Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Musiał (wyników 629):

  1. Musaił Piotr x Marchewka Zofia (Kraków - św. Salwator 1852/18)
  2. ---------- Regina x Wirtek Sebastian (Kraków - św. Szczepan 1834/45)
  3. Musal Katarzyna x Hejna Marcin (Gniew 1840/16)
  4. Musalski Zuzanna x Mielnikiewicz Mateusz (Siercza, par. Wieliczka 1801/2)
  5. Musarczuk Bazyli x Gumiewicz Katarzyna (Hrubieszów 1837/21)
  6. Musarz Walenty x Nowak Ludwika (Klimontów 1857/10)
  7. ---------- Walenty x Urbanik Małgorzata (Klimontów 1846/4)
  8. Muschke Bruno Józef x Kamiński Marta (Gniew 1928/25)
  9. ---------- Gunter Erwin x Janicki Emilia (Gniew 1966/9)
  10. Muschkel Karol x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/50)
  11. Musiał Adam x Barański Tekla (Borzykowa 1836/45)
  12. ---------- Adam x Znojek Apolonia (Dzierzgów 1830/20)
  13. ---------- Agata x Pasternak Stanisław (Gnojno 1836/24)
  14. ---------- Agata x Wojnowski Tomasz (Gnojno 1838/1)
  15. ---------- Agnieszka x Arendarczyk Wincenty (Gnojno 1851/19)
  16. ---------- Agnieszka x Auguszczak Józef (Borzykowa 1845/25)
  17. ---------- Agnieszka x Bartusiak Sebastian (Gnojno 1831/15)
  18. ---------- Agnieszka x Gawlicki Kazimierz (Gnojno 1835/39)
  19. ---------- Agnieszka x Jędrzejczyk Augustyn (Borzykowa 1822/11)
  20. ---------- Agnieszka x Kowalski Franciszek (Gnojno 1861/43)
  21. ---------- Agnieszka x Kurpios Tomasz (Borzykowa 1858/8)
  22. ---------- Agnieszka x Mędel Piotr (Borzykowa 1828/12)
  23. ---------- Agnieszka x Musiał Aleksy (Gnojno 1865/30)
  24. ---------- Agnieszka x Pasternak Kazimierz (Gnojno 1851/37)
  25. ---------- Agnieszka x Pośpiech Wojciech (Borzykowa 1848/2)
  26. ---------- Agnieszka x Rasała Szymon (Gnojno 1745/3)
  27. ---------- Agnieszka x Słopiecki Michał (Gnojno 1865/25)
  28. ---------- Agnieszka x Więckowski Maciej (Gnojno 1855/24)
  29. ---------- Agnieszka x Zachaj Walenty (Gnojno 1853/16)
  30. ---------- Albert x Bednarz Krystyna (Gnojno 1746/6)
  31. ---------- Albert x Dusza Jadwiga (Podlesie 1721/3)
  32. ---------- Aleksander x Broszkiewicz Józefa (Borzykowa 1857/37)
  33. ---------- Aleksander x Zyzik Marianna (Borzykowa 1862/25)
  34. ---------- Aleksy x Musiał Agnieszka (Gnojno 1865/30)
  35. ---------- Aleksy x Pedo Maryanna (Pabianice 1859/65)
  36. ---------- Anastazja x Kozina Jan (Kraków - św. Salwator 1838/18)
  37. ---------- Anastazja x Pacholec Mateusz (Gnojno 1852/22)
  38. ---------- Andrzej x Baczyński Regina (Kraków - św. Szczepan 1848/28)
  39. ---------- Andrzej x Bęben Klara (Gnojno 1853/34)
  40. ---------- Andrzej x Francik Marianna (Podlesie 1707/2)
  41. ---------- Andrzej x Haba Józefa (Cisów 1922/13)
  42. ---------- Andrzej x Piotrowski Marianna (Borzykowa 1862/42)
  43. ---------- Andrzej x Wójcik Marianna (Cisów 1916/7)
  44. ---------- Anna x Bęben Kajetan (Gnojno 1852/2)
  45. ---------- Anna x Białowąs Ignacy (Gnojno 1871/3)
  46. ---------- Anna x Galus Ignacy (Gnojno 1845/36)
  47. ---------- Anna x Kowalski Stanisław (Dzierzgów 1832/58)
  48. ---------- Anna x Mucha Franciszek (Borzykowa 1861/8)
  49. ---------- Anna x Orkisz Paweł (Gnojno 1856/53)
  50. ---------- Anna x Szymczak Kazimierz (Kościelec pow. kaliski 1852/11)
  51. ---------- Antoni x Chojancki Anna (Gnojno 1847/27)
  52. ---------- Antoni x Guzera Teresa (Gnojno 1752/7)
  53. ---------- Antoni x Kozieł Marianna (Gnojno 1858/6)
  54. ---------- Antoni x Ludkowski Marianna (Kazimierz Biskupi 1827/19)
  55. ---------- Antoni x Żelichowski Katarzyna (Gnojno 1826/20)
  56. ---------- Antonina x Bator Franciszek (Kraków - Mariacka 1832/25)
  57. ---------- Antonina x Dorobek Mateusz (Gnojno 1824/39)
  58. ---------- Antonina x Idzik Tomasz (Borzykowa 1821/3)
  59. ---------- Antonina x Pacholec Idzi (Gnojno 1854/44)
  60. ---------- Antonina x Pęczkowski Ignacy (Lgota Wielka 1836/10)
  61. ---------- Apolonia x Kozłowski Kazimierz (Kraków - św. Florian 1825/18)
  62. ---------- Apolonia x Lemport Franciszek (Kraków - św. Florian 1837/35)
  63. ---------- Apolonia x Ślizankiewicz Marcin (Gnojno 1836/27)
  64. ---------- Apolonia x Wójcik Teofil (Gnojno 1849/35)
  65. ---------- Augustyn x Białowąs Agnieszka (Gnojno 1850/3)
  66. ---------- Augustyn x Jaros Marianna (Gnojno 1862/33)
  67. ---------- Augustyn x Znojek Antonina (Dzierzgów 1833/28)
  68. ---------- Barbara x Gabryś Maciej (Borzykowa 1842/4)
  69. ---------- Barbara x Pudło Stefan (Podlesie 1793/9)
  70. ---------- Barbara x Sałek Szymon (Małoszów 1819/1)
  71. ---------- Barbara x Żelichowski Stefan (Gnojno 1840/21)
  72. ---------- Bartłomiej x Kowalski Marianna (Gnojno 1863/42)
  73. ---------- Bartłomiej x Makowski Marianna (Gnojno 1752/3)
  74. ---------- Bibianna x Łukaszczyk Paweł (Lgota Wielka 1827/3)
  75. ---------- Błażej x Cichoński Marianna (Gnojno 1822/33)
  76. ---------- Błażej x Musiał Małgorzata (Gnojno 1816/15)
  77. ---------- Brygida x Gruszka Jan (Dzierzgów 1832/17)
  78. ---------- Brygida x Jamnik Dominik (Borzykowa 1821/12)
  79. ---------- Cecylia x Kaleta Feliks (Borzykowa 1862/45)
  80. ---------- Dionizy x Bogozdziak Anna (Kościelec pow. kaliski 1840/12)
  81. ---------- Dominik x Arendarczyk Katarzyna (Gnojno 1858/62)
  82. ---------- Dominik x Domagała Kunegunda (Borzykowa 1825/27)
  83. ---------- Dominik x Rutkowski Rozalia (Borzykowa 1834/8)
  84. ---------- Elżbieta x Kosatka Tomasz (Małoszów 1824/2)
  85. ---------- Elżbieta x Poździech Sebastian (Gnojno 1863/35)
  86. ---------- Ewa x Bernacki Grzegorz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1783/1)
  87. ---------- Ewa x Smolarczyk Wojciech (Borzykowa 1858/5)
  88. ---------- Ewa x Zawierucha Wincenty (Gnojno 1834/26)
  89. ---------- Filip x Zawierucha Małgorzata (Gnojno 1845/15)
  90. ---------- Franciszek x Adamski Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1843/17)
  91. ---------- Franciszek x Berych Anna (Kraków - Mariacka 1846/66)
  92. ---------- Franciszek x Bialik Anna (Kraków - św. Szczepan 1825/15)
  93. ---------- Franciszek x Chudy Ludwika (Borzykowa 1865/30)
  94. ---------- Franciszek x Falan Magdalena (Borzykowa 1823/6)
  95. ---------- Franciszek x Grobelniak Marianna (Borzykowa 1841/27)
  96. ---------- Franciszek x Gronostaj Katarzyna (Gnojno 1847/24)
  97. ---------- Franciszek x Kozionek Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1833/60)
  98. ---------- Franciszek x Krzyk Antonina (Gnojno 1862/20)
  99. ---------- Franciszek x Kukuła Petronela (Kraków - św. Salwator 1830/60)
  100. ---------- Franciszek x Kupiecki Marianna (Gnojno 1841/25)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne