Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Olejnik (wyników 76):

  1. Oleiniczak Kasper x Spławski Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1852/8)
  2. Olejnczak Paweł x Pulczyński Anna (Raciążek 1829/6)
  3. Olejniczak Adam x Baranek Zuzanna (Buczek 1873/11)
  4. ---------- Agnieszka x Filipiak Marcin (Wąsosze k. Konina 1834/7)
  5. ---------- Aniela x Drobiniak Marcin (Kazimierz Biskupi 1923/61)
  6. ---------- Antonina x Kumala Jan (Dmenin 1875/15)
  7. ---------- Antonina x Zawadzki (Nowak) Mikołaj (Borszewice 1850/11)
  8. ---------- Benedykt x Lisgęba Antonina (Czermno 1832/10)
  9. ---------- Czesław x Janowski Martyna (Kazimierz Biskupi 1925/5)
  10. ---------- Edyta x Kwaśniewski Henryk (Raciąż 1995/14)
  11. ---------- Helena x Michałoski Ignacy (Łomna 1893/17)
  12. ---------- Jan x Gniewkowski Maria (Gniew 1934/10)
  13. ---------- Józef x Bruchwald Helena (Gniew 1923/36)
  14. ---------- Józef x Dzwoniarski Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1898/7)
  15. ---------- Józef x Gajkowski Klara (Gniew 1948/43)
  16. ---------- Józef x Gejożjan Katarzyna (Gieczno 1815/25)
  17. ---------- Józefa x Gaszak Józef (Kazimierz Biskupi 1894/26)
  18. ---------- Józefa x Karasiński Franciszek (Kazimierz Biskupi 1900/2)
  19. ---------- Józefa x Karasiński Franciszek (Kazimierz Biskupi 1900/2)
  20. ---------- Katarzyna x Czekała Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/13)
  21. ---------- Ludwik x Liberska Marianna (Tubądzin k. Warty 1864/6)
  22. ---------- Magdalena x Komorowski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1923/34)
  23. ---------- Marianna x Barski Jacek (Dmenin 1878/19)
  24. ---------- Marianna x Jach Marceli (Mikołajewice 1870/18)
  25. ---------- Marianna x Jóźwiak Walenty (Kazimierz Biskupi 1894/4)
  26. ---------- Marianna x Kuczak Dominik (Charłupia Mała 1871/12)
  27. ---------- Marianna x Leśniczak Dominik (Tubądzin k. Warty 1857/11)
  28. ---------- Marianna x N. N. (Kazimierz Biskupi 1916/12)
  29. ---------- Stanisław x Słupek Waleria (Barłożno 1923/23)
  30. ---------- Tekla x Nowacki Łukasz (Grodzisk Mazowiecki 1850/23)
  31. Olejnik Aleksander x Ruszkowska Julia (Skórkowice 1878/26)
  32. ---------- Anastazja x Łukaszczyk Tomasz (Skórkowice 1875/3)
  33. ---------- Bartłomiej x N. Katarzyna (Wieniec 1768/80)
  34. ---------- Błażej x Wereszki Julianna (Skórkowice 1870/16)
  35. ---------- Elżbieta x Lisicki Antoni (Babsk 1837/9)
  36. ---------- Franciszka Małgorzata x Bieńkowski Antoni (Skórkowice 1876/20)
  37. ---------- Ignacy x Jasion Wiktoria (Skórkowice 1887/14)
  38. ---------- Jadwiga x Przybysiak Józef (Wieniec 1791/316)
  39. ---------- Jan x Świderski Zofia (Mierzyn 1880/1)
  40. ---------- Józef x Kluski Marianna (Skórkowice 1869/4)
  41. ---------- Józef x Prażyński Leokadia (Turek 1889/36)
  42. ---------- Józef x Stefańczyk Marianna (Dmenin 1843/2)
  43. ---------- Julian x Wychowałek Julianna (Skórkowice 1882/8)
  44. ---------- Julianna x Grzelak Michał (Brzeziny 1789/2066)
  45. ---------- Karol x Lubieniecki Marianna (Skórkowice 1866/6)
  46. ---------- Katarzyna x Leśniczak Paweł (Tubądzin k. Warty 1862/9)
  47. ---------- Małgorzata x Lenarcik Józef (Skórkowice 1870/11)
  48. ---------- Małgorzata x Majer Józef (Turek 1891/74)
  49. ---------- Marcjanna x Woszczyk Jan (Grocholice 1888/46)
  50. ---------- Marianna Apolonia x Zarzycki Antoni (Grocholice 1886/45)
  51. ---------- Marianna x Graczyk Jan (Turek 1893/98)
  52. ---------- Marianna x Kluska Andrzej (Skórkowice 1873/31)
  53. ---------- Marianna x N. Jan Aleksander (Wieniec 1775/137)
  54. ---------- Marianna x Walczak Antoni (Wieniec 1783/211)
  55. ---------- Mikołaj x Cok Ewa (Skórkowice 1879/6)
  56. ---------- Piotr x Bereszczanka Marianna (Skórkowice 1878/20)
  57. ---------- Stanisław x Brzozowska Monika (Skórkowice 1883/29)
  58. ---------- Stanisław x Budnik Teresa (Górzno k. Garwolina 1969/42)
  59. ---------- Stefan x Dorotyn Zofia (Gniew 1945/10)
  60. ---------- Szczepan x Lesiak Franciszka (Skórkowice 1869/19)
  61. ---------- Szczepan x Olenkiewicz Wiktoria (Skórkowice 1888/2)
  62. ---------- Tadeusz x Muszel Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1965/15)
  63. ---------- Teresa x Kiełbik Jan (Nieborów 1815/10)
  64. ---------- Tomasz x Gordiax Marianna (Hrubieszów 1836/3)
  65. ---------- Walenty x Cok Marianna (Skórkowice 1866/16)
  66. ---------- Wiktoria Ewa x Owczarek Adam (Mierzyn 1886/1)
  67. Olejnikowa Katarzyna x Mularczyk Józef (Brzeziny 1797/35)
  68. Olejnikowski Franciszek x Łańcuchowski Zofia (Dmenin 1855/14)
  69. ---------- Rozalia x Więckowski Antoni Julian (Dmenin 1870/2)
  70. ---------- Stanisław x Słupski Zofia (Dmenin 1890/9)
  71. Oleyniczak Augustyn x Ciesielski Marianna (Kazimierz Biskupi 1863/8)
  72. ---------- Elżbieta x Kołodzieyczak Wawrzyniec (Kościelec pow. kaliski 1840/14)
  73. ---------- Jan x Nowak Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1821/31)
  74. ---------- Wojciech x Famulak Anna (Kazimierz Biskupi 1821/6)
  75. ---------- Zuzanna x Ławniak Walenty (Kościelec pow. kaliski 1840/8)
  76. Oleynik Małgorzata x Piotroski Szymon (Kościelec pow. kaliski 1829/13)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne