Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Orłowski (wyników 154):

  1. Orło Franciszka x Hutrowski Ignacy (Raciąż 1870/12)
  2. Orłoś Katarzyna x Zając Jakub (Działoszyce 1827/13)
  3. Orłoski Łucja x Marzec Benedykt (Klimontów 1850/3)
  4. Orłówka Klara x Wienciorek Jan (Jeżów 1820/8)
  5. Orłowska Marianna x Juźwikowski Mikołaj (Brzeziny 1771/1641)
  6. ---------- Waleria x Mizerski Jakub (Skórkowice 1887/38)
  7. Orłowski Agnieszka x Buczkowski Jakub (Klimontów 1819/95)
  8. ---------- Agnieszka x Górka Teodor (Gniew 1931/5)
  9. ---------- Agnieszka x Pielakowicz Grzegorz (Hrubieszów 1858/41)
  10. ---------- Anastazja x Florin Józef (Gniew 1862/70)
  11. ---------- Anna x Jankowski Jan (Gniew 1857/26)
  12. ---------- Anna x Kloda Franciszek (Gniew 1857/38)
  13. ---------- Anna Maria x Jendrzejewski Maksymilian (Gniew 1941/34)
  14. ---------- Anna x Planeczyński Wawrzyniec (Papowo Toruńskie 1811/1)
  15. ---------- Anna x Rynkowski Augustyn (Gniew 1834/52)
  16. ---------- Anna x Wojewodka Ludwik (Gniew 1824/50)
  17. ---------- Antoni x Kaczor Jadwiga (Siercza, par. Wieliczka 1814/7)
  18. ---------- Antoni x Tirpicz Ksawera Józefa (Bebelno 1880/6)
  19. ---------- Antonina x Janicki Ignacy (Kazimierz Biskupi 1889/8)
  20. ---------- Apolinary x Błażek Weronika (Barłożno 1903/9)
  21. ---------- Apolonia x Bernacki Andrzej (Papowo Toruńskie 1798/3)
  22. ---------- Apolonia x Szumała Franciszek (Barłożno 1928/7)
  23. ---------- Balbina x Warszawiak Jan (Nieborów 1828/5)
  24. ---------- Barbara x Twardok Krzysztof (Kraków - Mariacka 1819/49)
  25. ---------- Dawid x Morawski Antonina (Płock 1861/31)
  26. ---------- Dorota x Gromkowski Mateusz (Papowo Toruńskie 1803/3)
  27. ---------- Eleonora x Szamotulski Paweł (Płock 1861/55)
  28. ---------- Eleonora x Wiernikiewicz Antoni (Płock 1887/19)
  29. ---------- Elżbieta x Bercziński Jan (Hrubieszów 1830/7)
  30. ---------- Elżbieta x Czukowicz Maciej (Gniew 1768/17)
  31. ---------- Elżbieta x Mazowiecki Władysław (Papowo Toruńskie 1794/11)
  32. ---------- Emilia x Gliński Cezary (Górzno k. Garwolina 1868/6)
  33. ---------- Ewa x Boleszyński Wojciech (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1789/32)
  34. ---------- Ewa x Jarosz Benedykt (Koprzywnica 1826/10)
  35. ---------- Franciszek x Czaja Katarzyna (Gniew 1869/35)
  36. ---------- Franciszek x Czusalewski Barbara (Gniew 1832/43)
  37. ---------- Franciszek x Drosl Anna (Gniew 1844/44)
  38. ---------- Franciszek x Garus Marianna (Kraków - św. Szczepan 1843/48)
  39. ---------- Franciszek x Herold Marianna (Barłożno 1853/11)
  40. ---------- Franciszek x Michalski Adamina (Kazimierz Biskupi 1917/1)
  41. ---------- Franciszek x Solkiewicz Tekla (Kraków - św. Anna 1834/17)
  42. ---------- Franciszek x Tkaczyk Marianna (Barłożno 1887/19)
  43. ---------- Franciszek x Winiarski Zofia (Kraków - Mariacka 1834/103)
  44. ---------- Franciszka x Chrzanawski Konrad (Barłożno 1887/11)
  45. ---------- Franciszka x Kozłowski Jan (Barłożno 1887/21)
  46. ---------- Franciszka x Malinowski Franciszek (Gniew 1907/36)
  47. ---------- Franciszka x Stylski Wawrzyniec (Koprzywnica 1812/25)
  48. ---------- Franciszka x Wyligała Franciszek (Siercza, par. Wieliczka 1849/1)
  49. ---------- Gotfryd x Hupp Barbara (Gniew 1731/28)
  50. ---------- Helena x Iwański Leon (Gniew 1942/4)
  51. ---------- Jakub x Albrecht Elżbieta (Gniew 1764/20)
  52. ---------- Jakub x Koskowski Katarzyna (Gniew 1796/15)
  53. ---------- Jakub x Lybricht Katarzyna (Gniew 1820/32)
  54. ---------- Jan x Bober Katarzyna (Gniew 1861/68)
  55. ---------- Jan x Breiski Anna (Gniew 1874/13)
  56. ---------- Jan x Chrapczyński Julia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1783/12)
  57. ---------- Jan x Fischbach Maria (Gniew 1939/6)
  58. ---------- Jan x Gurski Katarzyna (Gniew 1788/23)
  59. ---------- Jan x Nowicki Anna (Barłożno 1898/12)
  60. ---------- Jan x Ochowski Anna (Gniew 1814/31)
  61. ---------- Jan x Orłowski Stefania (Papowo Toruńskie 1824/4)
  62. ---------- Jan x Orzechowski Zofia (Gniew 1939/5)
  63. ---------- Jan x Paprocki Emilia (Płock 1887/12)
  64. ---------- Jan x Turski Józefa (Grudusk 1867/17)
  65. ---------- Jan x Wachowski Marta (Gniew 1905/27)
  66. ---------- Jan x Zybel Marianna (Łoniów 1820/234)
  67. ---------- Józef x Boduła Marianna (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/12)
  68. ---------- Józef x Kas_ek Franciszka (Gniew 1855/42)
  69. ---------- Józef x Małkiewicz Martyna (Kazimierz Biskupi 1861/5)
  70. ---------- Józef x Matuszczak Małgorzata (Hrubieszów 1837/8)
  71. ---------- Józefa x Filipowicz August (Pabianice 1857/85)
  72. ---------- Józefa x Śnieg Tomasz (Działoszyce 1888/16)
  73. ---------- Józefa x Stankiewicz Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1832/79)
  74. ---------- Julianna x Rylski Mateusz (Barłożno 1883/7)
  75. ---------- Katarzyna x Filipski Mateusz (Papowo Toruńskie 1821/5)
  76. ---------- Katarzyna x Juda Józef (Klimontów 1865/8)
  77. ---------- Katarzyna x Kiełtyka Grzegorz (Kraszewice 1892/53)
  78. ---------- Katarzyna x Moczinski Tomasz (Gniew 1798/16)
  79. ---------- Katarzyna x Pietrkowski Franciszek (Papowo Toruńskie 1799/3)
  80. ---------- Katarzyna x Sadowski Stanisław (Kraków - Mariacka 1830/17)
  81. ---------- Katarzyna x Targowski Franciszek (Kraków - Mariacka 1814/61)
  82. ---------- Katarzyna x Żurawski Jakub (Kraszewice 1890/51)
  83. ---------- Kazimiera x Kolski Józef Aleksander (Turek 1890/85)
  84. ---------- Klara x Górka Teofil (Gniew 1943/21)
  85. ---------- Klara Teresa x Masing Edward Jan (Kazimierz Biskupi 1926/14)
  86. ---------- Konstancja x Zgubienski Józef (Gniew 1820/49)
  87. ---------- Konstantyn x Walczak Marianna (Jeżów 1811/11)
  88. ---------- Lucjan x Domian Agnieszka (Grabowo kościerskie 1937/4)
  89. ---------- Ludwik x Paszkowski Dorota (Papowo Toruńskie 1788/4)
  90. ---------- Maciej x Bozgus Helena (Gniew 1739/28)
  91. ---------- Magdalena x Rmach Krystian (Gniew 1780/17)
  92. ---------- Magdalena x Strzelecki Franciszek (Raciążek 1792/2)
  93. ---------- Marcin x Prusiński Franciszka (Czemierniki 1814/43)
  94. ---------- Marcjanna x Muszyński Łukasz (Kazimierz Biskupi 1848/5)
  95. ---------- Maria x Dębowski Piotr (Gniew 1945/2)
  96. ---------- Maria x Wisniewski Józef (Gniew 1861/71)
  97. ---------- Marianna x Balcerowski Szymon (Papowo Toruńskie 1806/2)
  98. ---------- Marianna x Blejwas Stanisław (Kazimierz Biskupi 1932/24)
  99. ---------- Marianna x Brewiszewicz Andrzej (Gniew 1835/5)
  100. ---------- Marianna x Cybart Jan (Gniew 1802/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne