Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Panak (wyników 75):

  1. Panak Adam x Ralski Magdalena (Gnojno 1826/33)
  2. ---------- Agnieszka x Bernat Gabriel Józef (Gnojno 1847/37)
  3. ---------- Agnieszka x Czapla Franciszek (Gnojno 1826/31)
  4. ---------- Agnieszka x Krół Mateusz (Gnojno 1840/4)
  5. ---------- Agnieszka x Panak Feliks (Gnojno 1858/28)
  6. ---------- Agnieszka x Stachowicz Antoni (Gnojno 1850/5)
  7. ---------- Andrzej x Chmielowski Katarzyna (Gnojno 1871/46)
  8. ---------- Antoni x Milowicz Katarzyna (Gnojno 1815/32)
  9. ---------- Apolonia x Stępień Jakub (Gnojno 1855/22)
  10. ---------- Dominik x Nowak Marianna (Gnojno 1851/5)
  11. ---------- Elżbieta x Stachowicz Jan (Gnojno 1846/22)
  12. ---------- Feliks x Panak Agnieszka (Gnojno 1858/28)
  13. ---------- Franciszek x Mołas Petronela (Gnojno 1861/36)
  14. ---------- Franciszka x Piwowarczyk Franciszek (Gnojno 1854/11)
  15. ---------- Jakub x Ślusarczyk Elżbieta (Gnojno 1814/10)
  16. ---------- Jan x Ślusarczyk Jadwiga (Gnojno 1845/35)
  17. ---------- Józef x Rasała Katarzyna (Gnojno 1829/12)
  18. ---------- Józefa x Panak Michał (Gnojno 1861/40)
  19. ---------- Julianna x Rogowski Wincenty (Gnojno 1858/49)
  20. ---------- Karol x Nowak Tekla (Gnojno 1840/35)
  21. ---------- Karol x Pacholec Marianna (Gnojno 1856/46)
  22. ---------- Katarzyna x Arendarski Sebastian (Gnojno 1830/12)
  23. ---------- Katarzyna x Gwadera Stanisław (Gnojno 1814/32)
  24. ---------- Ludwika x Wcisło Franciszek (Gnojno 1872/18)
  25. ---------- Małgorzata x Korcipa Stefan (Gnojno 1842/16)
  26. ---------- Marcin x Jasiński Łucja (Gnojno 1751/13)
  27. ---------- Marianna x Banasik Jan (Gnojno 1861/22)
  28. ---------- Marianna x Głuszek Jan (Gnojno 1859/43)
  29. ---------- Marianna x Hynek Wojciech (Gnojno 1854/18)
  30. ---------- Marianna x Śmigucki Walenty (Gnojno 1853/12)
  31. ---------- Marianna x Stachowicz Maciej (Gnojno 1835/13)
  32. ---------- Marianna x Stefańczyk Franciszek (Gnojno 1835/19)
  33. ---------- Marianna x Żydek Franciszek (Gnojno 1865/35)
  34. ---------- Michał x Panak Józefa (Gnojno 1861/40)
  35. ---------- Paweł x Rękas Zofia (Gnojno 1871/42)
  36. ---------- Piotr x Chmielowski Marianna (Gnojno 1856/15)
  37. ---------- Rozalia x Kaczmarczyk Stanisław (Gnojno 1839/40)
  38. ---------- Salomea x Ruciński Władysław (Gnojno 1851/47)
  39. ---------- Salomea x Stępień Antoni (Gnojno 1863/53)
  40. ---------- Salomea x Trela Kazimierz (Gnojno 1854/40)
  41. ---------- Stanisław x Kaczmarczyk Teresa (Gnojno 1836/10)
  42. ---------- Teresa x Lelas Franciszek (Gnojno 1750/23)
  43. ---------- Teresa x Rękas Kacper (Gnojno 1836/46)
  44. ---------- Tomasz x Makówka Agnieszka (Gnojno 1814/23)
  45. ---------- Tomasz x Śmigucki Ludwika (Gnojno 1865/44)
  46. ---------- Tomasz x Stępień Wiktoria (Gnojno 1872/24)
  47. ---------- Walenty x Chmielowski Marianna (Gnojno 1860/48)
  48. ---------- Walenty x Derwiński Helena (Gnojno 1872/17)
  49. ---------- Walenty x Sas Marianna (Gnojno 1845/2)
  50. ---------- Wojciech x Rylski Klara (Gnojno 1820/25)
  51. ---------- Zofia x Frąk Jan (Gnojno 1856/7)
  52. ---------- Zofia x Śmigucki Andrzej (Gnojno 1849/15)
  53. Panas Anastazja x Wojtiuk Jan (Surhów 1853/13)
  54. ---------- Franciszek x Szydłowski Katarzyna (Surhów 1860/24)
  55. ---------- Franciszka x Czerniak Paweł (Surhów 1859/9)
  56. ---------- Jan x Skibicki Marianna (Surhów 1860/14)
  57. ---------- Paweł x Gryciak Franciszka (Surhów 1857/3)
  58. ---------- Rozalia x Szczupak Stanisław (Surhów 1852/7)
  59. Panasiewicz Anastazja x Ciesielczuk Szymon (Hrubieszów 1838/5)
  60. ---------- Antonina x Uniewicz Stefan (Hrubieszów 1831/10)
  61. ---------- Antonina x Waszczuk Leon (Hrubieszów 1868/1)
  62. ---------- Grzegorz x Załoziński Marianna (Hrubieszów 1864/20)
  63. ---------- Jadwiga x Wilczyński Józef (Kraków - Mariacka 1812/47)
  64. ---------- Jan x Romanowicz Katarzyna (Hrubieszów 1865/5)
  65. ---------- Maksymilian x Podkowik Antonina (Hrubieszów 1865/37)
  66. ---------- Marianna x Gwozda Franciszek (Hrubieszów 1870/6)
  67. ---------- Piotr x Traczuk Agnieszka (Hrubieszów 1814/20)
  68. Panasiuk Damian x Kochanaowski Barbara (Hrubieszów 1811/67)
  69. ---------- Daniel x Iwaniuk Katarzyna (Hrubieszów 1820/37)
  70. ---------- Michał x Chmielewski Marianna (Hrubieszów 1862/34)
  71. Paniak Antoni x Ochnik Marianna (Okrzeja 1856/23)
  72. ---------- Antonina x Michalak Michał (Okrzeja 1851/30)
  73. ---------- Magdalena x Różecki Antoni (Okrzeja 1859/20)
  74. Panuch Katarzyna x Szynkowski Tomasz (Koprzywnica 1814/20)
  75. Panuchnik Elżbieta x Banasiak Kacper (Pniewnik 1803/119)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne