Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Nadolny (wyników 194):

  1. Nadaliński Feliks x Turska Stanisława (Połaniec 1868/24)
  2. Nadczak Agnieszka x Pierzchała Józef (Poremba: wieś Poremba 1844/2)
  3. Nadeburg Wincenty x Fryzowicz Marianna (Kraków - św. Florian 1831/7)
  4. Nadechowicz Teresa x Jasienski Kazimierz (Dobrzejewice 1828/6)
  5. Naderczak Józefa x Dobrowolski Marcin (Kazimierz Biskupi 1846/16)
  6. Nadgrodzki Antonina x Bernatowicz Szymon (Kraków - św. Mikołaj 1811/46)
  7. ---------- Barbara x Saroszy Aleksander (Kraków - Mariacka 1814/82)
  8. Nadkaniec Jadwiga x Kornaś Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1815/21)
  9. ---------- Mateusz x Chrapkowski Marianna (Kraków - św. Anna 1825/20)
  10. Nadolni Anna x Krakowski Józef (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1891/2)
  11. ---------- Jakub x Pałucki Marianna (Gniew 1767/8)
  12. Nadolnik Andrzej x Gorzan Wiktoria (Domosławice, wieś Faliszewice 1881/2)
  13. ---------- Anna x Kabat Adam (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1896/4)
  14. ---------- Franciszka x Chamielec Łukasz (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1886/3)
  15. ---------- Franciszka x Majzner Tomasz (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1881/4)
  16. ---------- Jakub x Cichoński Katarzyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1881/8)
  17. ---------- Jakub x Grochal Karolina (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1877/1)
  18. ---------- Jan x Malinowski Anna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1898/1)
  19. ---------- Jan x Mielec Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1875/1)
  20. ---------- Józef x Malinowski Marianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1888/4)
  21. ---------- Józef x Rąpała Marianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1890/1)
  22. ---------- Ludwik x Potępa Michalina Katarzyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1925/3)
  23. ---------- Marianna x Jaje Adam (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1894/4)
  24. ---------- Marianna x Jankoś Wojciech (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1876/2)
  25. ---------- Michał x Wójcik Agata (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1901/3)
  26. ---------- Stefania x Zelek Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1904/3)
  27. Nadolnionka Katarzyna x Folstek Maksym (Barłożno 1719/5)
  28. Nadolny Agnieszka x Śledź Jan (Gniew 1911/10)
  29. ---------- Anastazja x Dama Franciszek (Barłożno 1886/5)
  30. ---------- Anastazy x Geneza Paulina (Barłożno 1882/13)
  31. ---------- Anna x Czarnecki Paweł (Gniew 1797/7)
  32. ---------- Anna x Gasienski Jan (Gniew 1832/19)
  33. ---------- Anna x Kilion Paweł (Gniew 1808/18)
  34. ---------- Anna x Klein Jan (Gniew 1850/25)
  35. ---------- Anna x Krukowski Jan (Gniew 1788/16)
  36. ---------- Anna x Thiel Franciszek (Gniew 1852/67)
  37. ---------- Antoni x Osowski Marianna (Barłożno 1931/25)
  38. ---------- Barbara x Blażynski Michał (Gniew 1807/3)
  39. ---------- Cecylia x Eitzer N. (Gniew 1877/14)
  40. ---------- Elżbieta x Felski Jan (Gniew 1797/12)
  41. ---------- Elżbieta x Rybicki Antoni (Gniew 1840/35)
  42. ---------- Franciszek x Ogonowski Anna (Gniew 1886/42)
  43. ---------- Genowefa x Cyckowski Lucjusz (Barłożno 1893/18)
  44. ---------- Helena x Konopa Wincenty (Grabowo kościerskie 1929/2)
  45. ---------- Jakub x Jablonski Elżbieta (Gniew 1879/13)
  46. ---------- Jakub x Neyman Magdalena (Gniew 1760/34)
  47. ---------- Jakub x Winowski Anna (Gniew 1848/26)
  48. ---------- Jan x Jaskowski Marianna (Gniew 1813/20)
  49. ---------- Jan x Kilichowski Joanna (Gniew 1879/14)
  50. ---------- Jan x Lanser Franciszka (Barłożno 1918/6)
  51. ---------- Józef x Kordowski Maria (Gniew 1852/49)
  52. ---------- Józef x Nagorski Katarzyna (Gniew 1879/15)
  53. ---------- Julia x Zajdowski Andrzej (Gniew 1847/84)
  54. ---------- Katarzyna x Pielak Wojciech (Końskowola 1678/19)
  55. ---------- Katarzyna x Quell August (Gniew 1836/30)
  56. ---------- Katarzyna x Wilenski Józef (Gniew 1794/11)
  57. ---------- Korneliusz x Stawiszewski Marianna (Barłożno 1934/24)
  58. ---------- Maciej x Rutk Marianna (Gniew 1797/27)
  59. ---------- Maria x Krzemiecki Franciszek (Gniew 1844/31)
  60. ---------- Marianna x Batach Andrzej (Gniew 1805/3)
  61. ---------- Marianna x Drażdziewski Jan (Gniew 1851/5)
  62. ---------- Marianna x Klammer-Klamrowski Paweł (Gniew 1823/21)
  63. ---------- Marianna x Malinowski Jan (Gniew 1843/39)
  64. ---------- Marianna x Petersch Jan (Gniew 1826/24)
  65. ---------- Marianna x Tredor Antoni (Gniew 1820/43)
  66. ---------- Marta x Zawadewicz Wincenty (Barłożno 1918/9)
  67. ---------- Michał x Dybowszczątka Marcjanna (Gniew 1766/39)
  68. ---------- Michał x Jabłonka Jadwiga (Barłożno 1855/6)
  69. ---------- Paweł x Fankidejski Julia (Gniew 1843/41)
  70. ---------- Piotr x Zaiączka Gertruda (Gniew 1806/18)
  71. ---------- Teodozja x Geneza Jakub (Barłożno 1884/18)
  72. ---------- Teofil x Brikowski Marianna (Grabowo kościerskie 1924/8)
  73. ---------- Weronika x Kulecki Jan (Barłożno 1879/17)
  74. ---------- Wincenty x Pałasz Zofia Emilia (Grabowo kościerskie 1923/4)
  75. Nadolski Anna x Bach Albert (Chwaszczyno 1861/3)
  76. ---------- Anna x Nicki Michał (Płock 1886/73)
  77. ---------- Antoni x Delme Marianna (Chwaszczyno 1877/3)
  78. ---------- Eleonora x Kowalski Józef (Łomna 1895/31)
  79. ---------- Franciszka x Ohmann Piotr (Papowo Toruńskie 1852/2)
  80. ---------- Jakób x Więckowski Małgorzata (Raciążek 1803/5)
  81. ---------- Jakub x Pokrzywinski Marianna (Raciąż 1800/3)
  82. ---------- Jan x Amtmański Marianna (Papowo Toruńskie 1843/2)
  83. ---------- Józefa x Pietrykowski Ignacy (Raciążek 1832/18)
  84. ---------- Michał x Kleyn Dorota (Barłożno 1751/10)
  85. ---------- stanisław x Piątek (Piontek) Gertruda (Barłożno 1928/30)
  86. ---------- Stanisław x Szepler Gertruda (Raciąż 1779/7)
  87. ---------- Walenty x N. Magdalena (Raciążek 1756/11)
  88. Nadratowski Józef x Karwowski Adela (Płock 1864/62)
  89. ---------- Maria x Utke Ludwik (Płock 1888/90)
  90. ---------- Michał x Janicki Helena (Płock 1862/63)
  91. Nadrewski Adam x Dylewski Kamila (Płock 1867/30)
  92. Nadrowski Adam x Zalewski Maria (Płock 1886/22)
  93. Nadrzyński Walenty x Zakkilski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1839/14)
  94. Nadstawny Agnieszka x Antoniak Jan (Górzno k. Garwolina 1787/10)
  95. ---------- Ambroży x Nadstawny Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1832/26)
  96. ---------- Anastazja x Dydek Walenty (Górzno k. Garwolina 1721/1)
  97. ---------- Andrzej x Gałązki Marianna (Górzno k. Garwolina 1891/9)
  98. ---------- Andrzej x Osiak Marcelina (Górzno k. Garwolina 1804/3)
  99. ---------- Andrzej x Podskarbi Zofia (Górzno k. Garwolina 1772/2)
  100. ---------- Andrzej x Rusak Krystyna (Górzno k. Garwolina 1722/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne