Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pękala (wyników 65):

  1. Pękacz Agnieszka x Ulbach Franciszek (Turek 1892/38)
  2. ---------- Andrzej x Chruszcz Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/4)
  3. ---------- Franciszek x Jerz Małgorzata (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/29)
  4. ---------- Franciszka x Górski Walenty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/9)
  5. ---------- Franciszka x Wiśniewski Jan (Gniew 1927/11)
  6. ---------- Helena x Jaroczyński Antoni (Gniew 1935/7)
  7. ---------- Jan x Kowal Antonina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/6)
  8. ---------- Józefa x Jandoszek Marcin (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/1)
  9. ---------- Józefa x Janik Paweł (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/12)
  10. ---------- Łukasz x Tomasik Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/31)
  11. ---------- Marcin x Kuzaj Apolonia (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/5)
  12. ---------- Marianna x Kowalczyk Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/27)
  13. ---------- Sebastian x Brzechcy Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/14)
  14. ---------- Władysława x Markowski Jan (Gniew 1920/101)
  15. ---------- Władysława x Markowski Jan (Gniew 1920/102)
  16. Pękala Elżbieta x Woynarowski Stanisław (Klimontów 1824/27)
  17. ---------- Franciszek x Kuroń Katarzyna (Koprzywnica 1828/27)
  18. ---------- Franciszek x Zakiewski Katarzyna (Koprzywnica 1815/18)
  19. ---------- Grzegorz x Mazurek Teresa (Klimontów 1829/6)
  20. ---------- Jacek x Bargl Katarzyna (Klimontów 1832/14)
  21. ---------- Jadwiga x Łukawski Tomasz (Koprzywnica 1841/7)
  22. ---------- Jaunty x Skoczowski Marianna (Klimontów 1830/14)
  23. ---------- Józef x Bokwiak Katarzyna (Koprzywnica 1843/40)
  24. ---------- Józef x Smardowski Magdalena (Koprzywnica 1849/30)
  25. ---------- Józef x Zbierała Teresa (Koprzywnica 1853/22)
  26. ---------- Kazimierz x Majewski Julianna (Klimontów 1859/2)
  27. ---------- Maciej x Łyduch Agnieszka (Koprzywnica 1830/30)
  28. ---------- Maciej x Szczepaniak Helena (Koprzywnica 1832/9)
  29. ---------- Maciej x Szczepaniak Helena (Koprzywnica 1832/68)
  30. ---------- Małgorzata x Sabat Walenty (Koprzywnica 1817/43)
  31. ---------- Marcin x Gryzol Tekla (Koprzywnica 1854/18)
  32. Pękała Marianna x Bartuzi Walenty (Końskowola 1662/7)
  33. Pękala Marianna x Gach Józef (Koprzywnica 1839/17)
  34. ---------- Marianna x Tutakiewicz Jacek (Klimontów 1816/132)
  35. ---------- Marianna x Wilk Jan (Koprzywnica 1850/32)
  36. ---------- Michał x Napieracz Marianna (Koprzywnica 1836/28)
  37. Pękała Paweł x Włoch Ewa (Luszyn 1866/8)
  38. Pękala Walenty x Kapuściński Marianna (Koprzywnica 1863/26)
  39. ---------- Walenty x Żak Katarzyna (Koprzywnica 1873/24)
  40. ---------- Wojciech x Jezk Marianna (Końskowola 1668/23)
  41. ---------- Wojciech x Jeżyn Anna (Końskowola 1670/8)
  42. ---------- Wojciech x Łukaszczyk Ewa (Koprzywnica 1842/26)
  43. ---------- Wojciech x Tadysz Marianna (Koprzywnica 1835/31)
  44. Pękała Zofia x Gembalik Mac (Końskowola 1680/13)
  45. Pękaliński Teodora x Michalski Walenty (Kościelec pow. kaliski 1856/24)
  46. Pękalka Jan x Mazur Marianna (Dmenin 1659/7)
  47. ---------- Maciej x Pe Zofia (Końskowola 1682/9)
  48. Pękalla Szymon x Kurk Augusta (Gniew 1848/31)
  49. Pękalski Agnieszka x Kornecki Joachim (Kraków - Mariacka 1825/75)
  50. ---------- Antoni x Wołczyński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1843/24)
  51. ---------- Apolonia x Ładyda Tomasz (Koprzywnica 1823/16)
  52. ---------- Elżbieta x Bochenek Klemens (Kraków - Mariacka 1829/22)
  53. ---------- Katarzyna x Pręga Wojciech (Koprzywnica 1824/21)
  54. ---------- Katarzyna x Wawszczyk Marcin (Gnojno 1755/15)
  55. ---------- Marcin x Głaz Marianna (Gnojno 1761/6)
  56. ---------- Marianna x Karasiewicz Jan (Kraków - św. Mikołaj 1816/15)
  57. ---------- Marianna x Żak Wojciech (Koprzywnica 1858/55)
  58. ---------- Michalina x Kowalski Andrzej (Górzno k. Garwolina 1870/12)
  59. ---------- Paulina x Krzywinski Stanisław (Gniew 1862/62)
  60. ---------- Stanisław x Gorlowski Anastazja (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1881/1)
  61. ---------- Walenty x Marciniak Marianna (Luszyn 1861/5)
  62. ---------- Wawrzyniec x Dumin Katarzyna (Chlewiska 1832/79)
  63. ---------- Wawrzyniec x Gutkiewicz Katarzyna (Białobrzegi 1845/3)
  64. ---------- Zofia x Floras Walenty (Koprzywnica 1838/9)
  65. Pękosławski Józef x Cygankiewicz Łucja (Kraków - św. Florian 1828/16)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne