Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Nakielski (wyników 106):

  1. Nak Marianna x Pasternak Michał (Kraków - św. Salwator 1823/16)
  2. Nakapło Katarzyna x Sieniawski Andrzej (Domosławice, wieś Faliszewice 1882/5)
  3. Nakielski Adam x Theil Weronika (Raciąż 1891/1)
  4. ---------- Agata x Krzak Kazimierz (Zielonki 1832/22)
  5. ---------- Anna x Cyls Jan (Raciąż 1946/5)
  6. ---------- Antoni x Behrendt Anastazja (Raciąż 1902/8)
  7. ---------- Antoni x Schukz Marianna (Raciąż 1860/14)
  8. ---------- August x Rinka Maria (Raciąż 1889/1)
  9. ---------- Barbara x Prochal Maciej (Zielonki 1833/16)
  10. ---------- Ewa x Deja Jakub (Raciąż 1894/2)
  11. ---------- Ewa x Litz Marcin (Raciąż 1791/6)
  12. ---------- Franciszek x Gracek Anna (Barłożno 1931/10)
  13. ---------- Franciszek x Kowalik Konstancja (Raciąż 1933/5)
  14. ---------- Franciszek x Śledz Joanna (Barłożno 1900/7)
  15. ---------- Franciszek x Wiśniewski Anna (Raciąż 1917/2)
  16. ---------- Franciszka x Krużycki Antoni (Grabowo kościerskie 1936/11)
  17. ---------- Jadwiga x Pepliński Antoni (Raciąż 1978/22)
  18. ---------- Jan x Meller Marianna (Raciąż 1885/25)
  19. ---------- Józef x Żmich Janina (Raciąż 1954/18)
  20. ---------- Julianna x Grzona Ignacy (Raciąż 1890/3)
  21. ---------- Katarzyna x Adamczyk Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1839/27)
  22. ---------- Leokadia x Liegmann Edmund (Raciąż 1929/24)
  23. ---------- Małgorzata x Chorąski Jan (Zielonki 1841/16)
  24. ---------- Maria x Giersz Piotr (Raciąż 1975/10)
  25. ---------- Marianna x Stachulski Maksymilian (Barłożno 1900/22)
  26. ---------- Michał x Ronc Marianna (Chwaszczyno 1758/1)
  27. ---------- Mikołaj x Panek Katarzyna (Kraków - św. Anna 1834/1)
  28. ---------- Paulina x Sielke Franciszek (Raciąż 1890/1)
  29. ---------- Paweł x Kwasigorch Anna (Raciąż 1930/7)
  30. ---------- Petronela x Kurzydym Stanisław (Zielonki 1828/15)
  31. ---------- Piotr x Mikosz Magdalena (Zielonki 1832/29)
  32. ---------- Szymon x Piotrowski Elżbieta (Raciąż 1787/14)
  33. ---------- Tomasz x Kawa Regina (Zielonki 1821/9)
  34. ---------- Walezja x Kluka Tadeusz Leon (Grabowo kościerskie 1933/8)
  35. ---------- Wawrzyniec x Zychlinski Ewa (Raciąż 1790/6)
  36. ---------- Wojciech x Welk Marianna (Raciąż 1843/10)
  37. Naklewski Lidia x Tokarski Andrzej (Barłożno 1861/6)
  38. Naklicki Andrzej x Mróz Marianna (Surhów 1859/24)
  39. ---------- Anna x Dudek Stanisław (Surhów 1863/6)
  40. Nakonieczny Agata x Mieżyna Wincenty (Górzno k. Garwolina 1799/6)
  41. ---------- Agnieszka x Białoszyk Marcin (Górzno k. Garwolina 1757/2)
  42. ---------- Agnieszka x Mańkowski Józef (Górzno k. Garwolina 1846/2)
  43. ---------- Agnieszka x Rejdaszka Piotr (Górzno k. Garwolina 1863/1)
  44. ---------- Błażej x Rusak Eleonora (Górzno k. Garwolina 1878/8)
  45. ---------- Daniela x Bąk Stefan (Górzno k. Garwolina 1968/36)
  46. ---------- Eleonora x Błażejczyk Kacper (Górzno k. Garwolina 1860/9)
  47. ---------- Ewa x Mąkowski Wojciech (Górzno k. Garwolina 1839/8)
  48. ---------- Ewa x Turek Błażej (Górzno k. Garwolina 1809/15)
  49. ---------- Franciszek x Owczarczyk Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1797/4)
  50. ---------- Franciszek x Zając Genowefa (Górzno k. Garwolina 1942/17)
  51. ---------- Franciszka x Ruta Wawrzyniec (Górzno k. Garwolina 1793/6)
  52. ---------- Grzegorz x Zając Karolina (Górzno k. Garwolina 1864/36)
  53. ---------- Jadwiga x Pasternak Antoni (Górzno k. Garwolina 1887/3)
  54. ---------- Jakub x Jaszuk Zofia (Górzno k. Garwolina 1756/6)
  55. ---------- Jan x Sowiński Genowefa (Górzno k. Garwolina 1953/7)
  56. ---------- Janina x Rusak Marian (Górzno k. Garwolina 1974/9)
  57. ---------- Joanna x Jadaszek Stefan (Górzno k. Garwolina 1791/6)
  58. ---------- Joanna x Prusiński Wojciech (Górzno k. Garwolina 1864/41)
  59. ---------- Józef x Mąkowski Brygida (Górzno k. Garwolina 1830/8)
  60. ---------- Józef x Władzińsk Krystyna (Górzno k. Garwolina 1976/5)
  61. ---------- Józefa x Zając Wincenty (Górzno k. Garwolina 1893/11)
  62. ---------- Kacper x Glinka Tekla (Górzno k. Garwolina 1864/10)
  63. ---------- Karol x Gendek Kunegunda (Górzno k. Garwolina 1841/1)
  64. ---------- Karol x Nadstawny Małgorzata (Górzno k. Garwolina 1822/4)
  65. ---------- Katarzyna x Owczarczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1846/15)
  66. ---------- Katarzyna x Rusak Jan (Górzno k. Garwolina 1786/1)
  67. ---------- Katarzyna x Ruta Filip (Górzno k. Garwolina 1791/5)
  68. ---------- Katarzyna x Żelazek Stanisław (Górzno k. Garwolina 1842/9)
  69. ---------- Klara x Dźwigałowski Wawrzyniec (Górzno k. Garwolina 1851/19)
  70. ---------- Konstancja x Machaj-Machalewski Marcin (Górzno k. Garwolina 1853/16)
  71. ---------- Łukasz x Błażejczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1840/14)
  72. ---------- Marcin x Bartak Marcelina (Górzno k. Garwolina 1836/8)
  73. ---------- Marianna x Chrzanowski Tomasz (Górzno k. Garwolina 1789/11)
  74. ---------- Marianna x Gałązka Stefan (Górzno k. Garwolina 1859/21)
  75. ---------- Marianna x Lis Łukasz (Górzno k. Garwolina 1758/4)
  76. ---------- Marianna x Mąkowski Ludwik (Górzno k. Garwolina 1853/19)
  77. ---------- Marianna x Zając Błażej (Górzno k. Garwolina 1870/7)
  78. ---------- Marianna x Żak Onufry (Górzno k. Garwolina 1848/23)
  79. ---------- Michał x Banaszak Tekla (Górzno k. Garwolina 1858/31)
  80. ---------- Michał x Borkowski Weronika (Górzno k. Garwolina 1893/18)
  81. ---------- Mikołaj x Mąkowski Franciszka (Górzno k. Garwolina 1855/3)
  82. ---------- Mikołaj x Przybysz Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1795/6)
  83. ---------- Mikołaj x Rusak Marianna (Górzno k. Garwolina 1835/3)
  84. ---------- Onufry x Błażejczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1887/19)
  85. ---------- Paulina x Kozłowski Wacław (Górzno k. Garwolina 1895/13)
  86. ---------- Petronella x Owczarczyk Filip (Górzno k. Garwolina 1864/38)
  87. ---------- Piotr x Błażejczyk Agata (Górzno k. Garwolina 1879/21)
  88. ---------- Piotr x Gałązki Marianna (Górzno k. Garwolina 1856/7)
  89. ---------- Piotr x Łysiak Weronika (Górzno k. Garwolina 1862/30)
  90. ---------- Piotr x Nadstawny Józefa (Górzno k. Garwolina 1824/13)
  91. ---------- Piotr x Staros Józefa (Górzno k. Garwolina 1881/11)
  92. ---------- Rafał x Błażejczyk Aleksandra (Górzno k. Garwolina 1823/3)
  93. ---------- Rozalia x Mądry Mateusz (Górzno k. Garwolina 1888/15)
  94. ---------- Rozalia x Pieniążek Maciej (Górzno k. Garwolina 1860/28)
  95. ---------- Sebastian x Białoszyk Zuzanna (Górzno k. Garwolina 1769/3)
  96. ---------- Stanisław x Grzechnik Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1796/10)
  97. ---------- Tekla x Lis Jan (Górzno k. Garwolina 1830/7)
  98. ---------- Tekla x Rygielski Kacper (Okrzeja 1851/21)
  99. ---------- Teresa x Rudnicki Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1971/30)
  100. ---------- Tomasz x Bartak Franciszka (Górzno k. Garwolina 1832/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne