Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Orzechowski (wyników 112):

  1. Orzech Agnieszka x Tokarzewski Norbert (Brok 1818/9)
  2. ---------- Elżbieta x Urbankiewicz Andrzej (Gniew 1782/29)
  3. ---------- Katarzyna x Burmistrzak Melchior (Wieniec 1809/531)
  4. ---------- Marianna x Marszał Andrzej (Chwaszczyno 1832/22)
  5. Orzechoski Anastazja x Kozłoski Jan (Kazimierz Biskupi 1830/39)
  6. ---------- Scholastyka x Mańkoski Marcin (Łomna 1889/13)
  7. Orzechowksi Wincenty x Sobierajski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1842/36)
  8. Orzechowska Magdalena x Brudkowski Bonawentura (Skórkowice 1879/37)
  9. Orzechowski Agnieszka x Krawczyk Bartłomiej (Kraków - św. Krzyż 1829/2)
  10. ---------- Agnieszka x Stankiewicz Michał (Koprzywnica 1852/33)
  11. ---------- Agnieszka x Zwolski Mateusz (Koprzywnica 1814/34)
  12. ---------- Alojzy x Rajski Monika (Gniew 1917/21)
  13. ---------- Alojzy x Rajski Monika (Gniew 1917/22)
  14. ---------- Andrzej x Borucki Marianna (Papowo Toruńskie 1849/11)
  15. ---------- Andrzej x Brusakiewicz Marianna (Papowo Toruńskie 1798/10)
  16. ---------- Andrzej x Nojszewski Kunegunda (Pniewnik 1760/45)
  17. ---------- Andrzej x Piasecki Katarzyna (Papowo Toruńskie 1829/13)
  18. ---------- Andrzej x Rybiszewski Marianna (Gniew 1759/23)
  19. ---------- Andrzej x Sudziel Anna (Borzykowa 1830/6)
  20. ---------- Anna x Piórkowski Franciszek (Papowo Toruńskie 1887/7)
  21. ---------- Antoni x Lesko Ewa (Pniewnik 1838/4)
  22. ---------- Antoni x Michalski Józefa (Pniewnik 1833/22)
  23. ---------- Antoni x Rusin Małgorzata (Borzykowa 1864/27)
  24. ---------- Antonina x Wroniszowski Jan (Skórkowice 1873/28)
  25. ---------- Barbara x Racławski Maciej (Papowo Toruńskie 1808/2)
  26. ---------- Barbara x Racławski Maciej (Papowo Toruńskie 1808/3)
  27. ---------- Barbara x Zwoleński Jakub (Papowo Toruńskie 1833/15)
  28. ---------- Bernard x Syntek Anna (Gniew 1909/34)
  29. ---------- Bogumiła x Danecki Hipolit Feliks (Mileszki 1849/13)
  30. ---------- Eleonora x Lewandowski Walenty (Papowo Toruńskie 1841/12)
  31. ---------- Elżbieta x Knuth Jan (Gniew 1920/30)
  32. ---------- Ewa x Bugajski Ignacy (Łoniów 1859/2)
  33. ---------- Ewa x Latowski Władysław (Pniewnik 1858/3)
  34. ---------- Franciszek x Gajewski Agnieszka (Papowo Toruńskie 1859/17)
  35. ---------- Franciszek x Schonau Helena (Gniew 1944/22)
  36. ---------- Franciszek x Widorzycki Barbara (Gniew 1872/21)
  37. ---------- Franciszka x Skowroński Melchior (Papowo Toruńskie 1832/16)
  38. ---------- Franciszka x Ukszewski Jan (Gniew 1896/7)
  39. ---------- Franciszka x Wałdkowiński Andrzej (Kraków - św. Florian 1837/115)
  40. ---------- Franciszka x Zwierzchaczewski Maciej (Lubraniec 1857/14)
  41. ---------- Herszlik x Szymonowicz Rywka (Lgota Wielka 1824/16)
  42. ---------- Izydor x Radzimowski Marianna (Gniew 1902/24)
  43. ---------- Jadwiga x Buczkowski Hubert (Papowo Toruńskie 1834/21)
  44. ---------- Jadwiga x Medenski Maciej (Kazimierz Biskupi 1848/7)
  45. ---------- Jadwiga x Przylepka Paweł (Bebelno 1724/3)
  46. ---------- Jadwiga x Rutkowski Władysław (Papowo Toruńskie 1786/4)
  47. ---------- Jadwiga x Wentzkowski Michał (Papowo Toruńskie 1864/14)
  48. ---------- Jakub x Burakowski Antonina (Grudusk 1874/12)
  49. ---------- Jakub x Gołecki Anastazja (Gniew 1884/47)
  50. ---------- Jakub x Leszczyński Rozalia (Grudusk 1876/20)
  51. ---------- Jan x Alechowicz Marianna (Papowo Toruńskie 1802/5)
  52. ---------- Jan Józef x Wasielewski Marianna (Gniew 1871/37)
  53. ---------- Jan x Kondratowicz Marianna (Brok 1819/15)
  54. ---------- Jan x Leider Marta (Gniew 1940/20)
  55. ---------- Jan x Pojałowski Regina (Zielonki 1846/23)
  56. ---------- Jan x Szadkiewicz Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1836/43)
  57. ---------- Józef x Jaworska Bronisława (Niekrasów Świętokrzyski 1926/26)
  58. ---------- Józef x Jędrzejewski Anna (Barłożno 1907/21)
  59. ---------- Józef x Szubryk Rozalia (Papowo Toruńskie 1889/8)
  60. ---------- Józefa x Maciejewski Jan (Kazimierz Biskupi 1848/16)
  61. ---------- Józefa x Medyński Michał (Kazimierz Biskupi 1861/13)
  62. ---------- Józefa x Wybrański Łukasz (Borzykowa 1855/7)
  63. ---------- Katarzyna x Alechnowicz Franciszek (Papowo Toruńskie 1790/6)
  64. ---------- Katarzyna x Czyliszcz Aleksander (Krzemieniec 1842/8)
  65. ---------- Katarzyna x Dąbrowski Kajetan (Płock 1867/23)
  66. ---------- Katarzyna x Dormowicz Andrzej (Papowo Toruńskie 1852/8)
  67. ---------- Katarzyna x Karperącki Józef (Raciążek 1782/2)
  68. ---------- Katarzyna x Neumann Józef (Gniew 1833/23)
  69. ---------- Katarzyna x Nogieć Paweł (Kraków - św. Anna 1830/10)
  70. ---------- Katarzyna x Rutkowski Marcin (Papowo Toruńskie 1826/2)
  71. ---------- Katarzyna x Rutkowski Władysław (Papowo Toruńskie 1786/2)
  72. ---------- Kazimierz x Obrępalski Franciszka (Pniewnik 1768/129)
  73. ---------- Kazimierz x Rabiński Marianna (Pniewnik 1806/148)
  74. ---------- Magdalena x Zwolski Antoni (Koprzywnica 1821/35)
  75. ---------- Maria x Sliwinski Dominik (Gniew 1856/56)
  76. ---------- Marianna x Ferenc Sebastian (Papowo Toruńskie 1840/8)
  77. ---------- Marianna x Kukiełczyński Stanisław (Płock 1864/60)
  78. ---------- Marianna x Kupiecki Stefan (Papowo Toruńskie 1816/3)
  79. ---------- Marianna x Kwiatkowski Jan (Papowo Toruńskie 1870/9)
  80. ---------- Marianna x Pribicki Szymon (Papowo Toruńskie 1881/13)
  81. ---------- Marta x Zeglarski Edmund (Gniew 1895/7)
  82. ---------- Michał x Ciesielski Anna (Gniew 1878/29)
  83. ---------- Michał x Schuster Anna (Gniew 1886/32)
  84. ---------- Mikołaj x Białowąs Agnieszka (Łomna 1890/17)
  85. ---------- Mikołaj x Orczykowski Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1813/21)
  86. ---------- N. x Prebendowski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/13)
  87. ---------- Paweł x Baran Wiktoria (Pniewnik 1798/60)
  88. ---------- Paweł x Żołnowski Małgorzata (Gniew 1934/35)
  89. ---------- Petronela x Domaradzki Walenty (Koprzywnica 1833/10)
  90. ---------- Petronela x Umiński Jan (Papowo Toruńskie 1840/6)
  91. ---------- Piotr x Nowak Apolonia (Kraków - Mariacka 1840/23)
  92. ---------- Rozalia x Baran Wawrzyniec (Pniewnik 1835/1)
  93. ---------- Salomea x Batorski Mikołaj (Kraków - Mariacka 1835/74)
  94. ---------- Szymon x Rutkowski Franciszka (Gniew 1873/48)
  95. ---------- Tekla x Ba?k Walenty (Żelazna 1873/36)
  96. ---------- Tomasz x Łopatkiewicz Rosalia (Koprzywnica 1812/13)
  97. ---------- Tomasz x Melczarski Rozalia (Papowo Toruńskie 1853/11)
  98. ---------- Tomasz x Wiązek Marianna (Kraków - św. Florian 1831/29)
  99. ---------- Walenty x Redmerski Jadwiga (Papowo Toruńskie 1833/2)
  100. ---------- Walenty x Roguski Katarzyna (Pniewnik 1779/229)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne