Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Niemiec (wyników 61):

  1. Nieć Andrzej x Krzan Helena (Domosławice, wieś Domosławice 1888/3)
  2. ---------- Anna x Klęk Piotr (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1884/4)
  3. ---------- Jakub x Kamieński Ludwika (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1930/1)
  4. ---------- Jakub x Kamiński Ludwika (Domosławice, wieś Domosławice 1930/1)
  5. ---------- Jan x Mendel Anna (Domosławice, wieś Domosławice 1880/1)
  6. ---------- Józef x Cichy Anna (Domosławice, wieś Domosławice 1897/6)
  7. ---------- Józef x Gargaś Zofia (Domosławice, wieś Domosławice 1886/2)
  8. ---------- Katarzyna x Sowa Michał (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1890/2)
  9. ---------- Rozalia x Dudek Błażej (Domosławice, wieś Domosławice 1914/1)
  10. ---------- Rozalia x Katwata Józef (Domosławice, wieś Domosławice 1898/2)
  11. ---------- Tekla x Kurzydło Wojciech (Domosławice, wieś Domosławice 1879/1)
  12. ---------- Wojciech x Świerczek Katarzyna (Domosławice, wieś Faliszewice 1914/1)
  13. Niechaj Łukasz x Słaby wiktoria (Kraków - Mariacka 1817/10)
  14. ---------- Marianna x Sybik Karol (Kraków - Mariacka 1842/3)
  15. Nieciecki Stanisław Jacek x Zieliński Marianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/138)
  16. Nieczaj Zygmunt x Polakiewicz Gertruda (Raciąż 1972/5)
  17. Niedzieński Piotr x Kopeć Marianna (Kraków - św. Salwator 1828/19)
  18. Niedzieski Marianna Magdalena x Przyłuski Stanisław Wojciech (Grodzisk Mazowiecki 1848/22)
  19. Niegowski Tomasz x Rak Maryanna (Żytno 1893/19)
  20. Niekowski Błazej x Sobiecki Dorota (Czermno 1833/18)
  21. Niemc Michał x Jarnowski Marianna (Chwaszczyno 1832/2)
  22. Niemczewski Adam x Wapniarski Marianna (Kazimierz Biskupi 1860/1)
  23. ---------- Aleksander x Dryański Marianna (Kazimierz Biskupi 1933/5)
  24. ---------- Aleksandra x Plewczyński Edmund (Kazimierz Biskupi 1931/45)
  25. ---------- Apolonia x Szymański Michał (Kazimierz Biskupi 1857/21)
  26. ---------- Błażej Andrzej x Wapniarski Walentyna (Kazimierz Biskupi 1933/24)
  27. ---------- Helena x Szubert Michał (Kazimierz Biskupi 1921/38)
  28. ---------- Ignacy x Majer Józefa (Kazimierz Biskupi 1909/8)
  29. ---------- Jan x Jędrzeyak Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1843/3)
  30. ---------- Jan x Pawłowski Józefa (Kazimierz Biskupi 1931/35)
  31. ---------- Marianna x Susicki Stanisław (Kazimierz Biskupi 1924/55)
  32. ---------- Michał x Berent Ewa (Raciąż 1800/14)
  33. ---------- Michał x Dryański Stanisława (Kazimierz Biskupi 1899/2)
  34. ---------- Sebastian x Szczeciniewicz Paulina (Kazimierz Biskupi 1859/13)
  35. ---------- Sebastian x Szfrański Karolina (Kazimierz Biskupi 1863/4)
  36. ---------- Stanisław x Brzeziński Janina Paulina (Kazimierz Biskupi 1922/31)
  37. ---------- Teofila x Dunaj Władysław (Kazimierz Biskupi 1896/7)
  38. ---------- Teofila x Pokrant Feliks (Kazimierz Biskupi 1898/37)
  39. ---------- Teofila x Pokrant Feliks (Kazimierz Biskupi 1898/37)
  40. Niemiec Barbara x Lis Franciszek (Górzno k. Garwolina 1969/9)
  41. ---------- Franciszek x Franaszek Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1840/18)
  42. ---------- Józef x Okrusz Katarzyna (Surhów 1857/12)
  43. ---------- Katarzyna x Ambroży Michał (Surhów 1854/14)
  44. ---------- Katarzyna x Wiatr Paweł (Kraszewice 1889/28)
  45. ---------- Katarzyna x Wysota Paweł (Kraszewice 1889/28)
  46. ---------- Łucja x Marszałek Wojciech (Kraków - św. Florian 1839/12)
  47. ---------- Marcin x Dubaj Marianna (Surhów 1859/27)
  48. ---------- Marcin x Sośnicki Franciszka (Kraszewice 1891/24)
  49. ---------- Marianna x Grzesiuk Jan (Surhów 1867/14)
  50. ---------- Marianna x Knap Paweł (Koprzywnica 1829/11)
  51. ---------- Marianna x Molik Andrzej (Kraków - św. Anna 1847/13)
  52. ---------- Michał x Sendlak Agata (Surhów 1869/3)
  53. ---------- Regina x Rabiasz Józef (Biesiadki, wieś Żerków 1785/3)
  54. ---------- Róża x Mrozek wawrzyniec (Dzierzgów 1827/22)
  55. ---------- Stanisław x Kopytko Anna (Biesiadki, wieś Żerków 1792/1)
  56. ---------- Zofia x Lesiuk Paweł (Surhów 1863/5)
  57. ---------- Zofia x Rogala Wojciech (Koprzywnica 1822/27)
  58. Niemiszewski Franciszka x Ronisz Marceli (Płock 1867/24)
  59. Niemka Filip x Brożkiewicz Antonina (Kraków - Boże Ciało 1844/1)
  60. Nieszkowski August x Kępiński Wiktoria (Kraków - Mariacka 1817/48)
  61. ---------- Marianna x Plebańczyk Łukasz (Kraków - św. Anna 1835/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne