492):

  1. Para Maciej x Reszka Dorota (Jeżów 1812/19)
  2. Parach Wawrzyniec x Czesak Klara (Koprzywnica 1815/17)
  3. Parachim Jan x Rościński Marianna (Serokomla 1813/4)
  4. Paracianki Xenia x Jachun Jan (Kolembrody, par. grekokatolicka 1856/7)
  5. Paraciński Jakub x Barski Teresa Joanna (Kościelec pow. kaliski 1828/4)
  6. Paracki Eleonora x Gasztowski Michał (Stężyca 1859/27)
  7. ---------- Józef x Treder Julianna (Stężyca 1873/1)
  8. ---------- Józefina x Będzmer Józef (Stężyca 1880/4)
  9. Paradecki N. x Lubański N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/46)
  10. Paradowski Agnieszka x Zaborowski August (Gniew 1941/28)
  11. ---------- Anastazy x Kossedowski Paulina (Gniew 1896/12)
  12. ---------- Antoni x Grotkowski Marianna (Żelazna 1875/3)
  13. ---------- Antonina x Biały Maciej (Gnojno 1843/16)
  14. ---------- Franciszek x Wasiek Franciszka (Barłożno 1903/3)
  15. ---------- Franciszka x Lewandowski Franciszek (Gniew 1919/23)
  16. ---------- Franciszka x Lewandowski Franciszek (Gniew 1919/24)
  17. ---------- Franciszka x Wejer Bolesław (Barłożno 1938/3)
  18. ---------- Gertruda x Buławski Leon (Barłożno 1929/18)
  19. ---------- Ignacy x Dombrowski Anna (Barłożno 1846/12)
  20. ---------- Jan x Banasiewicz Marianna (Gnojno 1846/19)
  21. ---------- Jan x Czaja Marianna (Gniew 1842/54)
  22. ---------- Józef x Ciara Julia (Gniew 1869/14)
  23. ---------- Józefa x Rogulski Walenty (Żelazna 1880/17)
  24. ---------- Katarzyna x Bieńkowski Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1775/15)
  25. ---------- Klara x Broże Izydor (Gniew 1920/82)
  26. ---------- Maria x Dunajski Jakub (Gniew 1848/10)
  27. ---------- Marianna x Hunka Jan (Hrubieszów 1830/12)
  28. ---------- Rozalia x Lewandowski Konrad (Gniew 1919/25)
  29. ---------- Rozalia x Lewandowski Konrad (Gniew 1919/26)
  30. ---------- Wincenty x Szczen Zuzanna (Papowo Toruńskie 1854/8)
  31. ---------- Zofia x Kowalski Wojciech (Gnojno 1844/23)
  32. Paradzian Magdalena x Hapon Aleksander (Hrubieszów 1840/22)
  33. Paradzianka Marianna x Turwanicki Antoni (Hrubieszów 1832/44)
  34. Parafinski Bazyl x Korybski Józefa (Kolembrody, par. grekokatolicka 1866/7)
  35. Parai Hiczypor x Sadowski Eufemia (Kolembrody, par. grekokatolicka 1864/6)
  36. Parakówna Marianna x Wos Antoni (Bełżyce 1830/22)
  37. Parandyk Katarzyna x Smiła Walenty (Chlewiska 1837/34)
  38. Paranowski Jan x Ciecierski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1822/7)
  39. Parant Jadwiga x Olichwir Jan (Hrubieszów 1816/25)
  40. Parasiewicz Stefan x Drozd Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/8)
  41. Parasinski Wiktoria x Geszka Adam (Raciąż 1781/2)
  42. Parchom Marcin x Junski Krystyna (Chwaszczyno 1773/14)
  43. Parchow Anna x Dunajski Tomasz (Gniew 1856/13)
  44. Parchowski Agnieszka x Wodzak Józef (Gniew 1877/20)
  45. ---------- Agnieszka x Woytowic Jan (Końskowola 1649/20)
  46. ---------- Anna x Piątkowski Ferdynand (Gniew 1859/47)
  47. ---------- August x Pawelecki Elżbieta (Gniew 1865/27)
  48. ---------- Balbina x Drazdziewski Ludwik (Gniew 1882/15)
  49. ---------- Helena x Szulcz Jan (Barłożno 1886/2)
  50. ---------- Jan x Deptulski Magdalena (Gniew 1814/32)
  51. ---------- Józef x Borkowski Joanna (Gniew 1841/39)
  52. ---------- Maciej x Szlosowski (Slósowska) Karolina (Gniew 1858/54)
  53. ---------- Marianna x Gollik Melchior (Gniew 1842/28)
  54. ---------- Marianna x Grab Kazimierz (Gniew 1846/16)
  55. ---------- Marianna x Zarzembiecki Stanisław (Gniew 1843/68)
  56. ---------- Matylda x Nowak Józef (Gniew 1864/6)
  57. ---------- Mikołaj x Szellner Marianna (Gniew 1832/44)
  58. ---------- Paulina x Tiedtke Józef (Gniew 1889/22)
  59. ---------- Paweł x Kaminski Katarzyna (Gniew 1733/9)
  60. ---------- Teofila x Kwitniewski Józef (Gniew 1896/2)
  61. ---------- Tomasz x Kamrowski Marianna (Gniew 1791/27)
  62. Parchul Katarzyna x Bala Jakub (Pniewnik 1808/175)
  63. Parchym Ewa x Falnrawski Antoni (Chwaszczyno 1775/1)
  64. Parciński Jan x Beczek Franciszka (Okrzeja 1854/17)
  65. ---------- Jan x Dudek Katarzyna (Okrzeja 1850/20)
  66. Parcowski Konstancja x Berger Leopold (Hrubieszów 1829/13)
  67. Parcz Eufemia x Siermontowski Piotr (Kraków - Wszyscy Święci 1845/16)
  68. Parczałka Gertruda x Stachowicz Franciszek (Koprzywnica 1837/39)
  69. Parczewski Ignacy x Kurnatowski Leokadia Wiktorya (Kościelec pow. kaliski 1842/8)
  70. Pard Marianna x Łukawski Władysław (Pierzchnica: wieś Szczecno 1893/1)
  71. Parda Agnieszka x Szumowski Klemens (Surhów 1857/1)
  72. ---------- Jan x Mleczek Grażyna (Raciąż 1983/24)
  73. Pardała Feliks x Kaczkowski Józefa (Kraków - Mariacka 1828/60)
  74. Pardel Marianna x Jurek Walenty (Siercza, par. Wieliczka 1865/11)
  75. Pardo Stefan x Grabski Jadwiga (Gniew 1946/37)
  76. Pardon Piotr x Zanorek Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1846/18)
  77. Pardygał Franciszek x Jaracz Marianna (Kraków - św. Szczepan 1851/45)
  78. Pardyl Henryk x Strózik Rozalia (Siercza, par. Wieliczka 1892/9)
  79. ---------- Michał x Grabowski Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1864/9)
  80. ---------- Szymon x Surówka Regina (Siercza, par. Wieliczka 1817/3)
  81. ---------- Waleria x Wyligała Marcin (Siercza, par. Wieliczka 1887/3)
  82. Pardziński Franciszka x Łabusiewicz Jan Kanty (Kraków - św. Florian 1851/35)
  83. ---------- Franciszka x Szyczykiewicz Walenty (Kraków - św. Anna 1835/29)
  84. ---------- Józef x Żabicki Barbara (Kraków - Wszyscy Święci 1824/2)
  85. Parelc Zofia x Różański Czesław (Barłożno 1925/18)
  86. Pareński Jozafata x Goebel Jerzy (Kraków - św. Mikołaj 1827/34)
  87. ---------- Józef x Żychowicz Franciszka (Kraków - Mariacka 1839/47)
  88. Parenski Katarzyna x Konczewski Paweł (Dobrzejewice 1858/27)
  89. Pareński Marianna x Chłasko Andrzej (Kraków - św. Mikołaj 1824/17)
  90. Pargulski Franciszka x Mrowczynski Sylwester (Dobrzejewice 1853/1)
  91. Parka Antoni x Judziak Lucyna (Koprzywnica 1819/14)
  92. ---------- Piotr x Cukrówna Marianna (Brzeziny 1794/9)
  93. ---------- Szymon x Owczarz Elżbieta (Końskowola 1684/10)
  94. Parki Katarzyna x Kuznia Stefan (Zborówek 1883/6)
  95. ---------- Teresa x Meler Marcin (Barłożno 1751/9)
  96. Parkita Władysława x Bujak Cyryl (Cisów 1943/10)
  97. Parkitny Jan x Gosław Marianna (Truskolasy 1810/6)
  98. ---------- Piotr x Ciura Marianna (Truskolasy 1810/17)
  99. Parkosz Maria Magdalena x Pacholik Andrzej (Kościelec pow. kaliski 1820/7)
  100. Parkot Wawrzyniec x Płatek Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1723/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne