Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Neuman (wyników 66):

  1. Neuman Florian x Stefaniak Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1846/7)
  2. ---------- Marcin x Mantyk Anna Krystyna (Babsk 1814/2)
  3. ---------- Piotr x Chrustowski Elżbieta (Wieniec 1798/394)
  4. Neumann Adam x Kuriga Anna (Gniew 1859/45)
  5. ---------- Adam x Lewicki Katarzyna (Gniew 1841/32)
  6. ---------- Aleksander x Flizikowski Marianna (Barłożno 1871/16)
  7. ---------- Anna x Bella Franciszek (Gniew 1862/48)
  8. ---------- Anna Dorota x Konzak Marcin (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1882/21)
  9. ---------- Anna Emilia x Dreger Karol (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/24)
  10. ---------- Anna Fryderyka x Warmuth Jan Friedrich (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1882/17)
  11. ---------- Anna Justyna x Ruff August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/25)
  12. Neümann Anna Karolina x Adamski Antoni (Mileszki 1862/22)
  13. Neumann Anna x Kuberka Władysław (Gniew 1922/44)
  14. ---------- Anna x Nylk Tomasz (Raciąż 1870/33)
  15. ---------- Anna x Wittstoch Leon (Gniew 1884/33)
  16. ---------- August Ferdynand x Behrendt Franciszka (Raciąż 1904/9)
  17. ---------- Cecylia x Kilrowski Szymon (Barłożno 1874/10)
  18. ---------- Domicela x Porzenski Piotr (Gniew 1851/55)
  19. ---------- Emilia x Hein Gottlieb (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/29)
  20. ---------- Ewa x Kowalski Jan (Gniew 1846/33)
  21. ---------- Franciszek x Herold Franciszka (Gniew 1881/19)
  22. ---------- Franciszek x Klafeziarz Waleria (Raciąż 1908/7)
  23. ---------- Franciszek x N. Anna (Gniew 1868/18)
  24. ---------- Fryderyk Daniel x Frank Henryka (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1881/7)
  25. ---------- Fryderyk x Dubiela Helena (Barłożno 1912/15)
  26. ---------- Gotfryd x Fischer Anna Rozyna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/1)
  27. ---------- Henryka x Fechner Gotfryd (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1874/1)
  28. ---------- Jakub x Chojnacki Katarzyna (Papowo Toruńskie 1872/31)
  29. ---------- Jan x Czaplewski Rozalia (Gniew 1833/22)
  30. ---------- Jan x Mroczkowski Julianna (Papowo Toruńskie 1862/8)
  31. ---------- Jan x Pacek (Pozorska) Joanna (Raciąż 1896/11)
  32. ---------- Jan x Rulinski Anna (Gniew 1874/3)
  33. ---------- Jan Wilhelm x Tepper Emilia (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/40)
  34. ---------- Jan x Zablewski Elżbieta (Gniew 1853/60)
  35. ---------- Jan x Zembrowski Barbara (Gniew 1851/47)
  36. ---------- Joanna x Gomowski Andrzej (Papowo Toruńskie 1872/34)
  37. ---------- Józef x Jettka Agnieszka (Gniew 1892/17)
  38. ---------- Józef x Orzechowski Katarzyna (Gniew 1833/23)
  39. ---------- Józefina x Kazubowski Jakub (Barłożno 1865/17)
  40. ---------- Julia x Kraemer Ignacy (Gniew 1848/18)
  41. ---------- Justyna x Kendze Jan August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/38)
  42. ---------- Karol x Baniecki Anna (Gniew 1865/50)
  43. ---------- Karol x Hildebrand Berta (Gniew 1889/35)
  44. ---------- Karol x Kamiński Katarzyna (Gniew 1845/38)
  45. ---------- Karol x Kowalski Anna (Barłożno 1846/9)
  46. ---------- Karol x Lewandowski Anna (Gniew 1841/33)
  47. ---------- Karol x Lucius Anna Karolina (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1874/24)
  48. ---------- Karol x Zawadzki Katarzyna (Gniew 1834/40)
  49. ---------- Karolina x Grünwald Jan Traugott (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1878/18)
  50. ---------- Karolina x Leder Juliusz (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/7)
  51. ---------- Katarzyna x Kamiński Józef (Gniew 1841/22)
  52. ---------- Maria x Liedtke Karol (Gniew 1890/26)
  53. ---------- Maria x Mohn Wojciech (Gniew 1890/28)
  54. ---------- Marianna x Janikowski Antoni (Raciąż 1928/5)
  55. ---------- Marianna x Matis Piotr (Gniew 1808/25)
  56. ---------- Marianna x Perzeński Piotr (Barłożno 1851/16)
  57. ---------- Marta x Deja Alojzy (Raciąż 1922/1)
  58. ---------- Matylda x Lucius Wilhelm (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/4)
  59. ---------- Michał x Selner Maria (Gniew 1852/50)
  60. ---------- Paweł x Torbicki Weronika (Gniew 1904/9)
  61. ---------- Rozyna x Eisebit Karol (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/12)
  62. ---------- Wiktoria x Matkowski Teofil (Gniew 1885/13)
  63. ---------- Wilhelm x Fiedler Berta (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/27)
  64. ---------- Wojciech Józef x Behrendt Weronika (Raciąż 1897/10)
  65. ---------- Zuzanna x Rodzieski Antoni (Papowo Toruńskie 1887/5)
  66. Neumark Emilia x Jurkowski Ludwik (Kraków - św. Anna 1843/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne