Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Papuga (wyników 178):

  1. Papaj Elżbieta x Skóra Jan (Działoszyce 1851/1)
  2. ---------- Jakub x Brzeziński Katarzyna (Obiechów 1850/7)
  3. ---------- Jakub x Rydzowski Konstancja (Obiechów 1843/2)
  4. ---------- Julianna x Samburski Paweł (Obiechów 1841/7)
  5. ---------- Wojciech x Fabian Franciszka (Obiechów 1830/4)
  6. Papamiński Tomasz x Wojtaler Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1813/138)
  7. Papaziński Marianna x Kazimierski Jan (Kraków - św. Florian 1851/29)
  8. Papcik Jan x Koziński Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1816/62)
  9. Papczyk Róża x Zawierucha Wincenty (Dzierzgów 1826/18)
  10. Papczyński Agnieszka x Ostrowski Wojciech (Bebelno 1740/3)
  11. Papelbon Jadwiga x Rychwalski Michał (Gniew 1801/14)
  12. ---------- Marianna x Grochocki Michał (Barłożno 1923/28)
  13. ---------- Michał x Gap Katarzyna (Barłożno 1758/3)
  14. Papellon Marcellus x Grzonka Anastazja (Barłożno 1899/10)
  15. Papień Marianna x Glasek Walenty (Podlesie 1715/3)
  16. Papiera Szczepan x Glanc Stanisława (Kazimierz Biskupi 1933/45)
  17. Papierak Ewa x Jędrzejewski Kazimierz (Mierzyn 1885/19)
  18. ---------- Julianna x Jeż Szymon (Mierzyn 1883/12)
  19. Papierczak Agata x Koszyczarek Stanisław (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1818/7)
  20. Papierek Franciszka x Rybicki Wojciech (Górzno k. Garwolina 1798/10)
  21. Papierkiewicz N. x Pasternak N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/19)
  22. Papierkowski Barbara x Chrostek Marcin (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/23)
  23. ---------- Wojciech x Tomaszak Małgorzata (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/7)
  24. Papierniak Franciszka x Sterański Jan (Kraków - św. Mikołaj 1849/56)
  25. Papiernik Aleksandra x Gładysz Franciszek (Górzno k. Garwolina 1936/11)
  26. ---------- Bolesław x Sugalski Bożena (Górzno k. Garwolina 1971/29)
  27. ---------- Helena x Żuraw Stefan (Górzno k. Garwolina 1931/28)
  28. ---------- Jan x Cieślak Teresa (Górzno k. Garwolina 1958/3)
  29. ---------- Jan x Owczarczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1927/46)
  30. ---------- Kazimierz x N. N. (Górzno k. Garwolina 1947/25)
  31. ---------- Małgorzata x Domanasiewicz Ludwik (Nieborów 1814/3)
  32. ---------- Stanisław x Talarek Stefania (Górzno k. Garwolina 1946/54)
  33. ---------- Stanisław x Zygadło Krystyna (Górzno k. Garwolina 1963/8)
  34. ---------- Tadeusz x Wójtowicz Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1973/35)
  35. ---------- Władysław x Zygadło Józefa (Górzno k. Garwolina 1928/3)
  36. Papierowski Jakub x Dlugonski Maria (Gniew 1844/49)
  37. ---------- Jakub x Dunayski Joanna (Gniew 1834/45)
  38. ---------- Jan x Dunajski Julia (Gniew 1860/50)
  39. ---------- Joanna x Nagorski Marcin (Gniew 1871/45)
  40. ---------- Maria x Maciejewski Józef (Gniew 1862/12)
  41. ---------- Maria x Nagórski Jakub (Gniew 1856/44)
  42. Papierski Antoni x Perliński Scholastyka (Dmenin 1870/13)
  43. ---------- Marcin x Kowalewski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1844/8)
  44. ---------- Tomasz x Siwczyńki Rozalia (Turek 1892/42)
  45. ---------- Wincenty x Pawlica Franciszka (Skała 1809/4)
  46. Papierz Franciszka Katarzyna x Tatarski Norbert (Kraków - św. Salwator 1849/8)
  47. ---------- Józef x Słoński Agnieszka (Kraków - Mariacka 1843/48)
  48. ---------- Marianna x Mariańczyk Marcin (Kraków - św. Szczepan 1834/41)
  49. Papierzkiewicz Józefa Franciszka x Wojcikiewic Kasper (Kraków - św. Salwator 1841/38)
  50. Papieski Aleksander x Bek Antonina (Kraków - Mariacka 1843/61)
  51. ---------- Maciej Kazimierz x Durański Marianna Barbara (Kraków - św. Salwator 1848/39)
  52. Papiewski Rozalia x Kawecki Bartłomiej (Jeżów 1824/39)
  53. Papież Franciszek x Szarawarski Helena (Kraków - Mariacka 1820/32)
  54. ---------- Jan x Kowalczyk Helena (Kraków - św. Mikołaj 1824/1)
  55. ---------- Jan x Szwed Klara (Przyłęk 1852/9)
  56. ---------- Józef x Węgrzyn Zofia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1926/3)
  57. ---------- Julianna x Stypuła Szymon (Kraków - św. Szczepan 1843/12)
  58. ---------- Katarzyna x Kijonka Antoni (Kraków - św. Szczepan 1845/33)
  59. ---------- Maciej Wojciech x Zawisza Katarzyna Franciszka (Kraków - św. Florian 1844/28)
  60. ---------- Marianna x Suwalski Stanisław (Kraków - Wszyscy Święci 1840/30)
  61. ---------- Wincenty x Bicz Małgorzata (Kraków - Wszyscy Święci 1813/33)
  62. ---------- Wincenty x Staikowski Marianna (Kraków - św. Florian 1850/23)
  63. ---------- Wojciech x Palinowski Teresa (Kraków - św. Salwator 1813/37)
  64. Papieżkiewicz Wojciech x Gołębiowski Teresa (Kraków - św. Szczepan 1833/75)
  65. Papieznik Sebastian x Kotarbiński Marianna (Kraków - Boże Ciało 1819/51)
  66. Papim Marianna x Beczek Wojciech (Okrzeja 1841/9)
  67. Papinak Błażej x Juszczak Jadwiga (Kraków - św. Florian 1819/68)
  68. Papiński Józef x Makiw Marianna (Hrubieszów 1840/14)
  69. ---------- Kazimierz x Nowakowski Salomea (Kraków - św. Salwator 1825/119)
  70. ---------- Kazimierz x Puchała Marianna (Kraków - Boże Ciało 1848/1)
  71. ---------- Kazimierz x Wojcikiewicz Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1833/154)
  72. ---------- Stanisław x Młyńczyk Maryanna (Żytno 1892/19)
  73. ---------- Teofil x Kowalski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1853/9)
  74. ---------- Tomasz x Żyliński Julianna (Kraków - św. Salwator 1850/23)
  75. Papis Anna x Milowicz Wojciech (Gnojno 1838/14)
  76. ---------- Franciszek x Haba Katarzyna (Cisów 1925/3)
  77. ---------- Katarzyna x Bieliński Józef (Kraków - św. Anna 1829/5)
  78. Papiski Józef x Borkowski Salomea (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/177)
  79. Papk Krystyna x Letog Jan (Raciąż 1788/4)
  80. Papka Andrzej x Nowak Agnieszka (Koprzywnica 1852/27)
  81. ---------- Andrzej x Stefanowicz Eleonora (Koprzywnica 1857/37)
  82. ---------- Antonina x Jarecki Łukasz (Łoniów 1847/3)
  83. ---------- Franciszka x Kołacz Jan (Łoniów 1831/14)
  84. ---------- Franciszka x Kopera Michał (Koprzywnica 1850/15)
  85. ---------- Jacek x Niedobit Marianna (Koprzywnica 1851/33)
  86. ---------- Jadwiga x Wróbel Wojciech (Koprzywnica 1859/43)
  87. ---------- Jakub x Gajewski Marianna (Łoniów 1849/12)
  88. ---------- Jan x Sikora Augusta Wiktoria (Raciąż 1934/23)
  89. ---------- Kacper x Skrzypczak Katarzyna (Koprzywnica 1864/38)
  90. ---------- Kazimierz x Smakosz Barbara (Łoniów 1846/18)
  91. ---------- Magdalena x Zrębski Michał (Łoniów 1835/12)
  92. ---------- Małgorzata x Zając Wojciech (Koprzywnica 1819/12)
  93. ---------- Marcin x Kołacz Marianna (Koprzywnica 1864/41)
  94. ---------- Marianna x Krzyszczak Wojciech (Łoniów 1844/22)
  95. ---------- Marta x Wegner August (Raciąż 1930/2)
  96. ---------- Paweł x Wodowski Rozalia (Raciąż 1896/7)
  97. ---------- Piotr x Grabek Tekla (Koprzywnica 1832/72)
  98. ---------- Tomasz x Wiśniewski Marianna (Łoniów 1872/14)
  99. ---------- Walenty x Jazgra Franciszka (Koprzywnica 1851/32)
  100. Papke Franciszka x Schreiber Piotr (Raciąż 1930/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne