Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Naleziński (wyników 93):

  1. Nalborski Andrzej x Markowski Marianna (Grodzisk Mazowiecki 1851/39)
  2. ---------- Franciszek x Fridrichowski Marianna (Gniew 1848/27)
  3. ---------- Joanna x Gorski Jan (Gniew 1873/42)
  4. ---------- Józef x Szczytowski Marianna (Skórkowice 1876/1)
  5. ---------- Marcin x Kukliński Julianna (Gniew 1883/40)
  6. ---------- Marianna Agata x Wiktorski Augustyn (Grodzisk Mazowiecki 1848/6)
  7. ---------- Marta x Hennig Ludwik (Gniew 1884/28)
  8. ---------- Michał x Brodnicki Joanna (Barłożno 1858/11)
  9. ---------- Paweł x Dębicki Elżbieta (Barłożno 1763/1)
  10. naleieński Antoni x Wolfeil Anna (Kraków - Mariacka 1822/24)
  11. Nalepa Agnieszka x Kałacz Józef (Kraków - św. Mikołaj 1839/15)
  12. nalepa Andrzej x Socha Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1851/25)
  13. Nalepa Andrzej x Wójcik Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1840/14)
  14. ---------- Anna x Kofin Antoni (Kraków - św. Mikołaj 1850/44)
  15. ---------- Anna x Rajski Paweł (Kraków - Mariacka 1837/66)
  16. ---------- Antoni x Gawlak Katarzyna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1873/9)
  17. ---------- Apolonia x Cieślik Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1825/35)
  18. ---------- Elżbieta x Podobiński Marcin (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1875/2)
  19. ---------- Franciszek x Bawolski Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1841/3)
  20. ---------- Franciszek x Kozyra Marianna (Zielonki 1817/13)
  21. ---------- Franciszka x Bawolski Józef (Kraków - św. Mikołaj 1840/10)
  22. ---------- Franciszka x Karub Marcin (Kraków - św. Mikołaj 1843/4)
  23. ---------- Helena x Marcinkowski Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1844/31)
  24. ---------- Jadwiga x Kosteń Antoni (Kraków - św. Mikołaj 1816/5)
  25. ---------- Jakub x Skarb Franciszka (Zborówek 1882/4)
  26. ---------- Jan x Tomasik Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1839/20)
  27. ---------- Joanna x Nawara Antoni (Kraków - św. Mikołaj 1835/9)
  28. ---------- Józef x Gawlak Marianna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1822/3)
  29. ---------- Józef x Gizicki Marianna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1848/1)
  30. ---------- Józef x Pryciak Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1838/1)
  31. ---------- Józefa x Cyrkowski Antoni (Skórkowice 1874/23)
  32. ---------- Józefa x Stawarski Jan (Kraków - Mariacka 1846/39)
  33. ---------- Justyna x Puterniak Baltazar (Kraków - św. Mikołaj 1816/23)
  34. ---------- Katarzyna x Krzan Bartłomiej (Kraków - św. Mikołaj 1832/20)
  35. ---------- Katarzyna x Kubicz Ludwik (Domosławice, wieś Domosławice 1889/4)
  36. ---------- Katarzyna x Opocka Antoni (Kraków - św. Szczepan 1828/56)
  37. ---------- Katarzyna x Pustułka Stanisław (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1873/1)
  38. ---------- Katarzyna x Siodłak Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1846/8)
  39. ---------- Kazimierz x Kofin Regina (Kraków - św. Mikołaj 1833/25)
  40. ---------- Małgorzata x Ogrodnik Piotr (Kraków - św. Mikołaj 1843/13)
  41. ---------- Maria x Gondek Maciej (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1845/2)
  42. ---------- Marianna x Błachut Szymon (Kraków - św. Mikołaj 1838/4)
  43. ---------- Marianna x Czelnota Paweł (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1814/2)
  44. ---------- Marianna x Janicki Paweł (Kraków - św. Florian 1826/79)
  45. ---------- Marianna x Nalepa Szymon (Kraków - św. Mikołaj 1839/19)
  46. ---------- Marianna x Wróblewski Jakub (Kraków - św. Mikołaj 1827/24)
  47. ---------- Mikołaj x Grat Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1830/21)
  48. ---------- Mikołaj x Jamroz Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1839/2)
  49. ---------- N. x Pryciak Andrzej (Kraków - św. Mikołaj 1844/39)
  50. ---------- Paweł x Jamroz Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1843/20)
  51. ---------- Paweł x N. N. (Kraków - św. Mikołaj 1813/49)
  52. ---------- Paweł x Trynka Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1832/8)
  53. ---------- Regina x Filipkowski Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1816/16)
  54. ---------- Regina x Polakowski Augustyn (Kraków - św. Mikołaj 1843/11)
  55. ---------- Regina x Ziętara Jan (Zielonki 1840/7)
  56. ---------- Rozalia x Dudarz Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1824/24)
  57. ---------- Stanisław x Dwuraźy Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1822/15)
  58. ---------- Stanisław x Socha Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1847/13)
  59. ---------- Stefan x Demon Apolonia (Kraków - św. Mikołaj 1834/22)
  60. ---------- Szymon x Nalepa Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1839/19)
  61. ---------- Szymon x Turcza Regina (Kraków - św. Mikołaj 1826/18)
  62. ---------- Szymon x Walczak Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1849/83)
  63. ---------- Tomasz x Berlicz Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1846/32)
  64. ---------- Tomasz x Górka Katarzyna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1871/2)
  65. ---------- Tomasz x Pładra Elżbieta (Kraków - św. Mikołaj 1826/31)
  66. ---------- Tomasz x Pustułka Marianna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1825/3)
  67. ---------- Zofia x Dziedzina Marcin (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1857/1)
  68. Nalepianka Franciszka x Pecza Wincenty (Zborówek 1883/10)
  69. Nalepiński Hipolita x Lagner Piotr (Kraków - Mariacka 1833/76)
  70. ---------- Jan x Wykurz Brygida (Kraków - Mariacka 1825/67)
  71. ---------- Józef x Szwiciak Anna (Kraków - Mariacka 1816/90)
  72. ---------- Kunegunda x smieszkiewicz Jan (Kraków - św. Szczepan 1811/18)
  73. ---------- Leon x Szpak Zofia (Kraków - Mariacka 1838/29)
  74. ---------- Salomea x Piwowoński Kasper (Kraków - św. Szczepan 1815/52)
  75. ---------- Wiktoria x Sochacki Wojciech (Kraków - Mariacka 1835/12)
  76. Nalepski Kazimierz x Demek Marianna (Kraków - św. Salwator 1839/42)
  77. ---------- Maciej x Madejowicz Marianna (Kraków - św. Salwator 1815/49)
  78. ---------- Marianna x Niemczykiewicz Franciszek (Kraków - św. Salwator 1842/24)
  79. Naleteziewoz Marianna x Łobdowski Wojciech (Gniew 1733/8)
  80. Nalewaj Michał x Pawłowski Marianna (Ludzisko 1837/0)
  81. Naleway Jakub x Kukulak Małgorzata (Klimontów 1814/115)
  82. Nalewczyński Bibianna x Wichurski Mikołaj (Lgota Wielka 1862/32)
  83. ---------- Ignacy x Dymczyk Marianna (Dmenin 1857/13)
  84. Naleziński Stanisław x Kurakowski Agnieszka (Żytno 1893/10)
  85. Naleźniak Augustyn x Bażel Klara (Kraków - św. Salwator 1812/50)
  86. Należniak Maciej x Kanarek Marianna (Kraków - Mariacka 1831/4)
  87. Nalikowski Feliks x Wiadroski Franciszka (Kraków - św. Salwator 1841/13)
  88. ---------- Jan Nepomucen x Pacyna Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1813/91)
  89. ---------- Rozalia x Gozicki Marcin (Papowo Toruńskie 1879/9)
  90. Naliński Antoni x Puch Zofia (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1819/1)
  91. Nalisz Katarzyna x Klepaczyński Tomasz (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/111)
  92. Nalkowski Konstancja x Witkowski Michał (Gniew 1768/24)
  93. Nalugowski Agnieszka x Pochepka Jan (Raciąż 1854/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne