Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Okoński (wyników 103):

  1. Okolis Julianna x Rubski Józef (Pniewnik 1870/8)
  2. Okoń Agnieszka x Wojsik Jan (Kraków - św. Mikołaj 1818/31)
  3. ---------- Anna x Augustyjanik Feliks (Żelazna 1887/22)
  4. ---------- Barbara x Pyzda Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1839/23)
  5. ---------- Błażej x Sobierajski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1839/35)
  6. ---------- Jan x Grzesik Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1923/36)
  7. ---------- Jan x Rusek Stefania (Niekrasów Świętokrzyski 1938/11)
  8. ---------- Julianna x Spiewakiewicz Błażej (Kraków - św. Szczepan 1820/24)
  9. ---------- Katarzyna x Brożek Walenty (Kraków - św. Mikołaj 1832/17)
  10. Okon Maciej x Chabrosz Anna (Końskowola 1687/10)
  11. Okoń Marianna x Fiszer Józef (Kraszewice 1891/6)
  12. ---------- Michał x Bukowski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1832/46)
  13. ---------- Michał x Miroch Wiktoria (Kraków - św. Mikołaj 1843/12)
  14. ---------- Stanisław x Siekierska Weronika (Niekrasów Świętokrzyski 1931/11)
  15. ---------- Tekla x Olczyk Franciszek (Kraków - Mariacka 1828/52)
  16. ---------- Walenty x Bączkowski Magdalena (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1810/1)
  17. Okonek Alojzy x Kaletka Michalina (Gniew 1933/33)
  18. ---------- Alojzy x Kobus Cecylia (Raciąż 1948/9)
  19. ---------- Elżbieta x Karpiński Franciszek (Raciąż 1903/15)
  20. ---------- Franciszek Ksawery x Behrendt Łucja (Raciąż 1935/15)
  21. ---------- Franciszek x Maller Antonina (Raciąż 1931/2)
  22. ---------- Franciszek x Mathia Anna (Raciąż 1871/11)
  23. ---------- Franciszek x Michalski Rozalia (Raciąż 1911/5)
  24. ---------- Franciszek x Okonk Anastazja (Raciąż 1920/11)
  25. ---------- Franciszek x Warszyński Helena (Raciąż 1955/7)
  26. ---------- Franciszka x Pawelski Wiktor (Raciąż 1929/19)
  27. ---------- Helena x Kamiński Stanisław Wincenty (Raciąż 1914/17)
  28. ---------- Henryk x Strowicki Halina (Raciąż 1972/8)
  29. ---------- Henryka Łucja x Kałduński Cyryl Mieczysław (Raciąż 1956/4)
  30. ---------- Ignacy x Pik Elżbieta (Raciąż 1841/3)
  31. ---------- Jakub x Nitzler Anastazja (Raciąż 1894/23)
  32. ---------- Jan x Grynther Anna (Raciąż 1863/7)
  33. ---------- Jan x Scheffs Franciszka (Raciąż 1926/15)
  34. ---------- Joanna x Grochowicz Michał (Raciąż 1885/6)
  35. ---------- Józef x Bruggmann Weronika (Raciąż 1898/11)
  36. ---------- Józef x Roeding Genowefa (Raciąż 1927/3)
  37. ---------- Korneliusz x Barański Maria Agnieszka (Raciąż 1938/3)
  38. ---------- Leokadia x Gołębiewski Tadeusz (Raciąż 1969/21)
  39. ---------- Maria x Twardekus Henryk Roman (Raciąż 1963/23)
  40. ---------- Marianna Irena x Chylewski Marian Józef (Raciąż 1955/6)
  41. ---------- Marianna x Kowalski Franciszek (Raciąż 1903/16)
  42. ---------- Marianna x Murkowski Bartłomiej (Raciąż 1866/5)
  43. ---------- Marianna x Senkowski Ignacy (Raciąż 1897/23)
  44. ---------- Marianna x Szopinski Ignacy (Raciąż 1894/10)
  45. ---------- Marta x Kołatka Leon (Raciąż 1953/9)
  46. ---------- Michalina x Lorbiecki Wacław (Raciąż 1959/9)
  47. ---------- Piotr x Przybysz Władysława (Raciąż 1961/1)
  48. ---------- Stanisław x Behrendt Maria (Raciąż 1936/17)
  49. ---------- Teresa x Kot Roman Kazimierz (Raciąż 1960/14)
  50. ---------- Teresa x Pastwa Józef (Raciąż 1953/19)
  51. ---------- Wanda x Gitka Józef (Raciąż 1948/3)
  52. ---------- Wincenty Anastazy x Berendt Gertruda (Raciąż 1959/24)
  53. ---------- Władysława x Jesionowski Zdzisław (Raciąż 1945/23)
  54. ---------- Władysława x Schreiber Franciszek (Raciąż 1901/6)
  55. ---------- Władysława x Szews Edmund (Raciąż 1935/13)
  56. ---------- Zofia x Drejarz Franciszek (Raciąż 1958/10)
  57. ---------- Zofia Ludwika x Błażewicz Zbigniew Tadeusz (Raciąż 1952/24)
  58. ---------- Zofia x Sawicki Jan (Raciąż 1973/10)
  59. ---------- Zuzanna x Thiedl Bartłomiej (Raciąż 1850/28)
  60. ---------- Zygmunt x Gronłkowski Urszula (Raciąż 1946/21)
  61. Okoniak Julianna x Kajetaniak Jan (Kościelec pow. kaliski 1841/8)
  62. Okoniewski Anna x Szutenberg Marcin (Stężyca 1875/28)
  63. ---------- Rozalia x Brylowski Józef (Grabowo kościerskie 1864/1)
  64. ---------- Rozalia x Krzyżanowski Jan (Gnojno 1738/3)
  65. Okonk Anastazja x Okonek Franciszek (Raciąż 1920/11)
  66. Okonkowski Jan x Soczyński Antonina (Płock 1886/84)
  67. Okonowski Jan x Konczewski Marianna (Kazimierz Biskupi 1933/17)
  68. ---------- Marianna x Groszewski Paweł (Papowo Toruńskie 1837/7)
  69. Okoński Anna x Wyligała Franciszek (Siercza, par. Wieliczka 1834/1)
  70. ---------- Barbara x Nowak Kazimierz (Kraków - św. Florian 1828/66)
  71. ---------- Feliks x Koszałek Julianna (Kraków - św. Florian 1821/82)
  72. ---------- Franciszek x Majewski Teresa (Kraków - Mariacka 1840/28)
  73. ---------- Franciszek x Stawowy Anastazja (Kraków - św. Mikołaj 1845/15)
  74. ---------- Franciszek x Zalewski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1841/4)
  75. ---------- Franciszka x Jackowski Szymon (Kraków - Wszyscy Święci 1816/18)
  76. ---------- Ignacy x Berdan Józefa (Kraków - Mariacka 1837/76)
  77. ---------- Julianna x Kosiński Ignacy (Koprzywnica 1851/19)
  78. ---------- Karol x Lubowiecki Franciszka (Kraków - św. Florian 1823/58)
  79. ---------- Katarzyna x Kosowicz Wojciech (Połaniec 1862/14)
  80. ---------- Katarzyna x Młynek Bartłomiej (Siercza, par. Wieliczka 1849/3)
  81. ---------- Kazimierz x Machała Marianna (Koprzywnica 1827/31)
  82. ---------- Ludwik x Chruściel Marianna (Kraków - Boże Ciało 1832/4)
  83. ---------- Ludwik x Gazik Konstancja (Kraków - Boże Ciało 1827/15)
  84. ---------- Magdalena x Mazurek Wojciech (Kraków - Boże Ciało 1812/31)
  85. ---------- Marianna x Łukaszek Fabian (Połaniec 1872/19)
  86. ---------- Marianna x Zygadło Jan (Klimontów 1872/3)
  87. ---------- Onufry x Popka Małgorzata (Koprzywnica 1859/28)
  88. ---------- Salomea x Bieńko Wawrzyniec (Kraków - Boże Ciało 1827/1)
  89. ---------- Sebastian x Konieczny Regia (Siercza, par. Wieliczka 1840/8)
  90. ---------- Teofil x Palczewska Karolina (Połaniec 1865/76)
  91. ---------- Tomasz x Binert Julianna (Grocholice 1884/30)
  92. ---------- Walenty x Mielnik Katarzyna (Siercza, par. Wieliczka 1823/4)
  93. ---------- Walenty x Tarnowski Zofia (Kraków - św. Salwator 1835/31)
  94. Okońsku Ludwik x Cybulski Franciszka (Kraków - Boże Ciało 1831/3)
  95. Okopień Agata x Klimczyk Wojciech (Kazimierza Wielka 1880/22)
  96. ---------- Katarzyna x Kapuściński Ludwik (Kazimierza Mała 1866/11)
  97. Okopinski Brygida x Jaszczyński Franciszek (Rakoszyn 1824/1)
  98. ---------- Jakub x Staja Salomea (Rakoszyn 1830/5)
  99. Okopiński Jędrzej x Czyżowski Katarzyna (Bebelno 1824/4)
  100. ---------- Marcjanna x Suliga Kazimierz (Bebelno 1843/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne