Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Okrzos (wyników 39):

  1. Okraj Jan x Bułat Teresa (Biesiadki, wieś Lewniowa 1784/1)
  2. Okrajek Marianna x Zarzecki Augustyn (Kraków - Mariacka 1834/17)
  3. Okrajny Andrzej x Dumarski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1818/32)
  4. Okrasa Anastazja Ewa x Uścieński Jan Kanty (Brok 1836/17)
  5. ---------- Jakob x Urban Katarzyna (Brok 1819/18)
  6. ---------- Katarzyna x Wędrak Walenty (Jeżów 1813/23)
  7. ---------- Mateusz x Kostecki Marianna (Brok 1828/17)
  8. ---------- Salomea x Zawadzki Mateusz (Brok 1824/27)
  9. ---------- Wiktoria x Kotowski Józef (Brok 1829/1)
  10. Okrasek Ignacy x Tekiela Marianna (Biesiadki, wieś Lewniowa 1791/2)
  11. Okrasiak Jędrzej x Stolarczyk Franciszka (Lgota Wielka 1820/13)
  12. Okraska Franciszek x Ciszewski Marianna (Nieborów 1812/12)
  13. Okroi Józef x Zwara Teresa (Stężyca 1868/29)
  14. Okrój Augustyn x Pehnke Franciszka (Grabowo kościerskie 1902/5)
  15. ---------- Eugeniusz x Chylewski Anna (Raciąż 1989/5)
  16. ---------- Feliks x Piotrowski Augustyna (Stężyca 1886/36)
  17. ---------- Franciszek x Reski Anastazja (Stężyca 1894/20)
  18. ---------- Franciszka x Kania Ignacy (Pabianice 1858/24)
  19. ---------- Franciszka x Zaborowski Teodor (Stężyca 1883/1)
  20. ---------- Jan x Chylewski Marianna (Stężyca 1890/16)
  21. Okroj Jan x Mikołajewski Maria (Gniew 1935/37)
  22. ---------- Joachim x Kępicki Magdalena (Pabianice 1860/43)
  23. Okrój Ksawery x Formella Melania (Stężyca 1896/20)
  24. ---------- Leon x Machola Marta Anna (Grabowo kościerskie 1923/11)
  25. ---------- Rafał x Markwart Rozyna (Pabianice 1858/66)
  26. Okrojek Józefa x Koziara Ignacy (Pabianice 1858/8)
  27. ---------- Zygmunt x Jagusiak Marianna (Pabianice 1858/34)
  28. Okrusz Katarzyna x Niemiec Józef (Surhów 1857/12)
  29. ---------- Marianna x Małysz Andrzej (Surhów 1856/4)
  30. Okryński Antoni x Koropatecki Józefa (Hrubieszów 1855/1)
  31. Okrzesiński Piotr x Pałucki Balbina (Płock 1886/19)
  32. Okrzos Agata x Pustułka Jan (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1834/1)
  33. ---------- Barbara x Stępień Szymon (Gnojno 1851/8)
  34. ---------- Fabian x Bryziewicz Helena (Gnojno 1843/34)
  35. ---------- Jadwiga x Stępień Kazimierz (Gnojno 1757/5)
  36. ---------- Łukasz x Marzec Agnieszka (Gnojno 1737/17)
  37. ---------- Marianna x Orkisz Ignacy (Gnojno 1840/16)
  38. ---------- Marianna x Stanek Józef (Gnojno 1862/41)
  39. ---------- Stanisław x Zawierucha Ewa (Gnojno 1849/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne