Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Nowaczyk (wyników 1880):

  1. Nowacek Błażej x Drozd Gertruda (Podlesie 1628/1)
  2. Nowaciński Jan Kanty x Walczak Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1852/2)
  3. ---------- Katarzyna x Zieliński Wojciech (Białobrzegi 1866/6)
  4. ---------- Mikołaj x Musiał Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1825/3)
  5. ---------- Mikołaj x Nowak Salomea (Kraków - św. Krzyż 1831/10)
  6. Nowack Ewa x Zarębski Franciszek (Raciążek 1788/6)
  7. ---------- Herbert x Mrożek Helena (Gniew 1925/9)
  8. ---------- Jadwiga x Zarębski Kazimierz (Raciążek 1786/7)
  9. ---------- Marianna x Włodarczyk Marcin (Raciążek 1773/8)
  10. Nowacka Łucja x Jęcek Konstanty (Skórkowice 1887/10)
  11. ---------- Ludwika x Janicki Andrzej (Tubądzin k. Warty 1860/4)
  12. ---------- Zofia x Dosiak Jakub (Skórkowice 1879/30)
  13. Nowacki Agnieszka x Czarniecki Jan (Papowo Toruńskie 1871/18)
  14. ---------- Agnieszka x Kędzierski Jan Kanty (Kraków - Mariacka 1828/19)
  15. ---------- Agnieszka x Owczarski Ludwik (Płock 1861/57)
  16. ---------- Agnieszka x Puciński Piotr (Kraków - św. Florian 1821/46)
  17. ---------- Aleksander x Poznański Konstancja (Gniew 1911/39)
  18. ---------- Anastazja x Gabara Jan (Mileszki 1848/28)
  19. ---------- Andrzej x Owca Marianna (Książnice Wielkie 1863/9)
  20. ---------- Andrzej x Pikala Józefa (Mileszki 1858/49)
  21. ---------- Andrzej x Skoneczka Marianna (Mileszki 1873/8)
  22. ---------- Anna x Kurkowski Piotr (Działoszyce 1881/22)
  23. ---------- Anna x Pohl Herman (Papowo Toruńskie 1854/9)
  24. ---------- Antoni x Kuberski Magdalena (Raciążek 1779/5)
  25. ---------- Antoni x Nawrot Julianna (Dmenin 1885/17)
  26. ---------- Antoni x Nowak Ewa (Kraków - św. Krzyż 1828/2)
  27. ---------- Antonina x Magnus Stefan (Kościelec pow. kaliski 1844/13)
  28. ---------- Antonina x Ziółkowski Paweł (Papowo Toruńskie 1849/3)
  29. ---------- Balbina x Zasada Ignacy (Pabianice 1859/42)
  30. ---------- Baltazar x Judasz Antonina (Brzeziny 1774/1704)
  31. ---------- Błażej x Gorecki Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1821/75)
  32. ---------- Franciszek x Maćkowiak Antonina (Mileszki 1866/17)
  33. ---------- Franciszek x Misztalski Zofia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1857/11)
  34. ---------- Franciszek x Obidziński Franciszka (Grudusk 1877/5)
  35. ---------- Franciszek x Piekarski Maria (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1875/6)
  36. ---------- Franciszek x Potakowski Franciszka (Mileszki 1867/25)
  37. ---------- Franciszek x Prucek Marianna (Mikstat 1829/5)
  38. ---------- Franciszek x Sławiński Marianna (Raciążek 1793/7)
  39. ---------- Franciszek x Szynalski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1824/8)
  40. ---------- Franciszek x Szynkówna Marianna (Brzeziny 1799/16)
  41. ---------- Franciszka x Sarna Jan (Białobrzegi 1864/8)
  42. ---------- Franciszka x Soja Jakub (Działoszyce 1887/15)
  43. ---------- Franciszka x Walisz Kazimierz (Mileszki 1848/17)
  44. ---------- Helena x Sobaczyński Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1786/12)
  45. ---------- Ignacy x Białek Faustyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1852/5)
  46. ---------- Ignacy x Wiązakowski Józefa (Gnojno 1852/3)
  47. ---------- Jadwiga x Kaczanowski Alojzy (Gniew 1934/7)
  48. ---------- Jadwiga x Longa Franciszek (Zielonki 1835/2)
  49. ---------- Jakub x Mazella Barbara (Gniew 1858/50)
  50. ---------- Jan x Betler Karolina (Kazimierz Biskupi 1846/1)
  51. ---------- Jan x Gąsior Ewa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1788/4)
  52. ---------- Jan x Latosiński Wiktoria (Kraków - Mariacka 1819/41)
  53. ---------- Jan Nepomucen x Janiszewski Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1826/6)
  54. ---------- Jan x Palmowski (Grabowsk) Katarzyna (Grudusk 1883/5)
  55. ---------- Jan x Plebański Marianna (Działoszyce 1873/21)
  56. ---------- Joanna x Piekarski Michał (Kraków - Mariacka 1830/25)
  57. ---------- Józef x Darowski Julianna (Kraków - Wszyscy Święci 1819/28)
  58. ---------- Józef x Drabentowicz Wiktoria (Mikstat 1828/11)
  59. ---------- Józef x Grudzińska Julianna (Tubądzin k. Warty 1864/8)
  60. ---------- Józef x Laskorzyński Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1886/3)
  61. ---------- Józef x Lewicki Helena (Wieniec 1793/334)
  62. ---------- Józefa x Bartczak Wojciech (Ludzisko 1826/0)
  63. ---------- Józefa x Rajca Antoni (Dzierzgów 1833/8)
  64. ---------- Kasper x Bileński Marianna (Kraków - św. Florian 1821/86)
  65. ---------- Katarzyna x Kmiecik Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1779/9)
  66. ---------- Katarzyna x Sułczewski Tomasz (Kraków - Mariacka 1815/94)
  67. ---------- Katarzyna x Susoł Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1823/13)
  68. ---------- Katarzyna x Tutak Marcin (Skórkowice 1866/24)
  69. ---------- Kazimierz x Łachowski Marianna (Zielonki 1839/1)
  70. ---------- Ludwik x Bukowski Petronela (Kraków - św. Szczepan 1838/12)
  71. ---------- Ludwik x N. Weronika (Mikstat 1827/12)
  72. ---------- Łukasz x Jęcek Waleria (Skórkowice 1883/31)
  73. ---------- Łukasz x Olejniczak Tekla (Grodzisk Mazowiecki 1850/23)
  74. ---------- Maciej x Jaśnicki Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1832/46)
  75. ---------- Magdalena x Juśka Jakób (Raciążek 1787/3)
  76. ---------- Małgorzata x Gorak Wincenty (Działoszyce 1834/7)
  77. ---------- Małgorzata x Zamojski Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1845/12)
  78. ---------- Marianna Antonina x Seget Szczepan (Dmenin 1897/15)
  79. ---------- Marianna x Głupczyk Jakub (Kraków - św. Salwator 1833/93)
  80. ---------- Marianna x Jaworski Kasper (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1849/17)
  81. ---------- Marianna x Krompf Józef (Mileszki 1856/22)
  82. ---------- Marianna x Kwiatkowski Andrzej (Papowo Toruńskie 1839/7)
  83. ---------- Marianna x Lyczywek Józef (Raciąż 1771/9)
  84. ---------- Marianna x Małolepszy Wawrzyniec (Mileszki 1852/20)
  85. ---------- Marianna x Markiewicz Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1901/3)
  86. ---------- Marianna x Pikala Wojciech (Mileszki 1866/6)
  87. ---------- Marianna x Sabela Kazimierz (Mileszki 1871/9)
  88. ---------- Mateusz x Drabentowicz Domicela (Mikstat 1845/7)
  89. ---------- Paulina x Liśkiewicz Julian (Kraków - św. Krzyż 1849/1)
  90. ---------- Piotr x Jachimek Regina (Kraków - Wszyscy Święci 1825/1)
  91. ---------- Piotr x Rajczykowski Anna (Przyłęk 1860/7)
  92. ---------- Piotr x Sitek Apolonia (Kraków - Mariacka 1823/21)
  93. ---------- Salomea x Grudzień Florian (Klimontów 1820/114)
  94. ---------- Stanisław x Gburczyk Rozalia (Grudusk 1885/2)
  95. ---------- Stanisław x Mikołajczyk Elżbieta (Kraków - św. Florian 1845/20)
  96. ---------- Szczepan x Banasiak Marianna (Lubraniec 1842/9)
  97. ---------- Tekla x Magierski Andrzej (Kraków - św. Florian 1830/10)
  98. ---------- Tekla x Sarna Józef (Kraków - św. Florian 1850/39)
  99. ---------- Teresa x Pietrończyk Wojciech (Kraków - św. Salwator 1835/27)
  100. ---------- Tomasz x Żurawski Marianna (Papowo Toruńskie 1864/31)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne