Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Oleśko (wyników 90):

  1. Olechnowicz Bolesław x Kukliński Zuzanna (Raciąż 1935/11)
  2. Olechnowski Jan x Podkowik Marianna (Hrubieszów 1875/6)
  3. Olechowski Alojza x Sztelcek Józef (Kraków - Mariacka 1831/25)
  4. ---------- Antoni x Lis Marianna (Górzno k. Garwolina 1934/34)
  5. ---------- Karolina x Pater Jacek (Kraków - Wszyscy Święci 1845/2)
  6. ---------- Mateusz x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/58)
  7. ---------- Piotr x Rajczyk Magdalena (Kraków - św. Krzyż 1827/8)
  8. ---------- Stanisław x Sworzeń Zuzanna (Kraków - św. Anna 1848/8)
  9. ---------- Wojciech x Stobiński Józefa (Kraków - św. Salwator 1835/49)
  10. Oleczek Paweł x Konpederak Gertruda (Luszyn 1838/1)
  11. Oleczkowicz Walenty x Jagodzieński Marianna (Gniew 1776/16)
  12. Olejczyk Wincenty x Kozioł Petronela (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/8)
  13. Olek Aleksy x Wiśniewski Barbara (Papowo Toruńskie 1834/3)
  14. ---------- Feliks x Ignaczak Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/17)
  15. ---------- Franciszek x Beczek Małgorzata (Okrzeja 1822/49)
  16. ---------- Jan x Łagiewek Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/5)
  17. ---------- Józef x Majchrzak Cecylia (Górzno k. Garwolina 1886/22)
  18. Oleksiak Jan x Gorecki Rozalia (Kraków - Mariacka 1825/8)
  19. ---------- Kazimierz x Micielski Antonina (Bełdów 1898/4)
  20. Oleksiński Apolonia x Sokulski Wojciech (Kraków - Mariacka 1820/39)
  21. ---------- Katarzyna x Rosołek Piotr (Pniewnik 1868/4)
  22. ---------- Małgorzata x Ziętarski Kazimierz (Kraków - Boże Ciało 1814/4)
  23. ---------- Paweł x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/59)
  24. ---------- Piotr x Jędrzejowski Salomea (Kraków - Mariacka 1832/2)
  25. ---------- Tekla x Giziński Franciszek (Pniewnik 1866/24)
  26. ---------- Teresa x Szewczyk Wojciech (Kraków - św. Salwator 1837/53)
  27. Oleksionek Jan x Męzykowski Teresa (Kraków - św. Mikołaj 1830/13)
  28. Oleksowa Łucja x Stanisławiak Kazimierz (Brzeziny 1792/25)
  29. Oleksowicz Józef x Łyczko Marianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1897/3)
  30. Oleksy Franciszek x Pozłotko Helena (Działoszyce 1885/38)
  31. ---------- Józef x Praselski Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/19)
  32. ---------- Ludwik x Cwirzowicz Marianna (Kraków - Mariacka 1832/148)
  33. Oleksyk Magdalena x Kurpiewski Jan (Nieborów 1830/6)
  34. Olenkiewicz Wiktoria x Olejnik Szczepan (Skórkowice 1888/2)
  35. Oleś Filip x Stawski Jadwiga (Bebelno 1797/4)
  36. ---------- Franciszka x Kuripiel Stanisław (Kraków - św. Salwator 1849/38)
  37. ---------- Jan x Halba Julianna (Kraków - św. Szczepan 1849/2)
  38. ---------- Łucja x Grządzielski Tomasz (Kraków - Wszyscy Święci 1814/29)
  39. Oles Marcjanna x Krupczyński Stanisław (Skała 1818/2)
  40. Oleś Salomea x Dudzik Mateusz (Siercza, par. Wieliczka 1841/1)
  41. ---------- Seweryn x Ciepiela Agnieszka (Kraków - św. Krzyż 1827/5)
  42. ---------- Tekla x Jędrzejowski Jacek Stanisław (Kraków - św. Salwator 1849/16)
  43. ---------- Tekla x Kramarcyzk Adam (Kraków - św. Mikołaj 1827/20)
  44. Oles Wojciech x Gorski Katarzyna (Gniew 1764/19)
  45. Oleś Zofia x Paszczak Marcin (Kazimierza Mała 1881/4)
  46. Olesek Jan x Duma Dorota (Końskowola 1650/26)
  47. Olesiak Agnieszka x Zieliński Tomasz (Kraków - Katedra 1847/3)
  48. ---------- Antoni x Muras Florentyna (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/52)
  49. ---------- Julianna x Baran Jan (Pniewnik 1848/23)
  50. ---------- Marcin x Kubiak Marianna (Koprzywnica 1838/25)
  51. ---------- Piotr x Węglicki Marianna (Grudusk 1869/10)
  52. ---------- Piotr x Wojtczak Bogumiła (Grudusk 1873/23)
  53. Olesiański Marianna x Wolski Antoni (Podlesie 1750/2)
  54. Olesinski Anna x Ptaszek Michał (Rakoszyn 1835/4)
  55. ---------- Antoni x Borowicz Petronela (Rakoszyn 1841/9)
  56. Olesiński Gabriel x Niżnik Anna (Pniewnik 1835/17)
  57. ---------- Gabriel x Tajo Józefa (Pniewnik 1834/13)
  58. ---------- Helena x Wojciechowski Marceli (Gnojno 1851/40)
  59. ---------- Jan x Mazaliński Agata (Grochów 1868/12)
  60. ---------- Jan x Rybarski Dorota (Dmenin 1806/8)
  61. ---------- Jan x Tarnówka Marianna (Skała 1876/18)
  62. ---------- Józefa x Plebański Jan (Działoszyce 1870/8)
  63. ---------- Małgorzata x Puchałka Ignacy (Podlesie 1797/2)
  64. ---------- Marcjanna Józefata x Świderski Stefan (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/209)
  65. ---------- Marianna x Kawężowski Józef (Działoszyce 1870/20)
  66. ---------- Marianna x Urbańczyk Michał (Skórkowice 1865/6)
  67. Olesinski Regina x Bakalarz Ludwik (Rakoszyn 1841/17)
  68. Olesiński Rozalia x Kieresiński Franciszek (Kraków - św. Florian 1816/55)
  69. ---------- Salomea x Marczewski Aleksander (Działoszyce 1858/7)
  70. Oleśko Filip x Jędrys Józefa (Pabianice 1858/79)
  71. ---------- Jakub x Rydzynia Rozalia (Pabianice 1857/63)
  72. Olesz Agnieszka x Kościelny Kasper (Kraków - św. Salwator 1846/11)
  73. Olesza Mikołaj x Pozłotko Katarzyna (Działoszyce 1858/15)
  74. Oleszczuk Alexander x Trochonowicz Anna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1865/10)
  75. ---------- Anna x Bieliński Stanisław (Surhów 1864/23)
  76. ---------- Denis x Bilecki Tekla (Kolembrody, par. grekokatolicka 1861/17)
  77. ---------- Justyna x Szdorczuk Denis (Kolembrody, par. grekokatolicka 1864/5)
  78. ---------- Marianna x Romanink Grzegorz (Kolembrody, par. grekokatolicka 1861/12)
  79. ---------- Marianna x Wojciechowski Jan (Hrubieszów 1817/9)
  80. ---------- Onufry x Ben Anastazja (Kolembrody, par. grekokatolicka 1865/2)
  81. Oleszkiewicz Dorota x Figa Karol (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/84)
  82. ---------- Marianna x Gutkiewicz Franciszek (Białobrzegi 1865/7)
  83. ---------- Piotr x Samolewicz Wiktoria (Łabunowo 1802/6)
  84. Oleszkowski Agnieszka x Gostyński Paweł (Raciążek 1762/11)
  85. ---------- Grzegorz x Przezdziąk Katarzyna (Raciążek 1782/3)
  86. ---------- Katarzyna x Jozwiak Piotr (Raciążek 1787/7)
  87. ---------- Marianna x Pulczyński Jan (Raciążek 1832/12)
  88. ---------- Paweł x Laskowski Marianna (Raciążek 1786/1)
  89. ---------- Zuzanna x Latecki Piotr (Raciążek 1829/9)
  90. Oleszyński Łukasz x Chotkowski Franciszka (Gieczno 1822/12)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne