Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Ogonek (wyników 64):

  1. Ogon Agnieszka x Dybowski Jan (Gniew 1775/1)
  2. ---------- Elżbieta x Małkowski Paweł (Gniew 1772/26)
  3. ---------- Jan x Niklewski Marianna (Gniew 1792/22)
  4. ---------- Katarzyna x Krzywinski Stanisław (Gniew 1809/24)
  5. ---------- Maria x Lewandowski Wojciech (Gniew 1816/32)
  6. Ogonek Agata x Krzan Jan (Domosławice, wieś Domosławice 1883/3)
  7. ---------- Agata x Leśniak Józef (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1920/1)
  8. ---------- Agnieszka x Mendel Michał (Domosławice, wieś Domosławice 1897/5)
  9. ---------- Anna x Nowak Wincenty (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1904/1)
  10. ---------- Barbara x Tokarz Paweł (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1912/3)
  11. ---------- Franciszek x Kiełbasa Marianna (Domosławice, wieś Faliszewice 1874/1)
  12. ---------- Franciszek x Kolak Karolina (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1919/3)
  13. ---------- Franciszka x Piech Józef (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1914/1)
  14. ---------- Jadwiga x Piorun Józef (Książnice Wielkie 1863/11)
  15. ---------- Jan Piotr x Potępa Julianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1932/3)
  16. ---------- Katarzyna x Mendel Michał (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1917/1)
  17. ---------- Ludwika x Świerczek Andrzej (Domosławice, wieś Faliszewice 1899/1)
  18. ---------- Maria x Kurzydło Jan Andrzej (Domosławice, wieś Domosławice 1929/2)
  19. ---------- Marianna x Sobotka Andrzej (Domosławice, wieś Domosławice 1884/4)
  20. ---------- Piotr x Świerczek Janina (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1930/3)
  21. ---------- Piotr x Świerczek Zofia (Domosławice, wieś Faliszewice 1892/6)
  22. ---------- Rozalia x Wójtowicz Józef (Domosławice, wieś Domosławice 1893/2)
  23. ---------- Stefania x Stelmach Jan Maciej (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1932/3)
  24. Ogonka Katarzyna x W_zykowski Michał (Gniew 1807/30)
  25. Ogonowski Adam x Baldowski Barbara (Gniew 1846/46)
  26. ---------- Adam x Dobrzynski Anna (Gniew 1854/63)
  27. ---------- Agnieszka x Krause Jan (Gniew 1854/50)
  28. ---------- Agnieszka x Manich Franciszek (Kraków - Mariacka 1815/7)
  29. ---------- Alfreda x Hirsch Ludwik (Gniew 1957/37)
  30. ---------- Anna x Nadolny Franciszek (Gniew 1886/42)
  31. ---------- Edmund x Kremski Weronika (Gniew 1936/8)
  32. ---------- Emilia x Grochalski Franciszek (Grudusk 1880/20)
  33. ---------- Franciszek x Konicki Maria (Gniew 1848/29)
  34. ---------- Franciszek x N. Julianna (Gniew 1884/3)
  35. ---------- Franciszek x Tomaszek Marianna (Górzno k. Garwolina 1935/46)
  36. ---------- Franciszek x Tomaszewski Feliksa (Gniew 1930/24)
  37. ---------- Franciszka x Filz Michał Józef (Gniew 1908/17)
  38. ---------- Henryka x Wiśniewski Wojciech (Krysk 1873/5)
  39. ---------- Jan x Bobr Katarzyna (Gniew 1803/18)
  40. ---------- Jan x Drażdziewski Agnieszka (Gniew 1834/42)
  41. ---------- Jan x Kraszenski Marianna (Gniew 1800/19)
  42. ---------- Józef x Gajda Paulina (Gniew 1879/16)
  43. ---------- Katarzyna x Fricki Józef (Gniew 1844/15)
  44. ---------- Katarzyna x Jasieński Antoni (Pniewnik 1767/122)
  45. ---------- Konrad x Grochowski Anna (Gniew 1911/40)
  46. ---------- Maciej x Czarnecki Rozalia (Hrubieszów 1814/79)
  47. ---------- Maciej x Ligmanowski Józefina (Gniew 1847/56)
  48. ---------- Maciej x Rutkowski Zuzanna (Gniew 1814/30)
  49. ---------- Maria x Choinski Tomasz (Gniew 1860/5)
  50. ---------- Marianna x Adamski Kazimierz (Kraków - Mariacka 1829/64)
  51. ---------- Paulina x Laskowski Dominik (Gniew 1879/6)
  52. ---------- Rozalia x Lewoczewicz Tomasz (Gniew 1884/52)
  53. ---------- Ryszard x Jagodziński Salomea (Gniew 1961/12)
  54. ---------- Stanisław x Niedźwiedzki Anna (Pniewnik 1771/155)
  55. ---------- Tekla x Eckmann Józef (Gniew 1892/1)
  56. ---------- Tekla x Gos Stefan (Chlewiska 1828/9)
  57. ---------- Tomasz x Scharmach Franciszka (Gniew 1868/6)
  58. ---------- Walerian x Sikora Józefa (Gniew 1945/9)
  59. ---------- Zofia x Witkowski Alfons (Gniew 1962/29)
  60. Ogoński Filip x Polec Rozalia (Żelazna 1877/17)
  61. Ogorzałek Urszula x Bernacki Grzegorz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1775/12)
  62. Ogorzały Maria x Sadowski Wawrzyniec (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1848/2)
  63. Ogorzelski Urszula x Maliszewski Hipolit (Płock 1886/68)
  64. Ogorzewicz Maciej x Oryszkiewicz Marianna (Hrubieszów 1832/19)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne