Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Ostroski (wyników 359):

  1. Ost Ferdynand x Lazurewicz Julianna (Gniew 1817/33)
  2. ---------- Jan x Mileki Katarzyna (Gniew 1817/34)
  3. Ostajewski Marianna x Położyński Józef (Kazimierz Biskupi 1890/19)
  4. Ostap Józefa x Szósta Piotr (Hrubieszów 1867/28)
  5. Ostapczuk Bazyli x B Małgorzata (Hrubieszów 1813/62)
  6. ---------- Helena x Zyłaniuk Wincenty (Stary Oleksiniec 1842/2)
  7. Ostapiuk Bazyli x Niezgoda Katarzyna (Hrubieszów 1864/8)
  8. ---------- Teodor x Solak Marianna (Hrubieszów 1862/17)
  9. Ostaś Jan x Kozłowski Urszula (Pniewnik 1738/15)
  10. ---------- Sebastian x Roguski Marianna (Pniewnik 1738/16)
  11. ---------- Wincenty x Nojszewski Anna (Pniewnik 1736/2)
  12. Ostaśkiewicz Bartłomiej x Lewandowski Magdalena (Gieczno 1813/10)
  13. Ostaszewski Julianna x Bratkowksi Wincenty (Kraków - Mariacka 1826/31)
  14. ---------- Karol x Sztyfler Joanna (Kraków - św. Krzyż 1822/8)
  15. ---------- Kazimierz x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/28)
  16. ---------- Leon x Tchórzeński Franciszka (Górzno k. Garwolina 1765/3)
  17. ---------- Małgorzata x Kolman Paweł (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/215)
  18. ---------- Tomasz x Staniszewski Konstancya (Nieborów 1829/10)
  19. Ostaszkiewicz Stefan x Cywiński Anna (Hrubieszów 1864/13)
  20. Ostatek Anna x Wojtal Ignacy (Bełżyce 1834/24)
  21. Ostawski Barbara x W_zała Józef (Gniew 1845/54)
  22. Ostenda Marianna x Rogoziński Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1817/5)
  23. Osterczyk Anna x Wróblewski Stefan (Pierzchnica: wieś Szczecno 1881/1)
  24. Osterode Anna x Mrozek Maciej (Gniew 1883/48)
  25. ---------- Jan x Lubawski Rozalia (Gniew 1876/33)
  26. ---------- Wilhelm x Hórnle Henryka (Gniew 1849/61)
  27. Osteroth Otto x Pohlmann Anna (Gniew 1858/51)
  28. Osterroth Anna x Slomke Adolf (Gniew 1904/28)
  29. Osto Michał x Płatek Marianna (Kraków - Mariacka 1829/2)
  30. Ostoja Anna x Kąpa Antoni (Brzeziny 1796/12)
  31. ---------- Magdalena x Sałata Tomasz (Brzeziny 1787/2025)
  32. Ostojczczonka Marianna x Potyrała Maciej (Dmenin 1774/1)
  33. Ostojeński Ludwik x Łapa Konstancja (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/69)
  34. Ostojski Marianna x Potyrała Maciej (Dmenin 1774/1)
  35. ---------- Wojciech x Watak Urszula (Dmenin 1798/10)
  36. Ostolski Bolesław x Zając Stefania (Górzno k. Garwolina 1935/28)
  37. ---------- Edward x Zając Krystyna (Górzno k. Garwolina 1964/21)
  38. ---------- Henryk x Jarosz Krystyna (Górzno k. Garwolina 1964/25)
  39. ---------- Jan x Korcz Danuta (Górzno k. Garwolina 1970/9)
  40. ---------- Mieczysław x Krasiński Genowefa (Górzno k. Garwolina 1949/9)
  41. ---------- Piotr x Wyrzykowski Stanisława (Górzno k. Garwolina 1934/16)
  42. ---------- Stanisław x Bożek Zofia (Górzno k. Garwolina 1932/25)
  43. Ostowski Małgorzata x Bożanowicz Kajetan (Białobrzegi 1829/1)
  44. Ostrach Agnieszka x Wieczorek Józef (Opole Lubelskie 1858/46)
  45. Ostręga Feliks x Tworek Katarzyna (Niekrasów Świętokrzyski 1928/18)
  46. ---------- Jan x Opilak Marianna (Połaniec 1866/17)
  47. Ostroda Jan Bernard x Meloch Anastazja (Gniew 1905/28)
  48. Ostrode Anastazja x Bartsch Paweł (Gniew 1909/1)
  49. ---------- Franciszka x Breiski Antoni (Gniew 1890/8)
  50. ---------- Jan x Lewoczewicz Rozalia (Gniew 1918/21)
  51. ---------- Jan x Lewoczewicz Rozalia (Gniew 1918/22)
  52. ---------- Jan x Penkalski Józefa (Gniew 1945/11)
  53. ---------- Józef x Kozłowski Krystyna (Gniew 1954/27)
  54. ---------- Małgorzata x Kleinschmidt Franciszek Bronisław (Gniew 1946/64)
  55. ---------- Renata x Szulc Zbigniew (Gniew 1966/28)
  56. ---------- Wilhelm Leopold x Pyrulwa_ Katarzyna (Gniew 1826/21)
  57. Ostróg Piotr x Kasiura Agnieszka (Borzykowa 1854/27)
  58. Ostrogorski Andrzej x Gawron Barbara (Kraków - Mariacka 1834/107)
  59. Ostrogurski Piotr x Syrda Petronela (Kraków - św. Salwator 1835/16)
  60. Ostrok Amelia x Konitzki Jann (Gniew 1851/30)
  61. Ostromecki Aleksander x Surowski Józefa (Kraków - św. Anna 1835/20)
  62. Ostromęcki Mikołaj x Nowakowski Marianna (Kraków - Boże Ciało 1828/30)
  63. ---------- Mikołaj x Stefański Julianna (Kraków - Boże Ciało 1834/4)
  64. Ostroski Jakób x Przezdziąk Małgorzata (Raciążek 1787/13)
  65. ---------- Katarzyna x Pawelczak Stanisław (Koprzywnica 1827/35)
  66. ---------- Małgorzata x Wojcikoski Walenty (Koprzywnica 1828/36)
  67. ---------- Marianna x Białowąs Jan (Łomna 1892/36)
  68. Ostrowicki Hilary x Turalski Ludwika (Płock 1887/56)
  69. ---------- Walenty x Olszewski Apolonia (Koprzywnica 1821/18)
  70. Ostrowicz Andrzej x Gadulski Józefa (Dmenin 1853/11)
  71. ---------- Andrzej x Śliwakowski Anna (Dmenin 1886/21)
  72. ---------- Antoni x Solarz Krystyna (Dmenin 1880/10)
  73. ---------- Antonina x Cichy Jan (Dmenin 1888/1)
  74. ---------- Franciszka x Krężlewski Hipolit (Dmenin 1861/26)
  75. ---------- Ignacy x Świerczyński Marianna Antonina (Dmenin 1881/6)
  76. ---------- Jan x Pasikowski Elżbieta (Mikstat 1842/13)
  77. ---------- Julianna x Pawlik Michał (Dmenin 1865/27)
  78. ---------- Katarzyna x Dobrowolski Szymon (Dmenin 1856/14)
  79. ---------- Kazimierz x Adamus Józefa (Dmenin 1883/17)
  80. ---------- Kazimierz x Ściślak Agnieszka (Dmenin 1821/3)
  81. ---------- Ludwika x Dobrowolski Tomasz (Dmenin 1873/6)
  82. ---------- Marianna x Basiński Andrzej (Dmenin 1879/18)
  83. ---------- Marianna x Błachowicz Tomasz (Dmenin 1747/2)
  84. ---------- Marianna x Kosiński Aleksander (Dmenin 1865/2)
  85. ---------- Marianna x Nitecki Wojciech (Dmenin 1880/3)
  86. ---------- Mateusz x Stolarczyk Klara (Dmenin 1860/5)
  87. ---------- Mikołaj x Ściślak Marianna (Dmenin 1842/1)
  88. ---------- Mikołaj x Zając Katarzyna (Dmenin 1859/15)
  89. ---------- Salomea x Rąmbecki Adam (Dmenin 1745/2)
  90. ---------- Stanisław x Miałkowski Marianna (Dmenin 1886/8)
  91. ---------- Urszula x Włodarczyk Jan (Dmenin 1824/9)
  92. ---------- Walenty x Kowalczyk Agnieszka (Dmenin 1843/4)
  93. ---------- Wiktoria x Kubicz Maciej (Dmenin 1850/10)
  94. ---------- Wincenty x Broniszewski Małgorzata (Dmenin 1840/7)
  95. ---------- Wojciech x Dobrowolski Salomea (Dmenin 1838/7)
  96. ---------- Zofia x Loch Jacek (Dmenin 1785/4)
  97. Ostrowiczek Jakub x Dembczyk Franciszka (Dmenin 1780/5)
  98. Ostrowidz Benedykt x Purola Gertruda (Dmenin 1800/11)
  99. ---------- Franciszek x Ślęzak Gertruda (Dmenin 1808/2)
  100. ---------- Kacper x Szliwicki Barbara (Dmenin 1791/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne