Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Opalski (wyników 116):

  1. Opacuzona Marianna x Adamczyk Andrzej (Gieczno 1815/19)
  2. Opaczek Regina x Wiącek Florian (Kraków - św. Szczepan 1824/27)
  3. Opaczyński Aleksy x Pisiałek Weronika (Skórkowice 1881/24)
  4. ---------- Antoni x Wilczyński Konstancja (Kraków - Mariacka 1837/73)
  5. Opala Franciszek x Bekas Józefa (Klimontów 1862/1)
  6. ---------- Jan x Taras Katarzyna (Niekrasów Świętokrzyski 1916/14)
  7. Opała Jan x Zakręt Małgorzata (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1811/6)
  8. Opala Marianna x Żurek Wincenty (Skała 1874/11)
  9. ---------- Salomea x Jankowski Jan (Skała 1801/2)
  10. Opalec Józef x Kobosc Katarzyna (Zborówek 1884/7)
  11. Opaleński Franciszka x Dmuchowski Michał (Prażmów 1899/25)
  12. Opaliński Jadwiga x Gośniak Jan (Okrzeja 1865/1)
  13. ---------- Katarzyna x Gieleciński Jan (Prażmów 1896/23)
  14. ---------- Ludwik x Kamiński Maryanna (Żytno 1893/38)
  15. ---------- Teofila x Cichorz Franciszek (Czermno 1839/11)
  16. ---------- Tomasz x Zwoliński Józefa (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/42)
  17. ---------- Urszula x Gralewicz Roch (Prażmów 1897/23)
  18. Opałka Elżbieta x Kaniecki Jan (Gnojno 1830/7)
  19. ---------- Józef x Baruciński Franciszka (Prażmów 1900/12)
  20. ---------- Marianna x Musiał Wojciech (Gnojno 1832/44)
  21. ---------- Urszula x Toara Jan (Dzierzgów 1827/17)
  22. ---------- Wojciech x Jurek Salomea (Gnojno 1846/18)
  23. Opalska Barbara x Pawlak Jan (Luszyn 1866/14)
  24. Opalski Agnieszka x Guzik Walenty (Skała 1854/3)
  25. ---------- Anastazja x Boroń Feliks (Skała 1881/4)
  26. ---------- Andrzej x Mleczko Helena (Skała 1824/5)
  27. ---------- Andrzej x Pagurkiewicz Kunegunda (Kraków - św. Szczepan 1831/38)
  28. ---------- Andrzej x Zadęcki Apolonia (Skała 1849/4)
  29. ---------- Andrzej x Ziarkowski Magdalena (Skała 1841/13)
  30. ---------- Aniela x Boroń Szymon (Skała 1865/24)
  31. ---------- Anna x Domagalski Jan (Skała 1848/6)
  32. ---------- Anna x Gajewski Jan (Skała 1884/23)
  33. ---------- Antoni x Katarzyński Agnieszka (Skała 1880/6)
  34. ---------- Antoni x Łazarkiewicz Aniela (Skała 1851/4)
  35. ---------- Antoni x Żagrodzki Małgorzata (Skała 1825/14)
  36. ---------- Apolonia x Morawski Jan (Skała 1848/2)
  37. ---------- Bartłomiej x Zadęcki Tekla (Skała 1887/14)
  38. ---------- Elżbieta x Kucharski Wawrzyniec (Luszyn 1864/8)
  39. ---------- Ewa x Moryś Szymon (Skała 1865/10)
  40. ---------- Florian x Baranek Salomea (Skała 1845/11)
  41. ---------- Florian x Madejski Salomea (Skała 1873/14)
  42. ---------- Franciszek x Domagalski Franciszka (Skała 1873/13)
  43. ---------- Franciszek x Marchwicki Magdalena (Skała 1846/4)
  44. ---------- Franciszek x Marciński Agnieszka (Skała 1819/2)
  45. ---------- Franciszek x Miklasiński Salomea (Skała 1874/14)
  46. ---------- Franciszek x Pęcek Wiktoria (Skała 1889/12)
  47. ---------- Franciszek x Srebnicki Elżbieta (Skała 1864/1)
  48. ---------- Franciszek x Tarnówka Marianna (Skała 1858/8)
  49. ---------- Franciszek x Zadęcki Marianna (Skała 1878/3)
  50. ---------- Franciszek x Żurek Agnieszka (Skała 1889/6)
  51. ---------- Helena x Boroń Józef (Skała 1837/9)
  52. ---------- Helena x Machnik Wojciech (Skała 1876/8)
  53. ---------- Ignacy x Cyganek Tekla (Skała 1852/2)
  54. ---------- Jakub x Gajewski (Wilczkiewicz) Salomea (Skała 1859/12)
  55. ---------- Jan x Drozdowski Marianna (Skała 1815/9)
  56. ---------- Jan x Gumula Marianna (Skała 1858/9)
  57. ---------- Jan x Srebnicki Anastazja (Skała 1875/10)
  58. ---------- Jan x Trepko Marianna (Skała 1884/20)
  59. ---------- Jan x Wilczkiewicz Wiktoria (Skała 1864/3)
  60. ---------- Karol x Wiatr Ewa (Kraków - św. Szczepan 1836/26)
  61. ---------- Katarzyna x Gawroński Łukasz (Luszyn 1851/12)
  62. ---------- Katarzyna x Ziarkowski Stanisław (Skała 1881/5)
  63. ---------- Maciej x Zięba Elżbieta (Kraków - św. Salwator 1813/51)
  64. ---------- Magdalena x Morciński Ignacy (Skała 1864/14)
  65. ---------- Magdalena x Prostacki Antoni (Skała 1875/6)
  66. ---------- Małgorzata x Baranek Antoni (Skała 1836/9)
  67. ---------- Małgorzata x Szwajcowski Franciszek (Skała 1885/6)
  68. ---------- Marianna x Błachno Franciszek (Skała 1830/3)
  69. ---------- Marianna x Blaszynski Kazimierz (Skała 1838/6)
  70. ---------- Marianna x Dercz Stanisław (Skała 1874/1)
  71. ---------- Marianna x Katarzyński Wincenty (Skała 1844/4)
  72. ---------- Marianna x Marciński Paweł (Skała 1863/6)
  73. ---------- Marianna x Marszałek Franciszek (Skała 1874/16)
  74. ---------- Marianna x Pacholski Walenty (Luszyn 1861/11)
  75. ---------- Marianna x Wardyński Kazimierz (Skała 1887/5)
  76. ---------- Mikołaj x Poradowski Małgorzata (Skała 1847/6)
  77. ---------- Paweł x Błachno Zofia (Skała 1825/9)
  78. ---------- Piotr x Boroń Marianna (Skała 1875/5)
  79. ---------- Salomea x Madejski Mikołaj (Skała 1848/1)
  80. ---------- Sebastian x Boroń Apolonia (Skała 1814/2)
  81. ---------- Sebastian x Pawlik Katarzyna (Luszyn 1848/11)
  82. ---------- Sebastian x Ziółkowski Kunegunda (Luszyn 1845/8)
  83. ---------- Stanisław x Katarzyński Teresa (Skała 1836/6)
  84. ---------- Stanisław x Pęcek Marianna (Skała 1851/11)
  85. ---------- Stanisław x Seliwiak Salomea (Luszyn 1866/3)
  86. ---------- Stanisław x Tarnówka Salomea (Skała 1839/9)
  87. ---------- Tekla x Gajewski Franciszek (Skała 1878/5)
  88. ---------- Tekla x Pieprz Józef (Skała 1886/13)
  89. ---------- Tekla x Pieszczek Antoni (Skała 1857/12)
  90. ---------- Tekla x Zadencki Tomasz (Skała 1886/22)
  91. ---------- Tomasz x Baranek Marianna (Skała 1861/4)
  92. ---------- Tomasz x Parulko Katarzyna (Skała 1883/10)
  93. ---------- Tomasz x Starczyński Agnieszka (Skała 1873/1)
  94. ---------- Tomasz x Żmudzki Salomea (Skała 1867/1)
  95. ---------- Wiktoria x Głowacki Jan (Skała 1877/3)
  96. ---------- Wincenty x Drozdzowski Marianna (Skała 1887/2)
  97. ---------- Wojciech x Domagalski Katarzyna (Skała 1865/21)
  98. Opar Petronela x Żaboklicki Jan (Pniewnik 1796/22)
  99. Opara Benedykt x Mikołajczyk Katarzyna (Pniewnik 1808/176)
  100. ---------- Józef x Kaczach Tekla (Pniewnik 1806/144)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne