Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pałasz (wyników 234):

  1. Pała Maciej x Rokosz Katarzyna (Koprzywnica 1851/30)
  2. Pałac Sebastian x Dziub Katarzyna (Zielonki 1832/3)
  3. Pałach Władysław x Nowak Ludwika (Domosławice, wieś Melsztyn 1929/4)
  4. Pałącki Jan x Cylk Dorota (Gniew 1800/22)
  5. Pałaczowski Julianna x Zdybalski Ignacy (Kraków - św. Florian 1834/147)
  6. Pałak Małgorzata x Słabczyk Jan (Kraków - św. Florian 1835/74)
  7. Pałas Dorota x Laskiewicz Augustyn (Kraków - Mariacka 1830/40)
  8. Pałasiewicz Stanisław x Kopytko Anna (Biesiadki, wieś Żerków 1792/1)
  9. ---------- Wojciech x Padaczek Zofia (Górzno k. Garwolina 1783/2)
  10. Pałasiński Jakub x Karliński Regina (Kraków - św. Florian 1817/38)
  11. Pałasz Albrecht x Hinz Tekla (Stężyca 1863/2)
  12. ---------- Anna x Cybula Karol (Grabowo kościerskie 1894/4)
  13. ---------- Antoni x Grabiński Julianna (Chwaszczyno 1863/15)
  14. ---------- Antoni x Literski Józefina Augustyna (Stężyca 1874/7)
  15. ---------- Antonia x Gierszewski Jan (Stężyca 1860/18)
  16. ---------- Franciszek x Miotk Zuzanna (Chwaszczyno 1864/13)
  17. ---------- Franciszka x Stencel Karol (Stężyca 1888/11)
  18. ---------- Jan x N. Augustyna (Stężyca 1885/19)
  19. ---------- Józef x Lademann Zuzanna (Chwaszczyno 1862/5)
  20. ---------- Józef x Rejchert Marianna (Pniewnik 1857/16)
  21. ---------- Józef x Tryba Anna (Stężyca 1879/17)
  22. ---------- Józef x Tryba Tekla (Stężyca 1871/4)
  23. ---------- Józefina x Felskowski Jan (Stężyca 1889/4)
  24. ---------- Józefina x Gerszewski Antoni (Stężyca 1865/21)
  25. ---------- Józefina x Hinz Jan (Stężyca 1879/3)
  26. ---------- Józefina x Mallek Antoni (Stężyca 1861/7)
  27. ---------- Katarzyna Anna x Kropidłowski Julian (Grabowo kościerskie 1932/11)
  28. ---------- Klemens Wojciech x Kropidłowski Leokadia (Grabowo kościerskie 1923/13)
  29. ---------- Marianna x Dułak Ignacy (Stężyca 1881/26)
  30. ---------- Marianna x Mark Aleksander (Stężyca 1890/17)
  31. ---------- Marianna x Piechowski Jan (Stężyca 1889/16)
  32. ---------- Marianna x Soczussa Ignacy (Chwaszczyno 1863/19)
  33. ---------- Marta x Derra Jan (Stężyca 1886/35)
  34. ---------- Teofil x Jakusz Julianna (Stężyca 1894/24)
  35. ---------- Zofia Emilia x Nadolny Wincenty (Grabowo kościerskie 1923/4)
  36. Pałaszewski Jakub x Wiercioch Katarzyna (Gniew 1766/33)
  37. Pałaszowski Stanisław x NN Anna (Barłożno 1694/8)
  38. Pałaszyński Józef x Zaborowicz Teofila (Kazimierz Biskupi 1899/7)
  39. Pałat Marianna x Krzykowski Wojciech (Kraków - Mariacka 1836/32)
  40. Pałczak Magdalena x Marciniak Jakub (Kościelec pow. kaliski 1852/16)
  41. Pałczewska Marianna x Gelik Andrzej (Brzeziny 1794/32)
  42. Pałczonka Helena x Ozimek Maciej (Koprzywnica 1812/14)
  43. Pałczyk Marianna x Spałek Jakub (Kraków - św. Szczepan 1837/60)
  44. Pałczyńska Marianna x Machniak Józef (Połaniec 1865/68)
  45. Pałczyński Agata x Latocha Kazimierz (Koprzywnica 1832/45)
  46. ---------- Agnieszka x Abraamowicz Kazimierz (Kraków - Wszyscy Święci 1825/24)
  47. ---------- Agnieszka x Kijonka Łukasz (Kraków - św. Salwator 1819/34)
  48. Pałczynski Agnieszka x Pałczynski Józef (Raciąż 1834/27)
  49. Pałczyński Andrzej x Idzikowski Tekla (Kraków - św. Szczepan 1831/55)
  50. ---------- Antoni x Piwowarski Krystyna (Chlewiska 1839/29)
  51. ---------- Jan x Grubaszek Magdalena (Kraków - św. Salwator 1835/8)
  52. ---------- Józef x Łuszczek Łucja (Kraków - św. Salwator 1831/32)
  53. Pałczynski Józef x Pałczynski Agnieszka (Raciąż 1834/27)
  54. Pałczyński Katarzyna x Skotnicki Józef (Kraków - św. Szczepan 1830/15)
  55. ---------- Marianna x Pintnik Michał (Hrubieszów 1864/15)
  56. ---------- Marianna x Prętkiewicz Walenty (Mikstat 1830/8)
  57. ---------- Marianna x Trzciński Antoni (Mileszki 1875/12)
  58. ---------- Stefan x Migaś Agnieszka (Kraków - św. Anna 1821/4)
  59. ---------- Szczepan x Grubaszek Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1821/14)
  60. Pałczyski Kilian x Twardzicki Rozalia (Kraków - Mariacka 1815/89)
  61. Pałec Tomasz x Krawczyk Tekla (Kraków - św. Krzyż 1837/5)
  62. Pałeczka Jakub x Warzoszak Marianna (Klimontów 1849/1)
  63. ---------- Marianna x Porębski Wojciech (Klimontów 1852/4)
  64. ---------- Walenty x Kulza Maria (Łoniów 1862/15)
  65. Pałemkiewicz Walenty x Golczewski Apolonia (Łoniów 1856/8)
  66. Pałęzowski Marianna x Banaczkowski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1834/66)
  67. Pałk Barbara x Grochowski Kazimierz (Barłożno 1840/16)
  68. Pałka Adam x Gumulski Marianna (Kraków - Mariacka 1835/27)
  69. ---------- Agata x Krzyszczak Wawrzyniec (Koprzywnica 1826/15)
  70. ---------- Agata x Szyda Andrzej (Dmenin 1791/11)
  71. ---------- Agnieszka x Przybylski Antoni (Kraków - św. Szczepan 1824/18)
  72. ---------- Anna x Dereń Jan (Koprzywnica 1851/8)
  73. ---------- Antoni x Pogorzelski Katarzyna (Łoniów 1832/28)
  74. ---------- Ewa x Domański Paweł (Koprzywnica 1866/5)
  75. ---------- Filip x Sypek Magdalena (Kraków - Mariacka 1833/56)
  76. ---------- Franciszek x Chrząstowski Katarzyna (Koprzywnica 1858/32)
  77. ---------- Franciszek x Szczepaniak Franciszka (Koprzywnica 1845/17)
  78. ---------- Franciszka x Sabat Franciszek (Koprzywnica 1834/28)
  79. ---------- Franciszka x Tworek Jakób (Koprzywnica 1844/49)
  80. ---------- Grzegorz x Barański Petronela (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1850/3)
  81. ---------- Helena x Kudła Jan (Łoniów 1817/198)
  82. ---------- Helena x Nowak Jakub (Kraków - Mariacka 1832/130)
  83. ---------- Jan x Ćwiertnia Barbara (Koprzywnica 1824/18)
  84. ---------- Jan x Jarosz Franciszka (Koprzywnica 1840/18)
  85. ---------- Jan x Kasprowicz Marianna (Koprzywnica 1857/36)
  86. ---------- Jan x Kordowski Barbara (Barłożno 1834/13)
  87. ---------- Jan x Maj Zofia (Koprzywnica 1849/31)
  88. ---------- Jan x Szkolak Rozalia (Połaniec 1865/33)
  89. ---------- Jan x Wiącek Teresa (Koprzywnica 1824/6)
  90. ---------- Jan x Wiekierz Anna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1791/4)
  91. ---------- Józef x Sladowski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1837/18)
  92. ---------- Józef x Woźniak Marianna (Kraków - św. Florian 1845/23)
  93. ---------- Józefa x Zawłoski Wawrzyniec (Koprzywnica 1857/52)
  94. ---------- Karol x Kucharska Antonina (Skórkowice 1880/16)
  95. ---------- Kasper x Lipczyński Józefa (Łoniów 1862/3)
  96. ---------- Kasper x Świątek Franciszka (Łoniów 1818/118)
  97. ---------- Katarzyna x Grdeń Tomasz (Koprzywnica 1838/10)
  98. ---------- Katarzyna x Lichtoń Józef (Koprzywnica 1872/6)
  99. ---------- Katarzyna x Mrozik Wojciech (Koprzywnica 1820/20)
  100. ---------- Ludwik x Pawłoski Ewa (Koprzywnica 1838/27)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne