Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pakuła (wyników 81):

  1. Pakalski Bolesław Narcyz x Cejrowski Helena (Gniew 1921/56)
  2. ---------- Urszula x Justa Edward (Gniew 1959/19)
  3. ---------- Zofia x Czyżewski Wacław (Gniew 1947/3)
  4. ---------- Zygmunt x Czyżewski Jadwiga (Gniew 1947/38)
  5. Pakian Jan x Bokuś Zofia (Połaniec 1867/28)
  6. Paklita Jakub x Wójcicki Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/8)
  7. Paklmus Michał x Groszewicz Rozalia (Barłożno 1835/1)
  8. Pakmur Regina x Zamrowski Paweł (Gniew 1779/19)
  9. Paknul Jakub x Unral Marianna (Czermno 1823/5)
  10. Pakólski Piotr x Gapa Zofia (Barłożno 1935/13)
  11. Pakoński Katarzyna x Łukaszkiewicz Jakub (Kraków - Boże Ciało 1829/45)
  12. Pakoś Michał x Burczyński Józefa (Łomna 1894/27)
  13. Pakosiński Małgorzata x Hynek Mateusz (Gnojno 1814/9)
  14. Pakoszewicz Michał x Piotrowski Domicela (Łabunowo 1821/2)
  15. Pakowski Maciej x Domeracki Elżbieta (Raciąż 1818/11)
  16. ---------- Marianna x Łakomy Jan (Płock 1888/31)
  17. ---------- Walenty Józef x Gawlikowski Agnieszka (Kraków - św. Anna 1817/24)
  18. Pakralnik Anna x Adamiec Franciszek (Żelazna 1889/6)
  19. Pakrocz Gertruda x Szewczak Franciszek (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1791/3)
  20. Pakszcz Ewa x Rayta Maciej (Łabunowo 1825/3)
  21. Paksztaitis Anna x Zaglewicz Szymon (Łabunowo 1815/5)
  22. Paksztas Antoni x Narayka Dorota (Łabunowo 1798/2)
  23. ---------- Ewa x Jankowski Jan (Łabunowo 1824/8)
  24. Paksztenis Anna x Płanciunas Maciej (Łabunowo 1802/9)
  25. Paksztis Jan x Noreyko Marianna (Łabunowo 1798/15)
  26. ---------- Jan x Płanczanow Dorota (Łabunowo 1816/14)
  27. ---------- Wawrzyniec x Pietraytis Zofia (Łabunowo 1791/5)
  28. Paksztys Józef x Deyna Elżbieta (Łabunowo 1817/11)
  29. Pakuł Konstancja x Pukowski Józef (Barłożno 1758/6)
  30. Pakuła Agata x Kurpik Błażej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/1)
  31. Pakula Agnieszka x Spychalski Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/3)
  32. Pakuła Antoni x Dużyński Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1812/9)
  33. ---------- Antoni x Matulka Jadwiga (Prażmów 1900/21)
  34. ---------- Apolonia x Janowski Józef (Kazimierz Biskupi 1811/5)
  35. ---------- Augustyn x Lewik Karolina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/29)
  36. ---------- Bartłomiej x Floryan Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/12)
  37. ---------- Bernard x Bogusławski Marianna (Dmenin 1757/3)
  38. ---------- Bogumił x Kujawin Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1815/3)
  39. ---------- Elżbieta x Binkoski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1830/19)
  40. ---------- Eufrozyna x Paluszak Józef (Wierzeja, USC 1883/1)
  41. ---------- Jakub x Jabłoński Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/4)
  42. ---------- Jan x Kąt Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/3)
  43. ---------- Jan x Szalczyk Katarzyna (Wierzeja, USC 1884/24)
  44. ---------- Józefa x Gryziński Bronisław (Turek 1892/29)
  45. ---------- Katarzyna x Bryll Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/1)
  46. ---------- Katarzyna x Nowakowski Konstanty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/9)
  47. ---------- Maciej x Seget Paulina (Dmenin 1859/24)
  48. ---------- Magdalena x Janik Błażej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/13)
  49. ---------- Marianna x Górski Maciej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1810/12)
  50. ---------- Marianna x Kaczmarczyk Łukasz (Dmenin 1765/6)
  51. ---------- Marianna x Kowalczyk Łukasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/26)
  52. ---------- Marianna x Łuszczyk Stanisław (Prażmów 1897/5)
  53. ---------- Marianna x Marciniak Jakub (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/23)
  54. ---------- Marianna x Stefaniak Franciszek (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/9)
  55. ---------- Paweł x Koszyczak Anna (Lubraniec 1844/15)
  56. ---------- Roman x Gapa Rozalia (Barłożno 1934/31)
  57. ---------- Stanisława x Jaroń Andrzej (Cisów 1934/1)
  58. ---------- Stefan x Sikora Marjanna (Cisów 1942/15)
  59. ---------- Tekla x Poprawski Jan Nepomucen (Turek 1891/36)
  60. ---------- Tomasz x Janik Franciszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/30)
  61. ---------- Tomasz x Pawlica Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1808/11)
  62. Pakulak Jakub x Cewkowiczowa Zofia (Wieniec 1795/368)
  63. ---------- Karol x Kąt Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/2)
  64. Pakulina Marianna x Kaczmarczyk Łukasz (Dmenin 1765/6)
  65. Pakuliński Małgorzata x Nowakowski Walenty (Kraków - św. Salwator 1826/34)
  66. Pakulski Antoni x Skalski Marianna (Kokanin 1876/4)
  67. ---------- Antoni x Wierzbicki Franciszka (Czermno 1849/2)
  68. ---------- Apolonia x Porzeżyński Andrzej (Dmenin 1879/19)
  69. ---------- Elzbieta x Bielecki Maciej (Czermno 1835/5)
  70. ---------- Franciszek x Krakowiak Helena (Czermno 1839/8)
  71. ---------- Jakub x N. Petronella (Górzno k. Garwolina 1764/10)
  72. ---------- Jan x Wróblewski Zofia (Czermno 1857/6)
  73. ---------- Józefa x Fijałkowski Józef (Grudusk 1881/22)
  74. ---------- Julianna x Baranowski Adam (Czermno 1846/2)
  75. ---------- Katarzyna x Sulowski Maciej (Dobrzejewice 1837/7)
  76. ---------- Marcin x Witkowski Marianna (Lubraniec 1855/6)
  77. ---------- Marianna x Kaczprzak Gabriel (Czermno 1816/4)
  78. ---------- Rozalia x Kiwałow Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1844/15)
  79. Pakura Katarzyna x Puzdrowski Adam (Stężyca 1864/39)
  80. ---------- Marianna x Kiedrowski Józef (Stężyca 1860/19)
  81. ---------- Minna x Hoffmann Ignacy (Stężyca 1875/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne