Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Olczyk (wyników 79):

  1. Olc Marianna x Kryzyna Piotr (Gniew 1762/3)
  2. Olchawa Szymon x Piskorz Zofia (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/10)
  3. ---------- Teofila x Fularz Franciszek (Domosławice, wieś Melsztyn 1922/1)
  4. ---------- Wincenty x Łyczko Anna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1874/1)
  5. ---------- Władysław x Mikołajek Wiktoria (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1929/2)
  6. Olczak Agnieszka x Juszczak Szymon (Tubądzin k. Warty 1859/9)
  7. ---------- Antoni x Bielecki Marianna (Czermno 1857/24)
  8. ---------- Dorota x Pawlak Tomasz (Gieczno 1819/20)
  9. ---------- Grzegorz x Milowicz Józefa (Gnojno 1818/26)
  10. ---------- Ignacy x Gurczyński Józefa (Mileszki 1875/18)
  11. ---------- Jacenty x Cioroł Franciszka (Czermno 1852/6)
  12. ---------- Jan x Bieniewicz Franciszka (Czermno 1846/8)
  13. ---------- Józef x Kozioł Marianna (Tubądzin k. Warty 1864/4)
  14. ---------- Józefa x Krawczyk Józef (Kraszewice 1891/26)
  15. ---------- Michał x Tedorewicz Salomea (Buczek 1874/17)
  16. ---------- Paweł x Weszczak Józefa (Tubądzin k. Warty 1860/6)
  17. ---------- Petronela x Joniak Piotr (Grodzisk Mazowiecki 1847/1)
  18. ---------- Scholastyka x Romanowicz Józef (Luszyn 1857/3)
  19. ---------- Szymon x Sitkiewicz Marianna (Luszyn 1865/4)
  20. ---------- Walenty x Majchrzycka Aniela (Tubądzin k. Warty 1865/3)
  21. Olczewski Barbara x Schwarz Ignacy (Barłożno 1866/18)
  22. Olczuk Konrad x Prokopink Pelagia (Kolembrody, par. grekokatolicka 1859/8)
  23. Olczyk Andrzej x Sroka Katarzyna (Dmenin 1882/20)
  24. ---------- Apolonia x Florczak Jan (Jeżów 1824/32)
  25. ---------- Barbara x Kubicz Aleksander (Jeżów 1812/8)
  26. ---------- Bartłomiej x Gawrych Katarzyna (Jeżów 1819/30)
  27. ---------- Elżbieta x Marcińczak Grzegorz (Jeżów 1811/16)
  28. ---------- Feliks x Adamusik Teresa (Dmenin 1809/2)
  29. ---------- Franciszek x Okoń Tekla (Kraków - Mariacka 1828/52)
  30. ---------- Franciszka x Bystry Michał (Dmenin 1879/26)
  31. ---------- Franciszka x Czyż Klemens (Lgota Wielka 1864/22)
  32. ---------- Franciszka x Potrzebowski Feliks (Dmenin 1871/12)
  33. ---------- Franciszka x Strzelecki Tomasz (Borzykowa 1857/4)
  34. ---------- Grzegorz x Matuszczak Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1844/20)
  35. ---------- Grzegorz x Stawarski (Sztawarszczonka) Małgorzata (Dmenin 1779/13)
  36. ---------- Helena x Stalka Antoni (Dmenin 1800/14)
  37. ---------- Jakub x Czarnojączyk Marianna (Kościelec pow. kaliski 1853/6)
  38. ---------- Jan x Krasuń Józefa (Mierzyn 1885/11)
  39. ---------- Jan x Marczak Marianna (Dmenin 1878/14)
  40. ---------- Jan x Misztal Brygida (Borzykowa 1856/18)
  41. ---------- Józef x Maron Józefa (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/33)
  42. ---------- Józef x Mystkowski Apolonia (Dmenin 1859/9)
  43. ---------- Józef x Szczęsny Marianna (Jeżów 1819/20)
  44. ---------- Józefa x Bińkowski Wawrzyniec (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/18)
  45. ---------- Katarzyna x Tomasik Antoni (Skórkowice 1864/10)
  46. ---------- Kazimierz x Goliat Marianna (Jeżów 1824/12)
  47. ---------- Lamberty x Gacki Marianna (Lgota Wielka 1831/17)
  48. ---------- Łucja x Mistowski Antoni (Kościelec pow. kaliski 1851/8)
  49. ---------- Maciej x Jach (Jachówna) Franciszka (Dmenin 1810/10)
  50. ---------- Maciej x Jamroz Marcjanna (Dmenin 1819/14)
  51. ---------- Maciej x Janik Urszula (Dmenin 1760/2)
  52. ---------- Magdalena x Pacyniak Roch (Skórkowice 1885/11)
  53. ---------- Małgorzata x Marciniak Andrzej (Kościelec pow. kaliski 1839/18)
  54. ---------- Małgorzata x Wykrętowicz Jakub (Kościelec pow. kaliski 1858/28)
  55. ---------- Marcin x Pieróg Franciszka (Dmenin 1805/7)
  56. ---------- Marcjanna x Jasnos Antoni (Dmenin 1863/6)
  57. ---------- Marianna x Adamusiak Ludwik (Dmenin 1801/2)
  58. ---------- Marianna x Augustyniak Jakub (Jeżów 1819/42)
  59. ---------- Marianna x Bielczyk Mikołaj (Dmenin 1796/1)
  60. ---------- Marianna x Borgończyk Sebastian (Dmenin 1771/3)
  61. ---------- Marianna x Gorzelak Kasper (Skórkowice 1879/31)
  62. ---------- Marianna x Łypaczewski Mateusz (Lgota Wielka 1820/11)
  63. ---------- Marianna x Musialak Ignacy (Jeżów 1819/15)
  64. ---------- Marianna x Ślęzak Grzegorz (Dmenin 1769/7)
  65. ---------- Mateusz x Janikowski Agnieszka (Dmenin 1817/8)
  66. ---------- Michał x Wodzinowski Antonina (Skórkowice 1863/7)
  67. ---------- Paweł x Ignacówka Wiktoria (Dmenin 1787/6)
  68. ---------- Pertronela x Gagał Wawrzyniec (Jeżów 1820/9)
  69. ---------- Piotr x Janik Józefa (Skórkowice 1888/42)
  70. ---------- Piotr x Łuczak Zofia (Dmenin 1734/3)
  71. ---------- Stanisław x Marczak Katarzyna (Dmenin 1878/7)
  72. ---------- Tomasz x Stelnarczak Magdalena (Dmenin 1797/1)
  73. ---------- Tomasz x Tratas Marianna (Kościelec pow. kaliski 1821/12)
  74. ---------- Tomasz x Zając Helena (Dmenin 1818/2)
  75. ---------- Walenty x Kwaśniak Katarzyna (Mierzyn 1880/3)
  76. ---------- Wawrzyniec x Wstępień (Stępień) Marianna (Dmenin 1741/1)
  77. ---------- Wiktoria x Witkowski Wawrzyniec (Dmenin 1800/10)
  78. ---------- Wincenty x Czajkoski Ewa (Pabianice 1858/72)
  79. ---------- Zofia x Mandziak Wawrzyniec (Dmenin 1764/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne