Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Nastag (wyników 76):

  1. Nas Anna x Stefanski Krystian (Gniew 1763/14)
  2. Nasacki Bernard Ludwik x Narloch Agnieszka Leokadia (Grabowo kościerskie 1919/24)
  3. Nasadowski Jadwiga x Redmerski Wojciech (Papowo Toruńskie 1832/10)
  4. ---------- Marianna x Orgaski Marceli (Papowo Toruńskie 1833/11)
  5. Nasiadka/o Franciszka x Borowy Błażej (Brok 1813/10)
  6. ---------- Katarzyna x Kuśpiel Mikołaj (Brok 1813/17)
  7. Nasiadko/a Salomea x Obliński Stanisław (Brok 1818/3)
  8. Nasilewski Petronela x Przychoda Marian (Hrubieszów 1832/11)
  9. Nasionek Piotr x Pendzich Agnieszka (Dmenin 1875/8)
  10. Nasiorowski Józefa x Sawicki Aleksander (Okrzeja 1849/31)
  11. Naskręcki Jakub x Gałdyszka Aurelia (Kokanin 1880/3)
  12. ---------- Marianna x Polański Antoni (Kokanin 1880/2)
  13. Nasl Jan Ludwik x Maliszewski Józefina (Gniew 1858/49)
  14. Nassadowski Amelia x Ligmanowski Marcin (Gniew 1853/49)
  15. ---------- Amelia x Meller Jan (Gniew 1849/54)
  16. ---------- Antonina x Bukowski Aleksander (Gniew 1903/3)
  17. ---------- Rozalia x Gibowski Juliusz (Gniew 1897/25)
  18. Nastag marianna x Borys Jan (Pniewnik 1836/12)
  19. Nastałczyk Józef x Krakowiak Małgorzata (Bełdów 1895/19)
  20. Nastawny Zofia x Pasternak Marcin (Górzno k. Garwolina 1764/3)
  21. Nastczak Hipolit x Kalafar Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1897/4)
  22. Nasternak Antoni x Ciach Agata (Koprzywnica 1856/29)
  23. ---------- Antoni x Jasieński Franciszka (Koprzywnica 1844/33)
  24. ---------- Antoni x Rozwadowski Magdalena (Koprzywnica 1853/17)
  25. ---------- Bernard x Zaręba Marianna (Koprzywnica 1867/14)
  26. ---------- Błażej x Pyszczek Marianna (Koprzywnica 1837/28)
  27. ---------- Franciszek x Grudzień Marianna (Koprzywnica 1839/26)
  28. ---------- Franciszka x Giza Józef (Koprzywnica 1860/10)
  29. ---------- Franciszka x Giza Sylwester (Koprzywnica 1861/14)
  30. ---------- Franciszka x Grudzień Mikołaj (Koprzywnica 1860/8)
  31. ---------- Franciszka x Wałoszczyk Wojciech (Koprzywnica 1867/29)
  32. ---------- Franciszka x Zych Andrzej (Koprzywnica 1842/40)
  33. ---------- Helena x Karwacki Antoni (Koprzywnica 1819/22)
  34. ---------- Helena x Skrzypczak Wawrzyniec (Koprzywnica 1847/32)
  35. ---------- Jędrzej x Judziański Agnieszka (Koprzywnica 1824/20)
  36. ---------- Jędrzej x Michalski Zofia (Koprzywnica 1817/36)
  37. ---------- Joachim x Ładzik Ludwika (Koprzywnica 1827/29)
  38. ---------- Józef x Szeląg Franciszka (Koprzywnica 1859/27)
  39. ---------- Karol x Gach Józefa (Koprzywnica 1867/16)
  40. ---------- Kasper x Olszewski Magdalena (Koprzywnica 1832/58)
  41. ---------- Katarzyna x Drozdal Karol (Koprzywnica 1847/9)
  42. ---------- Katarzyna x Grudzień Wojciech (Koprzywnica 1843/13)
  43. ---------- Katarzyna x Ziembora Franciszek (Koprzywnica 1872/5)
  44. ---------- Ludwik x Jasiak Katarzyna (Koprzywnica 1812/12)
  45. ---------- Magdalena x Kołacz Adam (Koprzywnica 1853/10)
  46. ---------- Marianna x Karwacki Franciszek (Koprzywnica 1863/14)
  47. ---------- Marianna x Pyszczek Wojciech (Koprzywnica 1872/20)
  48. ---------- Marianna x Surowiecki Stanisław (Koprzywnica 1845/26)
  49. ---------- Marianna x Wałaszczyk Józef (Koprzywnica 1846/38)
  50. ---------- Mateusz x Giza Petronela (Koprzywnica 1854/16)
  51. ---------- Mateusz x Wójcikowski Katarzyna (Koprzywnica 1869/11)
  52. ---------- Michał x Malinowski Jadwiga (Koprzywnica 1865/32)
  53. ---------- Mikołaj x Szczepaniak Franciszka (Koprzywnica 1827/30)
  54. ---------- Tekla x Rękas Franciszek (Koprzywnica 1837/34)
  55. ---------- Tomasz x Gos Józefa (Łoniów 1868/6)
  56. ---------- Tomasz x Kozioł Marianna (Koprzywnica 1843/26)
  57. ---------- Wawrzyniec x Gach Anna (Koprzywnica 1844/32)
  58. ---------- Wojciech x Krakowiak Apolonia (Koprzywnica 1857/33)
  59. Nastrabacz Helena x Lenarcik Franciszek (Czermno 1839/13)
  60. Nastrabarz Konstancja x Rogaczewski Stanisław (Grabowo kościerskie 1922/13)
  61. Nastrzak Andrzej x Kędroń Anna (Domosławice, wieś Melsztyn 1933/1)
  62. ---------- Anna Bronisława x Chuchrowski Józef (Domosławice, wieś Melsztyn 1937/1)
  63. ---------- Michał x Język Katarzyna (Domosławice, wieś Melsztyn 1911/1)
  64. ---------- Piotr x Przybylski Aniela (Domosławice, wieś Melsztyn 1930/1)
  65. ---------- Władysława x Kalafar Piotr Paweł (Domosławice, wieś Melsztyn 1931/1)
  66. Nastula Aleksander x Tober Paulina (Skórkowice 1883/22)
  67. Nasturkiewicz Józef x Teichmann Anna (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1821/1)
  68. ---------- Urszula x Lipnicki Dominik (Kraków - Mariacka 1813/33)
  69. ---------- Zygmunt x Jeżowski Zenobia (Kraków - św. Krzyż 1850/3)
  70. Nasut Franciszka x Jeżonkowski Wojciech (Brzeziny 1775/1735)
  71. ---------- Małgorzata x Pieczywoda Szymon (Brzeziny 1770/1622)
  72. ---------- Marianna x Mordal Jakub (Brzeziny 1783/1908)
  73. ---------- Marianna x Sobieski Jan (Brzeziny 1796/23)
  74. ---------- Marianna x Woźniaczek Mateusz (Brzeziny 1788/2033)
  75. Naszczykiewicz Jan x Cwałoch Józefa Petronela (Kraków - św. Salwator 1851/28)
  76. Naszynski Jan x Fantikeiski Katarzyna (Gniew 1850/42)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne