Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pacholec (wyników 329):

  1. Pac Gertruda x Tucholski Jan (Gniew 1809/38)
  2. ---------- Jakub Mikołaj x Wojewski Marianna (Grabowo kościerskie 1909/4)
  3. ---------- Marianna x Kozłowski Michał (Gniew 1772/24)
  4. ---------- Marianna x Zelwinski Paweł (Chwaszczyno 1757/1)
  5. ---------- Tekla x Sadło Łukasz (Małoszów 1826/3)
  6. ---------- Urszula x Hannolt Jan (Chwaszczyno 1770/6)
  7. ---------- Zbigniewa x Mucha Jan (Górzno k. Garwolina 1939/26)
  8. Pacak Florian x Metz Rozalia (Kraków - św. Anna 1832/7)
  9. ---------- Franciszek x Werner Franciszka (Kraków - Mariacka 1824/37)
  10. ---------- Franciszek x Wocjciechowski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1834/10)
  11. ---------- Marianna x Jaroszewski Andrzej (Kraków - Mariacka 1830/47)
  12. Pacanoski Antoni x Kopiński Karolina (Kazimierz Biskupi 1821/13)
  13. Pacanowski Apolonia x Jwiński Andrzej (Raciążek 1769/2)
  14. ---------- Łukasz x Cackowski Marianna (Bebelno 1832/20)
  15. Pace Matylda x Schirmer Ernest (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1833/2)
  16. Pacek Agnieszka x Sikorski Maciej (Raciąż 1840/20)
  17. ---------- Albert x Sawieński Agnieszka (Podlesie 1753/5)
  18. ---------- Andrzej x Podgorski Agnieszka (Raciąż 1829/1)
  19. ---------- Anna x Elrich Karol (Raciąż 1841/1)
  20. ---------- Grzegorz x Giersz Katarzyna (Raciąż 1771/6)
  21. ---------- Jan x Gac Marianna (Raciąż 1787/5)
  22. ---------- Jan x Kozielk Barbara (Końskowola 1645/33)
  23. ---------- Joanna x Neumann Jan (Raciąż 1896/11)
  24. ---------- Joanna x Pozorski Wincenty (Raciąż 1888/11)
  25. ---------- Józef x Dej Julianna (Raciąż 1842/4)
  26. ---------- Karolina x Fryben Józef (Kraków - Mariacka 1822/10)
  27. ---------- Katarzyna x Schmelter Jan (Raciąż 1887/19)
  28. ---------- Małgorzata x Kuligowski Stanisław (Raciąż 1919/41)
  29. ---------- Marianna x Kobus Albrecht (Raciąż 1870/4)
  30. ---------- Marta x Studziński Bronisław (Raciąż 1931/17)
  31. ---------- Piotr x Klundr Elżbieta (Raciąż 1807/11)
  32. ---------- Wawrzyniec x Korgul Agata (Borzykowa 1826/22)
  33. ---------- Wawrzyniec x Meller Katarzyna (Raciąż 1794/3)
  34. Pacel Anna x Wagner Stefan Franciszek (Mileszki 1866/12)
  35. ---------- Jan x Jakubowski Józefa (Mileszki 1857/2)
  36. ---------- Julianna x Kasz Fryderyk (Mileszki 1865/7)
  37. ---------- Katarzyna x Burchart Sebastian (Mileszki 1867/17)
  38. ---------- Teresa x Frymel Jan (Mileszki 1874/28)
  39. ---------- Wojciech x Terke Katarzyna (Mileszki 1872/20)
  40. Paceński Agnieszka x Rozwadowicz Piotr (Kraków - Boże Ciało 1825/2)
  41. Pacenta Marianna x Roszak Antoni (Kościelec pow. kaliski 1842/6)
  42. Pacewicz Agata x Szatański Mikołaj (Łabunowo 1809/3)
  43. ---------- Rozalia x Sztaszkiewicz Julian (Szumbar 1856/2)
  44. ---------- Seweryn x Kłodawski Ludomira (Działoszyce 1888/15)
  45. ---------- Tadeusz x Panicz Barbara (Łabunowo 1810/6)
  46. Paceycztis Magdalena x Piotrowski Jerzy (Łabunowo 1812/7)
  47. Pach Łukasz x Eliasz Anastazja (Truskolasy 1819/29)
  48. ---------- Magdalena x Adamczyk Wojciech (Klimontów 1827/4)
  49. ---------- Wiktoria x Wielhoraki Grzegorz (Kraków - Wszyscy Święci 1828/4)
  50. Pachała Michał x Wójcik Apolonia (Trzebieszów 1813/94)
  51. Pachciarek Andrzej x Rogal Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/7)
  52. ---------- Józef x Wojciechowski Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/13)
  53. ---------- Marianna x Kowalczyk Sebastian (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/17)
  54. Pachdak Agnieszka x Rojek Jan (Grodzisk Mazowiecki 1851/11)
  55. Pache Jan x Ring Wiktoria (Raciąż 1857/19)
  56. ---------- Magdalena x Grepowicz Maciej (Raciąż 1841/9)
  57. Pachel Franciszka x Topacz Antoni (Kraków - św. Szczepan 1810/49)
  58. ---------- Jan x Gazda Magdalena (Zielonki 1845/11)
  59. ---------- Katarzyna x Kowalczyk Walenty (Kraków - św. Mikołaj 1823/27)
  60. ---------- Mikołaj x Skowronek Marianna (Rakoszyn 1841/10)
  61. ---------- Mikołaj x Tomaszewski Marianna (Rakoszyn 1821/1)
  62. ---------- Stanisław x Łuczenski Jadwiga (Rakoszyn 1815/2)
  63. Pachla Paweł x Małek Marianna (Białobrzegi 1866/2)
  64. Pachlicki Wojciech x Wojciński Jadwiga (Kraków - Mariacka 1835/106)
  65. Pachnik Anna x Odrobiński Jakub (Kraków - Mariacka 1834/82)
  66. ---------- Jan x Wrzos Marianna (Białobrzegi 1865/5)
  67. Pacho Anna x Miazek Wojciech (Brzeziny 1773/1677)
  68. ---------- Elżbieta x Syposz Wojciech (Brzeziny 1777/1788)
  69. ---------- Franciszek x Raczyńska Agnieszka (Brzeziny 1789/2077)
  70. ---------- Jan x Dąbrowska Magdalena (Brzeziny 1798/14)
  71. ---------- Józef x Komorczanka Marianna (Brzeziny 1794/6)
  72. ---------- Józef x Saganowska Elżbieta (Brzeziny 1787/2016)
  73. ---------- Kunegunda x Luboiński Franciszek (Brzeziny 1781/1856)
  74. ---------- Kunegunda x Saganowski Piotr (Brzeziny 1787/2022)
  75. ---------- Łucja x Dłutek Bernard (Brzeziny 1779/1810)
  76. ---------- Łukasz x Kleyna Agnieszka (Brzeziny 1790/28)
  77. ---------- Łukasz x Saganowska Dorota (Brzeziny 1783/1903)
  78. ---------- Marianna x Bojanowski Walenty (Brzeziny 1795/4)
  79. ---------- Marianna x Makówka Paweł (Brzeziny 1797/4)
  80. ---------- Paweł x Daszkiewicz Agnieszka (Brzeziny 1788/2032)
  81. ---------- Paweł x Grabowska Helena (Brzeziny 1798/3)
  82. ---------- Petronela x Borowiecki Tomasz (Brzeziny 1784/1932)
  83. Pachocki Marianna x Schreiber Jakub (Raciąż 1842/18)
  84. Pachoł Anna x Knop Paweł (Borzykowa 1832/5)
  85. ---------- Wincenty Ferrariusz x Maj Agnieszka (Kraków - św. Florian 1844/11)
  86. ---------- Wojciech x Flenik Elżbieta (Borzykowa 1825/11)
  87. Pacholak Anna x Pacholak Kazimierz (Łomna 1895/35)
  88. ---------- Jan x Peperyni Aleksandra (Łomna 1886/35)
  89. ---------- Józefa x Kuliś Paweł (Łomna 1885/3)
  90. ---------- Józefa x Salwoski Jakub (Łomna 1885/13)
  91. ---------- Kazimierz x Pacholak Anna (Łomna 1895/35)
  92. ---------- Małgorzata x Alinowski Franciszek (Łomna 1894/4)
  93. ---------- Marianna x Mamaj Szczepan (Łomna 1881/14)
  94. ---------- Marianna x Nowakowski Jan (Łomna 1882/25)
  95. ---------- Stanisław x Ocipka Katarzyna (Łomna 1881/16)
  96. ---------- Zofia x Niegodzisz Stanisław (Łomna 1890/36)
  97. Pacholczak Agnieszka x Kaczorowski Jan (Klimontów 1830/11)
  98. ---------- Franciszek x Krawczyk Marianna (Koprzywnica 1856/31)
  99. ---------- Franciszek x Sadowa Katarzyna (Koprzywnica 1857/35)
  100. ---------- Franciszek x Ura Barbara (Klimontów 1872/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne