Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Odrzygóźdź (wyników 73):

  1. Odr Krystyna x Kotowski Jan (Barłożno 1706/3)
  2. Odra Piotr x NN Marianna (Barłożno 1696/8)
  3. Odri Marianna x Kielczynski Franciszek (Gniew 1821/20)
  4. Odrobina Józef x Hubiński Regina (Kraków - św. Szczepan 1835/29)
  5. ---------- Ludwik x Wojkowski Anna (Domosławice, wieś Domosławice 1930/3)
  6. Odrobiński Anastazja x Drozdowski Jan (Skała 1821/3)
  7. ---------- Anastazja x Ziarkowski Paweł (Skała 1876/19)
  8. ---------- Andrzej x Jaskowski Julianna (Skała 1838/4)
  9. ---------- Andrzej x Klęcki Regina (Kraków - św. Florian 1849/8)
  10. Odrobinski Andrzej x Zieleński Marianna (Kraków - św. Florian 1814/46)
  11. Odrobiński Benedykt x Marciński Marianna (Skała 1889/20)
  12. ---------- Feliks x Woźniak Helena (Skała 1859/4)
  13. ---------- Florentyna x Grontkowski Feliks (Działoszyce 1879/13)
  14. ---------- Helena x Boroń Józef (Skała 1864/7)
  15. ---------- Jakub x Drozdzowski Marianna (Skała 1865/18)
  16. ---------- Jakub x Pachnik Anna (Kraków - Mariacka 1834/82)
  17. ---------- Jan x Morawski Franciszka (Skała 1862/6)
  18. ---------- Jan x Szyjka Marianna (Skała 1884/22)
  19. ---------- Jan x Zadęcki Marianna (Skała 1843/6)
  20. ---------- Józef x Guzik Urszula (Skała 1883/8)
  21. ---------- Katarzyna x Trepka Franciszek (Skała 1863/1)
  22. ---------- Kazimierz x Srebnicki Magdalena (Skała 1868/8)
  23. ---------- Maciej x Sasulski Apolonia (Skała 1853/2)
  24. ---------- Maciej x Żadecki Salomea (Skała 1825/10)
  25. ---------- Magdalena x Kazibut Paweł (Skała 1833/3)
  26. ---------- Magdalena x Srebnicki Jan (Skała 1866/8)
  27. ---------- Marcin x Błachno Marianna (Skała 1870/8)
  28. ---------- Marcin x Cyganek Franciszka (Skała 1882/14)
  29. ---------- Marcin x Glonek Marianna (Skała 1886/26)
  30. ---------- Marianna x Szostek Filip (Skała 1827/8)
  31. ---------- Marianna x Wilk Jan (Skała 1808/3)
  32. ---------- Michał x Majewski Magdalena (Skała 1834/6)
  33. ---------- Michał x Zadęcki Marianna (Skała 1833/6)
  34. ---------- Salomea x Domagalski Józef (Skała 1830/8)
  35. ---------- Salomea x Morawski Franciszek (Skała 1874/12)
  36. ---------- Stanisław x Wilanowski Regina (Skała 1803/3)
  37. ---------- Szymon x Domagalski Katarzyna (Skała 1839/4)
  38. ---------- Szymon x Żurek (Angarski) Salomea (Skała 1819/5)
  39. ---------- Tekla x Ziarkowski Tomasz (Skała 1868/1)
  40. ---------- Tomasz x Cęcko Helena (Skała 1834/1)
  41. ---------- Tomasz x Milewski Marianna (Skała 1864/8)
  42. ---------- Tomasz x Stankiewicz Katarzyna (Skała 1847/4)
  43. ---------- Wojciech x Wilk Marianna (Skała 1809/1)
  44. ---------- Zofia x Boroń Józef (Skała 1852/8)
  45. Odrowski Anna x Stawicki Józef (Gniew 1833/38)
  46. ---------- Elżbieta x Czerwiński Wawrzyniec (Barłożno 1767/6)
  47. ---------- Franciszek x Wojciechowski Elżbieta (Gniew 1872/12)
  48. ---------- Jadwiga x Duszkowski Jan (Barłożno 1746/5)
  49. ---------- Jakub x Samul Gertruda (Barłożno 1746/6)
  50. ---------- Jan x Wisniewski Maria (Gniew 1846/45)
  51. ---------- Józef x Draszanowski Wiktoria (Gniew 1955/12)
  52. ---------- Józef x Rubowski Apolonia (Gniew 1903/7)
  53. ---------- Marcin x Nitulski Marianna (Barłożno 1732/5)
  54. ---------- Stanisław x Kurowski Katarzyna (Gniew 1833/24)
  55. Odryan Elżbieta x Dolecki Andrzej (Gniew 1759/5)
  56. Odrzygóźdź Józef x Szymanek Petronela (Serokomla 1817/7)
  57. Odrzygoźdź Marianna x Fiutka Błażej (Serokomla 1810/9)
  58. Odrzywalski Walenty x Piotrowski Julianna (Grocholice 1888/55)
  59. Odrzywoł Katarzyna x Górka Jan (Kraków - św. Szczepan 1849/7)
  60. Odrzywołek Adam x Golik Ludwika (Dmenin 1880/4)
  61. ---------- Apolonia x Koziara Walenty (Kraków - św. Salwator 1827/69)
  62. ---------- Łukasz x Gąb Anna (Dmenin 1857/16)
  63. Odrzywolski Joanna x Jeliński Michał (Kraków - św. Szczepan 1828/21)
  64. ---------- Józef x Zych Franciszka (Poremba: wieś Poremba 1844/62)
  65. ---------- Katarzyna x Kaczmarek Wincenty (Dmenin 1847/13)
  66. ---------- Katarzyna x Marczyk Jakub (Dmenin 1889/10)
  67. ---------- Łukasz x Dobrowolski Katarzyna (Dmenin 1894/3)
  68. ---------- Łukasz x Śliwa Agnieszka (Dmenin 1879/12)
  69. ---------- Marcjanna x Kaźmierski Jacek (Dmenin 1884/5)
  70. ---------- Marianna x Kapusta Antoni (Kraków - św. Salwator 1828/26)
  71. ---------- Marianna x Kempa Antoni (Dmenin 1891/24)
  72. ---------- Marianna x Ukropczyk Józef (Dmenin 1881/8)
  73. ---------- Paulina x Szulc Ludwik (Dmenin 1887/13)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne