Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Niedziela (wyników 76):

  1. Niechieła Dorota x Dworaczek Błażej (Końskowola 1671/8)
  2. Niecielski Eleonora x Krajewski Jan Ambroży (Chlewiska 1831/6)
  3. Niedziela Adamina x Mitulski Antoni (Kazimierz Biskupi 1905/18)
  4. ---------- Dominik x Kraiński Tekla (Kraków - św. Mikołaj 1848/14)
  5. ---------- Elżbieta x Krokos Jakub (Kazimierz Biskupi 1862/26)
  6. ---------- Franciszek x Świątek Stanisława (Kazimierz Biskupi 1931/50)
  7. ---------- Grzegorz x Juros Marianna (Działoszyce 1845/6)
  8. ---------- Ignacy x Stachniak Zofia (Serokomla 1810/12)
  9. ---------- Kasper x Szczodryński Marianna (Kazimierz Biskupi 1851/2)
  10. ---------- Katarzyna x Wiciński Wojciech (Kraków - Mariacka 1820/26)
  11. ---------- Kazimierz x Baran Anna (Kazimierza Mała 1879/25)
  12. ---------- Łucja x Łebkowski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1920/28)
  13. ---------- Łukasz x Dudek Agata (Kazimierz Biskupi 1841/24)
  14. ---------- Magdalena x Pawłowski Grzegorz (Koprzywnica 1813/13)
  15. ---------- Marianna x Sonik Jakub (Książnice Wielkie 1865/12)
  16. ---------- Wiktoria x Budziński Stanisław (Kazimierz Biskupi 1919/49)
  17. Niedzielska Elżbieta x Nowicki Jakub (Kraków - Mariacka 1834/68)
  18. Niedzielski Andrzej x Grad Zofia (Przyłęk 1850/11)
  19. ---------- Aniela x Cyliński Franciszek (Kraków - św. Florian 1850/6)
  20. ---------- Anna x Jaglewski Michał (Gniew 1862/59)
  21. ---------- Bronisław x Jaśkiewicz Marianna (Szumbar 1882/4)
  22. ---------- Bronisław x Śliwakowski Julianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/44)
  23. ---------- Dorota x Kreniewski Mateusz (Gniew 1782/9)
  24. ---------- Elżbieta x Borowiec Jan (Gnojno 1860/2)
  25. ---------- Ewa x Nowakowski Jakub (Gniew 1760/35)
  26. ---------- Franciszek x Łukieta Katarzyna (Kraków - Katedra 1823/6)
  27. ---------- Franciszek x Mokwinski Apolonia (Gniew 1876/24)
  28. ---------- Grzegorz x Juros Marianna (Działoszyce 1845/6)
  29. ---------- Grzegorz x Miklas (Karolewski) Wiktoria (Działoszyce 1863/13)
  30. ---------- Ignacy x Jarocki Salomea (Kraków - Mariacka 1837/1)
  31. ---------- Ignacy x Sielarski Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1827/16)
  32. ---------- Jakub x Smentk Anna (Gniew 1849/58)
  33. ---------- Jan x Reiske Katarzyna (Gniew 1849/59)
  34. ---------- Józef x Chruścicki Marianna (Gnojno 1848/45)
  35. ---------- Józef x Molenda Józefa (Działoszyce 1884/24)
  36. ---------- Józef x Wilk Justyna (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/17)
  37. ---------- Józefa x Pawlak Antoni (Kazimierz Biskupi 1909/1)
  38. ---------- Józefina x Schefler Jakub (Raciąż 1873/8)
  39. ---------- Kacper x Skoczek Małgorzata (Obiechów 1828/2)
  40. ---------- Karol x Kędzierski Marianna (Kraków - św. Anna 1825/5)
  41. ---------- Karolina x Maklowski Józef (Kraków - Mariacka 1834/29)
  42. ---------- Katarzyna x Kussowski Michał (Gniew 1854/53)
  43. ---------- Katarzyna x Szałdrzyński Kazimierz (Raciążek 1776/3)
  44. ---------- Małgorzata x Swieżowski Joachim (Dzierzgów 1833/5)
  45. ---------- Marcin x Gura Agnieszka (Kraków - Mariacka 1834/43)
  46. ---------- Marcin x Natoniowski Helena (Kraków - św. Szczepan 1817/52)
  47. ---------- Marian x Józefowski Emilia (Płock 1886/52)
  48. ---------- Marianna x Cmachowski Józef (Przyłęk 1859/7)
  49. ---------- Marianna x Gajek Antoni (Gnojno 1844/21)
  50. ---------- Marianna x Grobelny Józef (Kazimierz Biskupi 1918/33)
  51. ---------- Marianna Magdalena x Przyłuski Stanisław Wojciech (Grodzisk Mazowiecki 1848/22)
  52. ---------- Marianna x Obarzanowski Antoni (Kraków - Mariacka 1824/6)
  53. ---------- Marianna x Pilniakowski Franciszek (Działoszyce 1887/8)
  54. ---------- Marianna x Skarbiński Feliks (Kraków - Mariacka 1821/18)
  55. ---------- Matylda x Ciesielski Alojzy Leon (Gniew 1908/16)
  56. ---------- Michał x Kniec Anna (Gniew 1861/18)
  57. ---------- Michał x Kozioł Franciszka (Koprzywnica 1827/27)
  58. ---------- Michał x Nałkowki Marianna (Gniew 1828/28)
  59. ---------- Mikołaj x Strzelec Rozalia (Kazimierz Biskupi 1896/8)
  60. ---------- Norberta x Wisniewski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1832/56)
  61. ---------- Paweł x Cierpiński Agata (Przyłęk 1856/15)
  62. ---------- Piotr x Idzik Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/39)
  63. ---------- Piotr x Kotlewski Ewa (Barłożno 1766/5)
  64. ---------- Szymon x Noch Ewa (Gniew 1774/24)
  65. ---------- Tekla x Ciach Józef (Łoniów 1857/19)
  66. ---------- Teofil x Sulik Jadwiga (Działoszyce 1869/3)
  67. ---------- Walenty x Zwierz Marianna (Łoniów 1860/19)
  68. ---------- Wawrzyniec x Suchorzewski Katarzyna (Łoniów 1860/6)
  69. ---------- Wincenty x Skowroński N. (Kazimierz Biskupi 1928/35)
  70. Niestachowski Ludwik x Gąsiorek Marianna (Brzeziny 1772/1666)
  71. Niestoj Barbara x Pawlikowski Franciszek (Kraków - św. Florian 1838/33)
  72. Niestojek Helena x Michalski Leonard (Kazimierz Biskupi 1928/16)
  73. ---------- Kazimiera x Jagodziński Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1931/15)
  74. Niestraski Maciej x Pawlikowska Agata (Wąsosze k. Konina 1836/11)
  75. Niestrojeński Apolonia x Idzikowski Józef (Kraków - Mariacka 1813/20)
  76. Niestruś Błażej x Więckowski Józefa (Kraków - św. Anna 1832/32)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne