Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Palfini (wyników 366):

  1. Palac Katarzyna x Skawski Sebastian (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1832/7)
  2. Palacz Andrzej x Osial Jadwiga (Okrzeja 1853/30)
  3. ---------- Franciszka x Kotzknecht Józef (Gniew 1858/39)
  4. ---------- Jakub x Kryczki Franciszka (Okrzeja 1847/5)
  5. ---------- Szymon x Zapała Zofia (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1802/1)
  6. ---------- Zofia x Mortka Paweł (Koprzywnica 1817/34)
  7. Palakowski Franciszek x Wiśniak Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1823/26)
  8. Palankiewicz Józefa x Sliwczyński Józef (Kazimierz Biskupi 1865/46)
  9. Palarczyk Apolonia x Grzelaczyk Maksymilian (Kościelec pow. kaliski 1849/2)
  10. ---------- Jakub x Grzelaczyk Marianna (Kościelec pow. kaliski 1849/3)
  11. Palarkiewicz Helena x Polaczkiewicz Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1820/8)
  12. Palasiński Salomea x Sadowski Jan Kanty (Kraków - Mariacka 1813/13)
  13. ---------- Teofila x Adamczewski Ksawery (Mileszki 1849/4)
  14. Palaszek Jan x Behrendt Bronisława (Raciąż 1898/7)
  15. Palatyn Jan x Sudołowicz Krystyna (Gniew 1954/12)
  16. Palberg Jan x Dułak Matylda (Stężyca 1898/26)
  17. Palburg Albrecht x Zwarra Józefina (Stężyca 1866/22)
  18. Palca Marcin x Wyzga Apolonia (Kraków - św. Salwator 1844/16)
  19. ---------- Marcin x Wyzga Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1820/102)
  20. Palcha Regina x Gorzałka Franciszek (Końskowola 1672/18)
  21. Palcuchowski Marcin x Smaych Franciszka (Chwaszczyno 1768/2)
  22. Palcychawski Andrzej x Szwed Konstancja (Chwaszczyno 1751/2)
  23. Palczarski Jan x Kiciński Joanna (Kraków - św. Salwator 1837/51)
  24. Palczewska Józefa x Majewski Jan (Połaniec 1865/21)
  25. ---------- Karolina x Okoński Teofil (Połaniec 1865/76)
  26. Palczewski Andrzej x Łukaszek Marianna (Połaniec 1866/8)
  27. ---------- Andrzej x Wolska Apolonia (Połaniec 1874/58)
  28. ---------- Bernard x Łukaszek Józefa (Połaniec 1877/18)
  29. ---------- Ignacy x Tadaszczak Apolonia (Luszyn 1845/3)
  30. ---------- Jan x Schmidt Elżbieta (Gniew 1894/39)
  31. ---------- Józefa x Januszewski Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1852/4)
  32. ---------- Michał x Czaplicki Pelagia (Mileszki 1851/16)
  33. ---------- Stanisław Florian x Zagrodzki Zuzanna Klara (Pierzchnica: wieś Szczecno 1821/1)
  34. ---------- Tekla x Niemierycz Wincenty (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/210)
  35. ---------- Teofila x Wierciakiewicz Michał (Kraków - św. Florian 1842/6)
  36. Palczowska Franciszka x Pszczoła Tomasz (Połaniec 1824/3)
  37. Palcztys Jan x Zełwaytis Katarzyna (Łabunowo 1806/4)
  38. Palczuchowski Wojciech x Grontz Marianna (Chwaszczyno 1774/1)
  39. Palczuk Emilia x Jaszczyński Rudolf (Płock 1866/71)
  40. Palczyński Elżbieta x Kobylski Franciszek (Kraków - św. Florian 1824/43)
  41. ---------- Michał x Bankow Marianna (Kraków - Boże Ciało 1814/30)
  42. Palda Franciszka x Łukasiak Jan (Prażmów 1898/21)
  43. Palec Jadwiga x Korzeniak Andrzej (Kraków - św. Salwator 1844/3)
  44. ---------- Jan x Kłosiewicz Józefa (Łomna 1894/29)
  45. ---------- Maciej x Mucha Dorota (Surhów 1867/5)
  46. ---------- Marianna x Wojtowicz Antoni (Kraków - św. Salwator 1839/24)
  47. ---------- Regina x Wyżga Tomasz (Kraków - św. Salwator 1838/32)
  48. Paleczek Antonina x Pietrzykowski Adam (Kraków - Mariacka 1837/7)
  49. ---------- Engelbert Edward x Miciński Franciszka Marianna (Kraków - św. Salwator 1847/30)
  50. ---------- Engelbert x Wasilewski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1835/78)
  51. ---------- Jan Nepomucen x Milewski Wiktoria (Kraków - św. Krzyż 1847/7)
  52. Paleczny Maciej x Twaróg Regina (Kraków - Wszyscy Święci 1831/4)
  53. Palek Gertruda x Kozik Aleksy (Kraków - Mariacka 1818/48)
  54. Palenceusz Antoni x Bernacka Marianna (Skórkowice 1882/4)
  55. Palencki Anna x Bialkowski Antoni (Gniew 1839/4)
  56. Palęński Aleksander x Cochocki Józefa (Klimontów 1841/10)
  57. Paleński Franciszek x Zalewski Marianna (Klimontów 1816/114)
  58. ---------- Józef x Jagielski Franciszka (Klimontów 1820/27)
  59. ---------- Józef x Stępkowski Anna (Gniew 1812/17)
  60. ---------- Marianna x Kukawski Paweł (Klimontów 1816/22)
  61. ---------- Marianna x Wrześniewski Joachim (Klimontów 1830/9)
  62. ---------- Marianna x Zeleziński Jan (Klimontów 1837/2)
  63. ---------- Teodor x Rudziński Urszula (Kraków - Mariacka 1846/35)
  64. Palera Bartłomiej x Polaszk Marianna (Raciąż 1815/3)
  65. Paleski Antonina x Kowalski Andrzej (Kraków - św. Mikołaj 1847/27)
  66. Palestrant Marianna x Śliwiński Józef (Grodzisk Mazowiecki 1847/6)
  67. Paleszk Małgorzata x Rona Szymon (Gniew 1789/19)
  68. Paleta Jan x Kaszuba Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1843/6)
  69. ---------- Piotr x Słąby Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1813/77)
  70. Palewski Barbara x Sicimski Ignacy (Bebelno 1775/3)
  71. ---------- Franciszka x Zima Michał (Gniew 1940/14)
  72. Palezyński Kazimierz x Knazow Justyna (Raciążek 1780/7)
  73. Palfini Jakub x Suchanek Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1835/36)
  74. Palich Jakub x Maciejowski Urszula (Kraków - Mariacka 1842/48)
  75. Palicki Zofia x Piasecki Kazimierz Józef (Kazimierz Biskupi 1848/19)
  76. Paliczeski Marianna x Janczewski Andrzej (Hrubieszów 1832/27)
  77. Palik Józef x Malaga Katarzyna (Kraków - Boże Ciało 1848/5)
  78. Palimąka Barbara x Zakrzewski Józef (Kraków - św. Szczepan 1828/34)
  79. ---------- Brygida x Lelonek Maciej (Bebelno 1843/5)
  80. ---------- Jan x Bierak Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1826/3)
  81. ---------- Jan x Lusina Zofia (Zielonki 1850/54)
  82. ---------- Jan x Piwowarczyk Józefa (Skała 1862/10)
  83. ---------- Józef x Błaut Marianna (Bebelno 1886/10)
  84. ---------- Józefa x Rajca Jan (Bebelno 1893/9)
  85. ---------- Józefa x Wroński Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1835/17)
  86. ---------- Kajetan x Kosałek Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1839/6)
  87. ---------- Katarzyna x Gajewski Wojciech (Kraków - św. Anna 1832/27)
  88. ---------- Katarzyna x Suliga Kazimierz (Bebelno 1845/6)
  89. ---------- Katarzyna x Widurski Stanisław (Bebelno 1897/4)
  90. ---------- Łucja x Korczyński Sebastian (Kraków - św. Mikołaj 1850/36)
  91. ---------- Marianna x Bąba Jan (Zielonki 1849/11)
  92. ---------- Marianna x Giec Michał (Bebelno 1898/6)
  93. ---------- Marianna x Kozłowski Paweł (Bebelno 1839/4)
  94. ---------- Michał x Ciułany Marianna (Bebelno 1875/4)
  95. ---------- Mikołaj x Sierpecki Marianna (Bebelno 1889/15)
  96. ---------- Mikołaj x Sufin Stanisława (Bebelno 1899/9)
  97. ---------- Paweł x Pierzchnica Katarzyna (Bebelno 1897/10)
  98. ---------- Tomasz x Domagała Tekla (Bebelno 1872/4)
  99. ---------- Tomasz x Zbroiński Agnieszka (Bebelno 1857/17)
  100. Palimowski Franciszek x Kruczek Marianna (Zielonki 1835/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne