Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Nieżurawski (wyników 120):

  1. Niechciał Antonina x Leń Józef (Działoszyce 1881/17)
  2. ---------- Elżbieta x Bucki Piotr (Małoszów 1839/2)
  3. ---------- Florian x Pozłotko Rozalia (Działoszyce 1883/16)
  4. ---------- Franciszek x Sztamski Małgorzata (Mikstat 1848/3)
  5. ---------- Jędrzej x Kasperek Salomea (Małoszów 1817/2)
  6. ---------- Kordula x Wołczyk Kasper (Małoszów 1822/1)
  7. ---------- Leon x Bajorski Domicela (Działoszyce 1881/10)
  8. ---------- Wincenty x Bieniak Maria (Kraków - Mariacka 1839/19)
  9. ---------- Zofia x Kwak Szymon (Bebelno 1711/1)
  10. Niechorski Marianna x Olszewski Michał (Barłożno 1833/2)
  11. Nieckarz Adam x Sadowski Zofia (Bebelno 1902/2)
  12. ---------- Władysław x Janiec Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1943/34)
  13. ---------- Wojciech x Szostek Zofia (Kraków - Mariacka 1831/38)
  14. Nieckosiński Józef x Wasil Marianna (Kraków - św. Salwator 1838/12)
  15. Nieckula Magdalena x Pajdzik Józef (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1833/5)
  16. Nieckutak Magdalena x Mosór Józef (Kraków - św. Florian 1845/24)
  17. Nieczajgłąbski Onufry x Tarasowski Marianna (Krzemieniec 1842/15)
  18. Niedziak Walenty x Podsiadły Katarzyna (Połaniec 1880/40)
  19. Niedziałkowski Agnieszka x Nowacki Wincenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1838/2)
  20. ---------- Ignacy x Staszewski Katarzyna Julianna (Kraków - św. Salwator 1847/41)
  21. ---------- Jakub x Paszkowski Marianna (Gniew 1807/16)
  22. ---------- Konrad x Paprocki Bronisława (Płock 1888/19)
  23. ---------- Maria x Ciechowski Jakub (Gniew 1809/7)
  24. Niedziałokowski Anna Konstancja x Rafałowicz Jan (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/37)
  25. Niedziasłkowski Jadwiga Wiktoria x Rembieliński Stanisław (Górzno k. Garwolina 1894/14)
  26. Niedziołka Antoni x Szczygieł Agnieszka (Klimontów 1833/9)
  27. ---------- Brygida x Zdrojewski Paweł (Stężyca 1871/19)
  28. ---------- Ewa x Silwester Daniel (Stężyca 1872/30)
  29. ---------- Helena x Zieliński Wojciech (Kraków - Mariacka 1813/63)
  30. ---------- Józef x Hinz Julianna (Stężyca 1878/13)
  31. ---------- Marianna x Konkol Andrzej (Stężyca 1861/18)
  32. ---------- Mikołaj x Hinz Julianna (Stężyca 1893/18)
  33. ---------- Paulina x Gostomski Teofil (Stężyca 1870/2)
  34. ---------- Paulina x Kropidłowski Józef (Stężyca 1882/5)
  35. Niegardoski Domicella x Lara Tomasz (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/16)
  36. Niegodzisz Adam x Białobrzeski Zofia (Łomna 1895/20)
  37. ---------- Franciszek x Nowicki Weronika (Łomna 1886/7)
  38. ---------- Józefa x Kordek Jan (Łomna 1890/31)
  39. ---------- Kacper x Dłutek Marianna (Łomna 1885/23)
  40. ---------- Piotr x Gruziak Marianna (Łomna 1893/31)
  41. ---------- Stanisław x Pacholak Zofia (Łomna 1890/36)
  42. Niekaza Józef x Turchan Maria (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1852/2)
  43. Niekazia Józef x Fraś Agnieszka (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1857/1)
  44. Niekosiński Marianna x Piątkowski Franciszek (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/152)
  45. Niekul Henryk x Kornelinsz Helena (Czermno 1846/4)
  46. Niekurzak Tomasz x Dzióba Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1933/9)
  47. Niemczak Jakób x Wałęga Małgorzata (Lgota Wielka 1819/1)
  48. Nieściór Katarzyna x Mydlak Jan (Surhów 1866/19)
  49. ---------- Wincenty x Hus Anna (Surhów 1863/17)
  50. Niesiobęcki Jan x Domosławski Amelia (Górzno k. Garwolina 1884/23)
  51. Niesiołowski Agnieszka x Nawała Szymon (Kraków - św. Mikołaj 1850/3)
  52. ---------- Aleksander x Załęski Honorata Felicjanna (Kraków - Mariacka 1815/95)
  53. ---------- Anna x Kozłowski Ignacy (Brok 1826/29)
  54. ---------- Damian x Fabiański Katarzyna (Brok 1833/7)
  55. ---------- Damian x Osiecki Marianna (Brok 1826/7)
  56. ---------- Józef x Linowski Feliksa (Kraków - Mariacka 1843/37)
  57. ---------- Justyna Julianna x Wołowski Franciszek (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/205)
  58. ---------- Salomea x Kołodziejski Franciszek (Raciąż 1774/3)
  59. ---------- Walenty x Tokajski Jadwiga (Kraków - św. Szczepan 1818/28)
  60. Nieskórski Katarzyna x Helert Jan (Brok 1813/5)
  61. ---------- Katarzyna x Jędryszczyk Feliks (Brok 1836/4)
  62. ---------- Maciej x Badurek Łucja (Brok 1817/32)
  63. ---------- Marianna x Badurek Tomasz (Brok 1821/16)
  64. ---------- Zofia x Kopaniarz Jan (Brok 1825/31)
  65. Niesobski Lidia x Gożdż Feliks (Górzno k. Garwolina 1952/18)
  66. Niesułowski Marianna x Balcer Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1818/15)
  67. Nieszczak Paweł x Płaczek Marianna (Zielonki 1816/19)
  68. Nieszczart Jan x Dąbek Magdalena (Kazimierza Mała 1881/1)
  69. Niezabitowski Bartłomiej x Warda Marianna (Okrzeja 1823/75)
  70. ---------- Elżbieta x Pawlak Mikołaj (Okrzeja 1825/14)
  71. ---------- Franciszek x Marcinek Agnieszka (Okrzeja 1861/10)
  72. ---------- Ignacy x Świętochowski Eleonora (Pniewnik 1855/9)
  73. ---------- Jadwiga x Warda Jan (Okrzeja 1831/6)
  74. ---------- Katarzyna x Osial Jakub (Okrzeja 1860/30)
  75. ---------- Katarzyna x Osial Paweł (Okrzeja 1863/19)
  76. ---------- Katarzyna x Wierzbicki Jan (Okrzeja 1864/6)
  77. ---------- Krystyna x Wiech Jakub (Okrzeja 1836/19)
  78. ---------- Magdalena x Pietrak Michał (Okrzeja 1838/10)
  79. ---------- Małgorzata x Jurak Michał (Opole Lubelskie 1858/26)
  80. ---------- Marianna x Grzyb Wojciech (Okrzeja 1827/5)
  81. ---------- Marianna x Kot Franciszek (Okrzeja 1831/2)
  82. ---------- Marianna x Michalak Franciszek (Okrzeja 1840/1)
  83. ---------- Marianna x Pawlak Wojciech (Okrzeja 1862/32)
  84. ---------- Marianna x Szklarczyk Jakub (Okrzeja 1825/27)
  85. ---------- Sebastian x Krupieński Franciszka (Okrzeja 1825/36)
  86. ---------- Teresa x Michalak Kazimierz (Okrzeja 1849/12)
  87. ---------- Wawrzyniec x Marcinek Agnieszka (Okrzeja 1833/26)
  88. ---------- Wawrzyniec x Szklarczyk Ewa (Okrzeja 1830/20)
  89. ---------- Wojciech x Gwiazdowski Agnieszka (Koprzywnica 1830/26)
  90. Niezgoda Andrzej x Zbieraniak Katarzyna (Klimontów 1816/119)
  91. ---------- Anna x Skurski Feliks (Klimontów 1828/6)
  92. ---------- Antoni x Błachnio Alicja (Górzno k. Garwolina 1927/15)
  93. ---------- Barbara x Szmorągowicz Jan (Klimontów 1819/137)
  94. ---------- Ewa x Dybcio Jan (Górzno k. Garwolina 1972/44)
  95. ---------- Franciszek x Owczarczyk Barbara (Górzno k. Garwolina 1762/2)
  96. ---------- Helena x Gach Jan (Łoniów 1832/18)
  97. ---------- Jakub x Błażejczyk Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1763/5)
  98. ---------- Jan x Owczarczyk Franciszka (Górzno k. Garwolina 1890/4)
  99. ---------- Jan x Solarczyk Genowefa (Górzno k. Garwolina 1946/38)
  100. ---------- Janina x Ruta Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1951/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne