Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Murawski (wyników 118):

  1. Mura Józef x Ciupa Eleonora (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/51)
  2. Murach Łukasz x Stańczak Ewa (Brok 1817/34)
  3. Muracik Paweł x Przepiorka Jadwiga (Końskowola 1687/14)
  4. Murak Andrzej x Sągolewska Marianna (Bełżyce 1832/2)
  5. ---------- Grzegorz x Gregorczyk Teresa (Bełżyce 1836/22)
  6. Murarski Wojciech x Jaworski Rozalia (Gniew 1773/15)
  7. Muras Florentyna x Olesiak Antoni (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/52)
  8. Muraski Edward x Burzyński Konstancja (Łomna 1887/14)
  9. ---------- Józef x Dedka Marianna (Łomna 1885/21)
  10. Murat Jan x Walaszk Marianna (Końskowola 1660/4)
  11. Murawa Jakub x Gaweł Marianna (Mileszki 1864/13)
  12. ---------- Jan x Rodyn Marianna (Gniew 1795/29)
  13. ---------- Konstancja x Toroń Tomasz (Mileszki 1849/22)
  14. ---------- Łukasz x Banach Teresa (Pabianice 1857/3)
  15. Murawiak Ignacy x Sarnowski Józefa (Kościelec pow. kaliski 1844/5)
  16. Murawski Agnieszka x Komorowski Franciszek (Barłożno 1913/33)
  17. ---------- Aleksander x Dembicki Berta (Barłożno 1935/15)
  18. ---------- Aleksander x Jabłoński Anna (Barłożno 1923/3)
  19. ---------- Alojzy x Siebert Halina (Gniew 1965/21)
  20. ---------- Antoni x Krause Anna (Gniew 1896/29)
  21. ---------- Antoni x Nowosielski Agnieszka (Zbuczyn 1810/75)
  22. ---------- Antonina x Rybicki Tomasz (Grochów 1870/3)
  23. ---------- Barbara x Lampkowski Andrzej (Gniew 1856/39)
  24. ---------- Beata x Grzypisny Jan (Barłożno 1873/9)
  25. ---------- Benedykt x Ruczkiewicz Julianna (Papowo Toruńskie 1875/11)
  26. ---------- Elżbieta x Berbrondt Walter (Barłożno 1919/26)
  27. ---------- Franciszek x Kamrowski Faustyna (Barłożno 1893/17)
  28. ---------- Franciszek x Marchlewski Paulina (Papowo Toruńskie 1872/9)
  29. ---------- Franciszek x Schroeder Rozalia (Barłożno 1928/29)
  30. ---------- Franciszka x Bojanowski Michał (Gniew 1895/30)
  31. ---------- Franciszka Julia x Kamiński Józef (Pniewnik 1840/2)
  32. ---------- Franciszka x Raczek Władysław (Barłożno 1920/30)
  33. ---------- Halina x Jeleniewski Zdzisław (Gniew 1959/22)
  34. ---------- Henryk x Trzybiski Barbara (Gniew 1818/29)
  35. ---------- Ignacy x Hoffmann Anastazja (Barłożno 1907/6)
  36. ---------- Jan Bernard x Domański Aniela (Gniew 1900/21)
  37. ---------- Jan x Drążkowski Honorata (Papowo Toruńskie 1881/21)
  38. ---------- Jan x Kukul Marianna (Barłożno 1862/21)
  39. ---------- Jan x Lenz Katarzyna (Barłożno 1864/3)
  40. ---------- Jerzy x Bielicki Janina (Gniew 1963/30)
  41. ---------- Józef x Dęmbiewski Marianna (Barłożno 1756/4)
  42. ---------- Józef x Kamiński Wanda Maria (Gniew 1932/25)
  43. ---------- Józef x Maliszewski Marianna (Kraków - Mariacka 1832/57)
  44. ---------- Józef x Sommer Maria (Gniew 1949/23)
  45. ---------- Julianna x Jesionowski Antoni (Papowo Toruńskie 1875/9)
  46. ---------- Katarzyna x Grabowski Aleksy (Jelonki 1865/30)
  47. ---------- Katarzyna x Ukleja Jakub (Gniew 1874/39)
  48. ---------- Kazimierz x Oszmet Gertruda (Barłożno 1726/7)
  49. ---------- Klara x Kujawski bolesław (Barłożno 1920/36)
  50. ---------- Konrad x Wiśniewski Marianna (Barłożno 1899/5)
  51. ---------- Leon x Chyrek Weronika (Barłożno 1931/14)
  52. ---------- Maciej x Górski Zofia (Kraków - Boże Ciało 1825/10)
  53. ---------- Maria x Weisbrich August (Gniew 1883/28)
  54. ---------- Marianna x Litka Jan (Gniew 1773/33)
  55. ---------- Marianna x Podsiedlik Stanisław (Bebelno 1867/7)
  56. ---------- Marianna x Pokrant Augustyn (Kazimierz Biskupi 1839/20)
  57. ---------- Marianna x Sapiński Aleksander (Łomna 1882/4)
  58. ---------- Marianna x Szuwalski Piotr (Barłożno 1740/9)
  59. ---------- Marianna x Wilgocki Jan (Papowo Toruńskie 1823/13)
  60. ---------- Marianna x Ziołkowski Jakub (Gniew 1821/43)
  61. ---------- Marta x Dziwalski Wawrzyniec (Papowo Toruńskie 1872/8)
  62. ---------- Marta x Wolski Leon (Barłożno 1930/31)
  63. ---------- Paweł x Flizyk Marianna (Barłożno 1832/9)
  64. ---------- Paweł x Hyłka Konstancja (Barłożno 1822/8)
  65. ---------- Paweł x Zalewski Dorota (Gniew 1784/17)
  66. ---------- Piotr x Kaminski Helena (Barłożno 1919/5)
  67. ---------- Piotr x Reszka Katarzyna (Raciąż 1994/11)
  68. ---------- Piotr x Wonsik Anna (Barłożno 1842/1)
  69. ---------- Piotr x Wysniewski Franciszka (Barłożno 1849/21)
  70. ---------- Rozalia x Kaglewski Wojciech (Papowo Toruńskie 1874/14)
  71. ---------- Rozalia x Szoltun Józef (Gniew 1874/44)
  72. ---------- Stefan x Żmich Stefania (Raciąż 1935/27)
  73. ---------- Szymon x Szefan Gertruda (Barłożno 1719/10)
  74. ---------- Teresa x Grenca Paweł (Gniew 1806/9)
  75. ---------- Tomasz x Kwiatkowski Anastazja (Gniew 1885/14)
  76. ---------- Tomasz x Wasilewski Brygida (Gieczno 1813/4)
  77. ---------- Wacław x Fortuna Helena (Gniew 1953/10)
  78. ---------- Waleria x Preuss Paweł (Gniew 1935/24)
  79. ---------- Wawrzyniec x Pietrokow Małgorzata (Raciążek 1837/17)
  80. ---------- Weronika x Domański Józef (Pniewnik 1836/6)
  81. ---------- Wojciech x Flizykowski Franciszka (Barłożno 1852/13)
  82. ---------- Wojciech x Kamrowski Anna (Barłożno 1824/8)
  83. Murczkiewicz Teofila x Warchałowski Teofil (Połaniec 1872/46)
  84. Murczyk Marianna x Jakubowski Jan (Pniewnik 1859/14)
  85. Murczykiewicz Marcin x Pawlak Józefa (Połaniec 1879/15)
  86. Murdarzyński Marianna x Jakubowski Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1834/16)
  87. Murdza Franciszek x Ludwiczak Jadwiga (Połaniec 1820/55)
  88. ---------- Franciszka x Machniak Józef (Połaniec 1864/32)
  89. ---------- Marianna x Kwiatkowski Maciej (Połaniec 1867/19)
  90. Murek Wawrzyniec x Świątek Helena (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/3)
  91. Muriak Witold x Marendowski Elżbieta (Raciąż 1983/16)
  92. Muriański Walenty x Nienałtowski Agnieszka (Babsk 1848/14)
  93. Murkowski Anastazja x Gorlik Jan (Raciąż 1903/4)
  94. ---------- Andrzej x Musolf Justyna (Raciąż 1852/9)
  95. ---------- Andrzej x Redynk Marianna (Raciąż 1832/10)
  96. ---------- Bartłomiej x Okonek Marianna (Raciąż 1866/5)
  97. ---------- Franciszek x Otto Marianna (Raciąż 1864/7)
  98. ---------- Józefina x Scheffler Andrzej (Raciąż 1858/2)
  99. ---------- Justyna x Domeracki Józef (Raciąż 1860/21)
  100. ---------- Justyna x Klohls Franciszek (Raciąż 1856/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne