Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Olszowski (wyników 279):

  1. Olschewski Jan x Milewski Maria (Gniew 1889/5)
  2. Olsiewski Anna x Majewski Karol (Papowo Toruńskie 1873/11)
  3. Olsiński Marcin x Elsbicz Elżbieta (Podlesie 1723/2)
  4. ---------- Marcin x Szymon Marianna (Podlesie 1741/5)
  5. Olsza Łukasz x Chmielowski Regina (Gnojno 1829/6)
  6. ---------- Marianna x Sienkowski (Sieciejowski) Wincenty (Kraków - Mariacka 1840/5)
  7. ---------- Stanisław x Bączkowski Anna (Kraków - św. Salwator 1849/25)
  8. Olszak Adam x Daniel Zofia (Barłożno 1751/4)
  9. ---------- Adam x Korpyski Marianna (Barłożno 1753/14)
  10. ---------- Katarzyna x Maj Walenty (Gnojno 1842/14)
  11. ---------- Łucja x Gromnicki Mikołaj (Żelazna 1874/17)
  12. ---------- Łukasz x Kazimirz Barbara (Gieczno 1822/4)
  13. Olszakiewicz Jan x Wisniewzki Marianna (Kazimierz Biskupi 1847/14)
  14. ---------- Paweł x Rutkowski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1835/64)
  15. ---------- Wawrzyniec x Kozmian Małgorzata (Wąsosze k. Konina 1841/10)
  16. Olszamowski Agnieszka x Magnuszowski Sebastian (Podlesie 1708/3)
  17. Olszanowski Aleksandra x Przędziński Klemens (Płock 1887/68)
  18. ---------- Józef x Lewandowski Magdalena (Płock 1888/15)
  19. Olszański Izabela x Lubowiecki Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1828/3)
  20. ---------- Józef x Nowak Teresa (Bebelno 1780/3)
  21. ---------- Kamilla x Lewandowski Stanisław (Katerburg 1844/4)
  22. Olszanski Katarzyna x Wrobel Tomasz (Rakoszyn 1821/4)
  23. Olszański Maria x Smoliński Józef (Płock 1888/10)
  24. Olszeski Anna x Smardz Jan (Koprzywnica 1856/39)
  25. ---------- Bartłomiej x Zdyszak Franciszka (Koprzywnica 1848/19)
  26. ---------- Franciszek x Bokwiak Małgorzata (Koprzywnica 1849/26)
  27. ---------- Franciszka x Juda Sebastian (Koprzywnica 1855/10)
  28. ---------- Helena x Zugaj Jan (Koprzywnica 1848/33)
  29. ---------- Jakób x Kaczanoski Katarzyna (Koprzywnica 1828/23)
  30. ---------- Jakób x Łukaski Julianna (Koprzywnica 1852/23)
  31. ---------- Jan x Tworek Ewa (Koprzywnica 1855/20)
  32. ---------- Julianna x Chwatek Michał (Koprzywnica 1865/5)
  33. ---------- Katarzyna x Lasota Ignacy (Koprzywnica 1864/30)
  34. ---------- Łukasz x Staszczak Franciszka (Koprzywnica 1865/33)
  35. ---------- Maciej x Nowicka Tekla (Połaniec 1861/53)
  36. ---------- Magdalena x Śliwiński Franciszek (Koprzywnica 1865/39)
  37. ---------- Marianna x Biskup Wojciech (Koprzywnica 1855/2)
  38. ---------- Marianna x Cukierski Wawrzyniec (Koprzywnica 1870/20)
  39. ---------- Marianna x Sołtyka Tomasz (Koprzywnica 1849/49)
  40. ---------- Marianna x Wójcik Wawrzyniec (Koprzywnica 1851/42)
  41. ---------- Michał x Weder Klara (Koprzywnica 1853/19)
  42. ---------- Róża x Krakowiak Wawrzyniec (Koprzywnica 1849/15)
  43. ---------- Rozalia x Radziejowski Antoni (Wieniec 1796/374)
  44. ---------- Szczepan x Podraziński Marianna (Koprzywnica 1849/27)
  45. ---------- Tomasz x Wroch Apolonia (Koprzywnica 1852/22)
  46. ---------- Walenty x Jazgra Elżbieta (Koprzywnica 1867/17)
  47. ---------- Wincenty x Wójcik Agnieszka (Koprzywnica 1867/18)
  48. Olszewska Gertruda x Obrębski Michał (Brzeziny 1785/1973)
  49. ---------- Konstancja x Tłuchowski Tomasz (Połaniec 1820/10)
  50. ---------- Łucja x Klenecki Wojciech (Brzeziny 1783/1921)
  51. ---------- Marianna x Pilawski Tomasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1820/2)
  52. ---------- Marianna x Zawacki Sebastian (Brzeziny 1787/2026)
  53. Olszewski Adam x Dolat MArianna (Gniew 1776/38)
  54. ---------- Adam x Lewandowski Antonina (Kazimierz Biskupi 1922/1)
  55. ---------- Adam x Zuchowski Marianna (Grudusk 1881/23)
  56. ---------- Agnieszka x Kless Józef (Kraków - Mariacka 1841/20)
  57. ---------- Agnieszka x Kozłowski Jan (Jeżów 1813/6)
  58. ---------- Aleksander x Nieznański Maria (Płock 1861/12)
  59. ---------- Aleksander x Szwajkowski Waleria (Grudusk 1878/2)
  60. ---------- Aniela x Walczak Józef (Bełdów 1895/22)
  61. ---------- Anna x Chijne Franciszek (Papowo Toruńskie 1832/1)
  62. ---------- Anna x Pą_rawski Jan (Gniew 1829/12)
  63. ---------- Anna x Sęderski Józef (Krysk 1873/13)
  64. ---------- Anna x Śliwiński Wawrzyniec (Koprzywnica 1850/28)
  65. ---------- Antoni x Czarkowski Katarzyna (Pniewnik 1738/14)
  66. ---------- Antoni x Laskorzyński Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1904/2)
  67. ---------- Antoni x Wierzlicki Mina Maryanna (Dobrzejewice 1832/1)
  68. ---------- Antonina x Krusiewski Tomasz (Pniewnik 1774/173)
  69. ---------- Antonina x Wiśniewski Wojciech (Ludzisko 1822/0)
  70. ---------- Antonina x Wojtas Kacper (Kokanin 1881/6)
  71. ---------- Apolonia x Jaroszewski Maciej (Hrubieszów 1814/72)
  72. ---------- Apolonia x Ostrowicki Walenty (Koprzywnica 1821/18)
  73. ---------- Apolonia x Powałkiewicz Karol (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1843/7)
  74. ---------- Apolonia x Strózik Jan (Gnojno 1848/26)
  75. ---------- Augustyn x Strójwąs Helena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1840/4)
  76. ---------- Augustyna x Itryk Jan (Stężyca 1875/18)
  77. ---------- Barbara x Olszewski Marcin (Papowo Toruńskie 1889/2)
  78. ---------- Barbara x Strąk Franciszek (Koprzywnica 1824/8)
  79. ---------- Barbara x Żak Edward (Górzno k. Garwolina 1978/1)
  80. ---------- Bartłomiej x Batorski Barbara (Koprzywnica 1832/61)
  81. ---------- Bartłomiej x Borowiec Marianna (Koprzywnica 1842/24)
  82. ---------- Bartłomiej x Kołacz Magdalena (Koprzywnica 1841/12)
  83. ---------- Bartłomiej x Rękas Magdalena (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1819/1)
  84. ---------- Bartłomiej x Sulicki Elżbieta (Koprzywnica 1822/19)
  85. ---------- Błażej x Alexandrowicz Katarzyna (Koprzywnica 1832/60)
  86. ---------- Błażej x Podraziński Franciszka (Koprzywnica 1842/23)
  87. ---------- Błażej x Zygmunt Marianna (Koprzywnica 1829/27)
  88. ---------- Bronisław x Kończyński Antonina (Płock 1886/88)
  89. ---------- Bronisława x Grochowski Ludomir (Płock 1864/80)
  90. ---------- Czesław x Rybicki Joanna (Hrubieszów 1874/2)
  91. ---------- Domicela x Skudlarek Feliks (Mikstat 1836/15)
  92. ---------- Dominik x Górnisiewicz Aniela (Gnojno 1837/6)
  93. ---------- Dorota x Drober Marian (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/151)
  94. ---------- Elżbieta x Bielecki Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1883/2)
  95. ---------- Emilia x Woźniaczek Wincenty (Hrubieszów 1830/3)
  96. ---------- Eufrozyna x Turowski Mateusz (Grudusk 1870/8)
  97. ---------- Ewa x Rożek Augustyn (Koprzywnica 1859/31)
  98. ---------- Felicja x Grigoleit Jarosław (Gniew 1954/38)
  99. ---------- Filip x Grychowski Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1850/4)
  100. ---------- Filip x Marcjan Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1833/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne