Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Oberski (wyników 43):

  1. Ober Jan x Mathyi Marianna (Raciąż 1808/10)
  2. Oberbok Anna x Freza Korneliusz (Gniew 1742/8)
  3. Oberlain Elżbieta x Marciniak Karol (Kazimierz Biskupi 1864/31)
  4. Oberland Berta x Jabłonka Franciszek (Barłożno 1932/15)
  5. ---------- Helena x Chyrek Marian (Barłożno 1934/20)
  6. ---------- Jan x Kleyna Franciszka (Barłożno 1884/19)
  7. ---------- Klemens x Krykowski Aleksandra (Barłożno 1938/25)
  8. ---------- Leokadia x Dawicki Leonard (Barłożno 1922/11)
  9. ---------- Marta x Piotrowski Jan (Barłożno 1919/12)
  10. ---------- Teresa x Schoenke Antoni (Barłożno 1919/33)
  11. ---------- Zofia x Gundlach Jan (Barłożno 1926/6)
  12. Oberlender Ignacy x Rieger Joanna (Kraków - Mariacka 1833/96)
  13. Obermuller Antoni x Wiśniewski Franciszka (Papowo Toruńskie 1887/13)
  14. Obers Wojciech x Dukerstein Marianna (Raciąż 1834/18)
  15. Oberski Adam x Bąkowski Magdalena (Borzykowa 1862/49)
  16. ---------- Adam x Zalas Marianna (Borzykowa 1856/4)
  17. ---------- Anastazja x Samborski Ignacy (Borzykowa 1834/1)
  18. ---------- Andrzej x Filiński Katarzyna (Borzykowa 1863/23)
  19. ---------- Antoni x Korgul Franciszka (Borzykowa 1856/14)
  20. ---------- Barbara x Pyszczek Łukasz (Koprzywnica 1840/17)
  21. ---------- Ignacy x Brandys Wiktoria (Kraków - św. Salwator 1832/145)
  22. ---------- Jan x Kacerek Agnieszka (Borzykowa 1854/8)
  23. ---------- Józefa x Filejski Walenty (Borzykowa 1832/11)
  24. ---------- Magdalena x Szostek Norbert (Borzykowa 1823/19)
  25. ---------- Marcjanna x Sieracki Sebastian (Borzykowa 1826/17)
  26. ---------- Mikołaj x Falan Tekla (Borzykowa 1821/9)
  27. ---------- Stanisław x Buc Anastazja (Borzykowa 1864/18)
  28. ---------- Tomasz x Zyzik Magdalena (Borzykowa 1825/28)
  29. Obersteiński Marcin x Piorun Konstancja (Działoszyce 1876/20)
  30. Obert Anna x Jeżewski Leon (Raciąż 1918/4)
  31. ---------- Anna x Kaplanowski Michał (Raciąż 1828/3)
  32. ---------- Ewa x Berendt Józef (Raciąż 1863/11)
  33. ---------- Ewa x Schreiber Michał (Raciąż 1844/11)
  34. ---------- Ignacy x Rhoch Katarzyna (Raciąż 1867/5)
  35. ---------- Jan x Dembnicki Anna (Raciąż 1852/13)
  36. ---------- Katarzyna x Weiland August (Raciąż 1848/5)
  37. ---------- Marianna x Więckowski Jan (Raciąż 1835/13)
  38. ---------- Paulina x Kluczynek Maciej (Raciąż 1868/13)
  39. ---------- Rozalia x Deja January (Raciąż 1904/10)
  40. ---------- Tekla x Labinz Michał (Raciąż 1843/25)
  41. Obertowski Andrzej x Bartnytczyk Agnieszka (Raciąż 1814/1)
  42. Oberts Anna x Jeżewski Leon (Raciąż 1919/18)
  43. Obertyn Andrzej x Milejski Katarzyna (Rakoszyn 1836/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne