Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Płodkowski (wyników 98):

  1. Płoć Elżbieta x Stryjczak Grzegorz (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1784/24)
  2. Płoceniczak Maciej x Maciaszek Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1815/11)
  3. Płocharz Maciej x N. Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1772/13)
  4. Płocheciński Marianna x Gozdek Stanisław (Pniewnik 1759/33)
  5. Płochocki Konstancja x Kosowski Adam (Pniewnik 1837/5)
  6. Płochowski Marcjanna x Krowicki Szczepan (Działoszyce 1827/4)
  7. Płocica Wojciech x Kurzasz Elżbieta (Dmenin 1759/3)
  8. Płocienniczak Bonawentura x Raukowski Franciszka (Kazimierz Biskupi 1847/7)
  9. Płociennik Franciszek x Malinowski Teresa (Gniew 1952/10)
  10. Płocieński Agnieszka x Piestrzyński Wojciech (Dmenin 1802/1)
  11. Płociński Adam x Kozakiewicz Marianna (Łomna 1892/5)
  12. ---------- Franciszek x Adamczewski Józefa (Łomna 1893/5)
  13. ---------- Marianna x Majewski Jan (Łomna 1883/5)
  14. ---------- Rozalia x Żarno[w]ski Antoni (Dmenin 1803/8)
  15. Płodkowski Józefa x Zabłocki Jan (Płock 1861/63)
  16. Płodowski Katarzyna x Rudziński Piotr (Trzebieszów 1813/205)
  17. ---------- Rozalia x Domański Jan Tomasz (Trzebieszów 1813/27)
  18. ---------- Tomasz x Izdebski Franciszka (Trzebieszów 1812/302)
  19. Płodysiewicz Wojciech x Paliński Marianna (Kraków - św. Anna 1811/4)
  20. Płomień Marianna x Kardas Antoni (Połaniec 1824/10)
  21. Płomiński Antonina x Ozga Tomasz (Grocholice 1879/3)
  22. ---------- Marianna x Skalski Karol (Grocholice 1883/27)
  23. ---------- Marianna x Stanisz Michał (Grocholice 1888/2)
  24. ---------- Michalina x Gomoliński Aleksander (Grocholice 1882/10)
  25. Płoncyński Szczepan x Puchalski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1841/38)
  26. Płonczak Bartłomiej x Kośmider Marianna (Podlesie 1766/2)
  27. Płonczynski Andrzej x Morawski Karolina Salomea (Kazimierz Biskupi 1825/1)
  28. Płonczyński Bartłomiej x Chodkiewicz Regina (Kraków - św. Szczepan 1843/7)
  29. ---------- Wiktor x Schugt Maria (Kraków - św. Szczepan 1842/28)
  30. Płoniewski Marcin x Lewandowski Rozalia (Papowo Toruńskie 1871/36)
  31. Płonka Franciszek x Dobrowodzki Barbara (Kraków - św. Mikołaj 1821/5)
  32. ---------- Józef x Leśniowski Julianna (Kraków - św. Florian 1815/47)
  33. ---------- Józef x Piegża Barbara (Skała 1828/12)
  34. ---------- Marianna x Śpiewaczek Kazimierz (Podlesie 1781/2)
  35. ---------- Salomea x Morytko Jan (Kraków - Mariacka 1832/135)
  36. ---------- Szczepan x Puchalski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1841/38)
  37. Płonkowski Anna x Bednarczuk Wincenty (Hrubieszów 1835/20)
  38. ---------- Jan x M... Marianna (Hrubieszów 1858/4)
  39. ---------- Joachim x Bobarek Magdalena (Hrubieszów 1836/11)
  40. ---------- Marcelina x Nazar Łukasz (Hrubieszów 1868/13)
  41. Płoński Antonina x Żebrowski Franciszek (Okrzeja 1851/26)
  42. ---------- Barbara x Foltyński Jan (Kraków - św. Szczepan 1834/66)
  43. ---------- Lucyna x Gacek Wawrzyniec (Koprzywnica 1819/6)
  44. ---------- Piotr x Wojnicki Franciszka (Okrzeja 1832/17)
  45. Płoskonka Michał x Bania Wiktoria (Siercza, par. Wieliczka 1864/13)
  46. ---------- Michał x Przęczek Salomea (Siercza, par. Wieliczka 1871/2)
  47. Płoskun Franciszka x Fijałkoski Franciszek (Łomna 1888/14)
  48. Płoszaj Józef x Głowacki Apolonia (Ludzisko 1827/0)
  49. ---------- Marianna x Samczynski Maciej (Kraków - św. Szczepan 1823/25)
  50. Płoszajek Tomasz x Jagieła Łucja (Podlesie 1697/3)
  51. Płoszewski Marcin x Michalak Dorota (Kazimierz Biskupi 1832/43)
  52. Płoszka Grzegorz x Lenarcik Łucja (Jeżów 1811/10)
  53. ---------- Jan x Fiałkowski Teresa (Jeżów 1822/9)
  54. ---------- Jan x Smalc Agata (Jeżów 1824/28)
  55. ---------- Mateusz x Nk Łucja Dorota (Jeżów 1820/6)
  56. Płotczyk Helena x Kamrowski Michał (Gniew 1965/17)
  57. Płotk Rozalia x Konkol Edward (Grabowo kościerskie 1867/6)
  58. Płotka Ewa x Zaworski Franciszek (Stężyca 1871/9)
  59. ---------- Franciszek x Dublinowski Franciszka (Stężyca 1887/16)
  60. ---------- Ignacy x Ropell Marianna (Stężyca 1867/22)
  61. ---------- Jakub x Dawidowski Antonina (Stężyca 1887/4)
  62. ---------- Józef x Domaszk Barbara (Stężyca 1864/4)
  63. ---------- Józef x Stobiński Marianna (Stężyca 1882/2)
  64. ---------- Marianna x Strenga Jan (Stężyca 1860/2)
  65. ---------- Paulina x Ludwichowski August (Stężyca 1864/16)
  66. Płowacki Błażej x Rzechak Agnieszka (Kraków - św. Anna 1814/1)
  67. Płowaś Marianna x Ręcławowicz Antoni (Serokomla 1816/5)
  68. Płowczyk Paweł x Stefanowski Józefa (Żelazna 1877/3)
  69. ---------- Wiktoria x Kołodziejek Antoni (Żelazna 1871/14)
  70. Płowęcki Agnieszka x Zając Kazimierz (Koprzywnica 1860/51)
  71. Płowiec Agnieszka x Samburski Błażej (Obiechów 1857/2)
  72. ---------- Antoni x Gabryś Marianna (Obiechów 1833/1)
  73. ---------- Antoni x Kimla Agnieszka (Obiechów 1840/4)
  74. ---------- Antoni x Wętchło Kunegunda (Obiechów 1836/5)
  75. ---------- Franciszek x Omnicki Konstancja (Obiechów 1855/3)
  76. ---------- Franciszka x Strzelec Józef (Obiechów 1832/21)
  77. ---------- Franciszka x Wasileński Franciszek (Obiechów 1827/11)
  78. ---------- Józef x Jędrychowski Katarzyna (Obiechów 1826/10)
  79. ---------- Julianna x Szczerba Wincenty (Obiechów 1861/10)
  80. ---------- Maciej x Hałon Urszula (Obiechów 1853/1)
  81. ---------- Maciej x Trzeszkowski Justyna (Obiechów 1859/10)
  82. ---------- Marianna x Kłęk Wojciech (Obiechów 1850/5)
  83. ---------- Marianna x Milej Mateusz (Obiechów 1832/3)
  84. ---------- Marianna x Milej Szymon (Obiechów 1827/3)
  85. ---------- Piotr x Makieła Katarzyna (Obiechów 1823/5)
  86. ---------- Tomasz x Rećko Tekla (Obiechów 1833/6)
  87. ---------- Zuzanna x Gębka Jan (Obiechów 1848/4)
  88. Płowik Anna x Różański Hieronim (Żelazna 1889/9)
  89. Płoza Bernard x Juda Anna (Koprzywnica 1853/21)
  90. ---------- Bernard x Szczepaniak Józefa (Koprzywnica 1847/27)
  91. ---------- Franciszek x Batorski Katarzyna (Koprzywnica 1850/26)
  92. ---------- Jan x Batorski Franciszka (Koprzywnica 1858/36)
  93. ---------- Jan x Sanrukała Katarzyna (Koprzywnica 1873/19)
  94. ---------- Katarzyna x Gach Jacek (Koprzywnica 1856/8)
  95. ---------- Maciej x Okleczak Tekla (Koprzywnica 1820/29)
  96. ---------- Marianna x Czerniecki Tomasz (Koprzywnica 1850/4)
  97. ---------- Zofia x Mazurek Jan (Podlesie 1650/2)
  98. Płoziński Magdalena x Rokosz Piotr (Koprzywnica 1854/23)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne