Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Orlikowski (wyników 69):

  1. Orlak Andrzej x Hoff Anna Dorota (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/17)
  2. Orlecki Józefa x Szlichta Józef (Kraków - św. Szczepan 1827/7)
  3. Orlicki Maciej x Wiśniewski Józefa (Kraków - św. Salwator 1838/36)
  4. ---------- Szymon x Cwikleński Anna (Kraków - Mariacka 1822/21)
  5. Orligóra Maciej x Mocny Anna (Turek 1891/17)
  6. Orlik Anna x Carl Michał (Raciąż 1808/7)
  7. ---------- Antoni x Chmielowiec Petronela (Koprzywnica 1873/32)
  8. ---------- Barbara x Norberczyk Szymon (Borzykowa 1864/33)
  9. ---------- Franciszek x Wodzisławski Marianna (Borzykowa 1844/8)
  10. ---------- Ignacy x Spochalwica Magdalena (Raciąż 1777/4)
  11. ---------- Jakub x Stypka Katarzyna (Borzykowa 1866/26)
  12. ---------- Jan x Murolf Katarzyna (Raciąż 1852/14)
  13. ---------- Katarzyna x Piechorowski Maciej (Kraków - św. Salwator 1835/3)
  14. ---------- Kazimierz x Kryki Marianna (Raciąż 1786/5)
  15. ---------- Ludwika x Kędzierski Wincenty (Jelonki 1858/33)
  16. ---------- Marianna x Chudy Maciej (Borzykowa 1821/2)
  17. ---------- Marianna x Pieniążek Aleksander (Górzno k. Garwolina 1791/9)
  18. ---------- Mateusz x Brzozowski Małgorzata (Borzykowa 1822/10)
  19. ---------- Mikołaj x Krzysiownik Jadwiga (Końskowola 1654/11)
  20. ---------- Salomea x Lis Wojciech (Górzno k. Garwolina 1803/6)
  21. ---------- Tomasz x Chudy Małgorzata (Borzykowa 1820/13)
  22. ---------- Wojciech x Jaguściak Marianna (Borzykowa 1824/25)
  23. ---------- Zofia x Skrzypek Jan (Borzykowa 1860/14)
  24. ---------- Zofia x Winiarski Jan (Łoniów 1867/1)
  25. Orlikowski Andrzej x Moska Rozalia (Luszyn 1861/4)
  26. ---------- Anna x Theyl Mateusz (Raciąż 1831/5)
  27. ---------- Antoni x Przybylski Genowefa (Raciąż 1975/24)
  28. ---------- Antoni x Rajca Anna (Bebelno 1885/2)
  29. ---------- Danuta x Janta (Lipiński) Piotr (Raciąż 1995/3)
  30. ---------- Franciszek x Kurkowski Rozalia (Raciąż 1836/10)
  31. ---------- Jadwiga x Rybka Kazimierz (Raciąż 1963/8)
  32. ---------- Jan x Jędrasik Jadwiga (Bebelno 1862/9)
  33. ---------- Józef x Kocołuch Anna (Bebelno 1892/2)
  34. ---------- Justyna x Czarlinski Piotr (Raciąż 1783/7)
  35. ---------- Konrad x Nelke Marta (Raciąż 1933/20)
  36. ---------- Maria x Jasionowicz Alfred (Raciąż 1973/11)
  37. ---------- Marianna x Pracki Roch (Raciąż 1831/18)
  38. ---------- Mikołaj x Marzec Jadwiga (Bebelno 1881/9)
  39. ---------- Mikołaj x Ruta Tekla (Bebelno 1859/16)
  40. ---------- Rozalia x Teschke Piotr (Raciąż 1844/26)
  41. ---------- Stanisław x Suchomski Bożena (Raciąż 1973/16)
  42. ---------- Stefan Leon x Kibitz Gertruda (Raciąż 1963/15)
  43. ---------- Władysław x Trzoski Irena (Gniew 1955/40)
  44. Orliński Katarzyna x Kempski Wojciech (Dzierzgów 1829/26)
  45. Orlop Marianna x Szabatowicz Mikołaj (Hrubieszów 1820/16)
  46. Orlowski Anna x Chylla Jan (Gniew 1853/7)
  47. ---------- Anna x Piątek Tomasz (Gniew 1849/66)
  48. ---------- Apolonia x Louis Herman (Gniew 1886/11)
  49. ---------- Barbara x Osakiewicz Wilhelm (Gniew 1883/41)
  50. ---------- Domicela x Grzenda Teofil (Gniew 1887/31)
  51. ---------- Franciszek x Bromierski Anna (Gniew 1852/51)
  52. ---------- Franciszek x Machlus Katarzyna (Gniew 1875/29)
  53. ---------- Franciszek x Zakrzewski Anna (Gniew 1891/31)
  54. ---------- Franciszka x Czarnecki Antoni (Gniew 1884/13)
  55. ---------- Jan x Dembicki Franciszka (Gniew 1896/41)
  56. ---------- Jan x Jablonski Pelagia (Gniew 1892/35)
  57. ---------- Joanna x Kusowik Jan (Gniew 1895/26)
  58. ---------- Julia x Polenz Franciszek (Gniew 1890/35)
  59. ---------- Katarzyna x Fritz Wilhelm (Gniew 1875/33)
  60. ---------- Katarzyna x Jendrzejewski Józef (Gniew 1879/4)
  61. ---------- Katarzyna x K_rowski Antoni (Gniew 1853/43)
  62. ---------- Krystyna x Rolft Jan (Gniew 1796/22)
  63. ---------- Maria x Sikorski Hubert (Gniew 1883/4)
  64. ---------- Marianna x Ciarkowski Maciej (Gniew 1832/10)
  65. ---------- Michał x Gładowski Katarzyna (Klimontów 1884/11)
  66. ---------- Onufry x Borowski Marianna (Kraków - Mariacka 1833/44)
  67. ---------- Piotr x Lipinski Matylda (Dobrzejewice 1856/6)
  68. ---------- Praxeda x Babicz Bazyl (Kolembrody, par. grekokatolicka 1856/1)
  69. ---------- Rozalia x Pestka Antoni (Gniew 1853/66)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne