Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Nocuń (wyników 67):

  1. Noch Anastazja x Grelen Antoni (Barłożno 1903/11)
  2. ---------- Anna x Filip Michał (Gniew 1778/11)
  3. ---------- Anna x Różynski Józef (Gniew 1895/38)
  4. ---------- Ewa x Niedzielski Szymon (Gniew 1774/24)
  5. ---------- Franciszek Ksawery x Weidemann Jadwiga (Gniew 1923/24)
  6. ---------- Jakub x Giz Marianna (Gniew 1732/11)
  7. ---------- Jan x Zielke Augusta (Gniew 1883/35)
  8. ---------- Józef x Gorlewicz Elżbieta (Gniew 1908/8)
  9. ---------- Józef x Kreling Julianna (Gniew 1885/44)
  10. ---------- Justyna x Czaja Józef (Gniew 1838/4)
  11. ---------- Katarzyna x Ligmanowski Jan (Gniew 1772/25)
  12. ---------- Maria x Gołecki Józef (Gniew 1920/86)
  13. ---------- Tomasz x Kalitowski Franciszka (Barłożno 1904/4)
  14. Nocha Anna x Pawłowicz Rama (Lgota Wielka 1818/3)
  15. Nochowicz Paweł x Wojciechowski Kunegunda (Pabianice 1858/76)
  16. Nochowski Józef x Czayk Marianna (Gniew 1787/22)
  17. ---------- Ludwik x Staśkowski Anna (Gniew 1854/62)
  18. Nocielski Anna x Żywicki Adam (Raciąż 1838/2)
  19. Nocoń Andrzej x Kuklewski Anna (Bebelno 1840/3)
  20. ---------- Gertruda x Nowak Kazimierz (Podlesie 1709/2)
  21. ---------- Hipolita x Lorek Jakub (Kraków - św. Salwator 1850/18)
  22. ---------- Maciej x Gągała Marianna (Podlesie 1759/2)
  23. ---------- Maciej x Szronek Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1848/27)
  24. ---------- Marianna x Zagajski Jan (Kraków - Boże Ciało 1817/11)
  25. ---------- Tomasz x Mietkowski Salomea (Bebelno 1833/4)
  26. ---------- Wawrzyniec x Gogola Apolonia (Podlesie 1751/5)
  27. Noconiek Andrzej x Świeca Ewa (Podlesie 1716/2)
  28. Noconik Andrzej x Kowal Urszula (Podlesie 1755/6)
  29. ---------- Antoni x Zasada Agnieszka (Podlesie 1772/1)
  30. ---------- Maciej x Kluszcz Łucja (Podlesie 1801/4)
  31. ---------- Maciej x Urbańczyk Franciszka (Podlesie 1802/2)
  32. ---------- Wojciech x Zasada Rozalia (Podlesie 1808/3)
  33. Nocoński Magdalena x Slusarski Mateusz (Kraków - Mariacka 1825/23)
  34. ---------- N. x Grzybowski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/4)
  35. Nocuń Agnieszka x Buszka Antoni (Podlesie 1796/2)
  36. ---------- Błażej x Chojnacki Franciszka (Bebelno 1787/3)
  37. ---------- Błażej x Śliwa Agnieszka (Bebelno 1782/4)
  38. ---------- Błażej x Widłak Małgorzata (Bebelno 1784/4)
  39. ---------- Ewa x Nowakowski Franciszek (Bebelno 1832/3)
  40. ---------- Franciszek x Adamczyk Agnieszka (Bebelno 1755/1)
  41. ---------- Franciszka x Kozala Walenty (Podlesie 1789/9)
  42. ---------- Franciszka x Siuda Mikołaj (Obiechów 1839/13)
  43. ---------- Franciszka x Wróbel Andrzej (Kazimierza Mała 1884/21)
  44. ---------- Gertruda x Zając Jacek (Dmenin 1820/4)
  45. ---------- Helena x Kucharski Jan (Bebelno 1796/6)
  46. ---------- Jan x Nowak Barbara (Podlesie 1786/7)
  47. ---------- Katarzyna x Kuśmierczyk Albert (Podlesie 1765/2)
  48. ---------- Katarzyna x Malmon Majcher (Działoszyce 1837/4)
  49. ---------- Magdalena x Kurek Paweł (Podlesie 1789/4)
  50. ---------- Marianna x Dłubałka Jan (Podlesie 1782/2)
  51. ---------- Marianna x Stasiecki Marcin (Podlesie 1789/7)
  52. ---------- Paweł x Krzysztofik Ewa (Bebelno 1819/5)
  53. ---------- Paweł x Zasada Marianna (Podlesie 1765/3)
  54. ---------- Petronela x Sikora Kazimierz (Podlesie 1785/5)
  55. ---------- Rozalia x Kemula Andrzej (Kazimierza Mała 1880/4)
  56. ---------- Teresa x Kozala Tomasz (Podlesie 1796/4)
  57. ---------- Tomasz x Malicki Marianna (Obiechów 1865/3)
  58. ---------- Wojciech x Kurniak Zofia (Bebelno 1764/3)
  59. ---------- Wojciech x Tomczyk Rozalia (Bebelno 1826/5)
  60. Nocunik Andrzej x Kaniewski Magdalena (Podlesie 1757/5)
  61. ---------- Franciszek x Kowalczyk Marianna (Podlesie 1781/4)
  62. ---------- Gertruda x Michoń Łukasz (Podlesie 1782/3)
  63. ---------- Jan x Kośmider Magdalena (Podlesie 1783/2)
  64. ---------- Sebastian x Zych Salomea (Podlesie 1798/4)
  65. ---------- Szymon x Kowalczyk Agata (Podlesie 1781/5)
  66. ---------- Urban x Gągała Julianna (Podlesie 1789/1)
  67. Nocyński Katarzyna x Neugebauer Gotfryd (Dmenin 1848/18)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne