Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Płutnikiewicz (wyników 33):

  1. Płuchta Szymon x Kolbiasz Barbara (Kraków - św. Florian 1817/39)
  2. Płucienniczak Agnieszka x Błaszak Jakub (Gródek 1893/10)
  3. ---------- Marianna x Jaskólski Paweł (Gródek 1889/3)
  4. ---------- Szymon x Brzozowska Ewa (Brzeziny 1787/2017)
  5. Płucienniczek Feliksa x Nierychły Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1909/7)
  6. Płuciennik Agnieszka x Puchałka Sebastian (Dmenin 1676/1)
  7. ---------- Anna x Kanafka Walenty (Dmenin 1837/5)
  8. ---------- Eleonora x Burakowski Tomasz (Pniewnik 1830/3)
  9. ---------- Helena x Kopyciński Wojciech (Dmenin 1790/10)
  10. ---------- Julianna x Gałęza Andrzej (Kazimierz Biskupi 1895/33)
  11. ---------- Katarzyna x Kunicki Antoni (Skórkowice 1864/23)
  12. ---------- Marianna x Chwałek Ignacy (Dmenin 1790/12)
  13. ---------- Michalina x Woźniak Walenty (Kazimierz Biskupi 1898/13)
  14. ---------- Weronika x Ratajczyk Franciszek (Kazimierz Biskupi 1924/59)
  15. ---------- Zuzanna x Karpiński Grzegorz (Pniewnik 1833/5)
  16. Płuciński Jan x Durczak Petronela (Krysk 1873/7)
  17. Płuczyniczak Jan x Romiński Marianna (Kazimierz Biskupi 1904/37)
  18. Płudowski Klara x Wierzejski (Pieniążek) Józef (Trzebieszów 1810/222)
  19. ---------- Zofia x Grochowski Andrzej (Trzebieszów 1810/408)
  20. Płuszkowski Wojciech x Zieliński Józefa (Żelazna 1870/1)
  21. Płut Urszula x Miron Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1814/106)
  22. Płuta Kazimierz x Subiński Agnieszka (Kraków - Mariacka 1818/37)
  23. Płutnikiewicz Bazyli x Banecki Anna (Hrubieszów 1840/16)
  24. ---------- Bazyli x Burtnił Zofia (Hrubieszów 1841/16)
  25. ---------- Bazyli x Zawadzki Katarzyna (Hrubieszów 1856/21)
  26. ---------- Grzegorz x Zabłocki Barbara (Hrubieszów 1865/27)
  27. ---------- Jan x Bulichowski Apolonia (Hrubieszów 1867/16)
  28. ---------- Marianna x Małek Jakub (Hrubieszów 1860/19)
  29. ---------- Marianna x Senkowski Paweł (Hrubieszów 1839/20)
  30. Płuzinski Barbara x Berendt Jan (Raciąż 1860/2)
  31. ---------- Katarzyna x Berendt Józef (Raciąż 1865/21)
  32. Płużykowski Franciszka x Gajkowski Jan (Gniew 1840/10)
  33. Płuzynowski Marcin x Paluchowski Franciszka (Gniew 1837/32)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne